Aşk Uyumu

Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık
Koç
Koç
Boğa
Boğa
İkizler
İkizler
Yengeç
Yengeç
Aslan
Aslan
Başak
Başak
Terazi
Terazi
Akrep
Akrep
Yay
Yay
Oğlak
Oğlak
Kova
Kova
Balık
Balık

Mor Renk: Partneriniz ile aynı zemine ayak basıyorsunuz buda aranızdaki bağı güçleniyor. Aynı zamanda da birbirinize tatlı bir heyecan verecek kadar değişik ve farklısınız.

Kırmızı Renk: O kadar birbirinize benziyorsunuz ki aranızda çok yoğun bir aşk var ancak bir o kadarda esrarengiz takılıyorsunuz.

Gri Renk: Birbiriniz ile farklı stillere sahipsiniz ancak bunu ilişkinize entegre ederek, daha heyecanlı bir aşk yaşıyorsunuz.


Pembe Renk: Birbirinize karşı sinir bozucu olabiliyorsunuz çünkü hiçbir ortak yönünüz yok neredeyse. Ayrıca birbiriniz için hiçbir şey ifade etmiyorsunuz.

Açık Gri Renk: Birbirinizi neredeyse hiç anlamıyorsunuz ve dolayısıyla zor anlaşıyorsunuz. Eğer ilişkinizi kurtarmak istiyorsanız, ilişkinize kurallar koymalısınız.


Kahverengi Renk: Birbiriniz ile pek uyumlu değilsiniz ancak ilişkinize koyacağınız birkaç kural ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilirsiniz. Bu tamamen sizin elinizde.

Yeşil Renk: Birbiriniz ile çok çatışan bir çift olabilirsiniz çünkü zıt yönleriniz çok ancak bu aranızda bir cazibe merkezi oluşmasına da neden olabilir.

Yorumlar