7 Eylül 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları: "Umut"

7 Eylül 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bütçe konusunda dikkatli davranmalısın, Koç, çünkü oldukça tutarsız davranabiliyorsun. Bugün eskiden değerlendiremediğin bir fırsatı yeniden değerlendirmek için bir şans bulacaksın.

7 Eylül 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Elinde bulunan kozları iyi bir şekilde değerlendirmeli ve onları hayat standartlarını yükseltmek için kullanmalısın, Boğa. Bu standartları yakalamaya çalışırken, birçok zorluk ile baş başa kalabilirsin, sakın pes etme!

7 Eylül 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Tecrübelerini ve sahip olduğun bilgileri çevrene aktarmanın zamanı geldi, İkizler. Bırak, çevrende bu bilgilere sahip olsun ve kişiliklerini geliştirsin. Bugün yararlı eski alışkanlıklarından birine yeniden başlamak, güzel bir seçim olacaktır.

7 Eylül 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar ile olan mevcut bağlarında şikayetçi davranmamalısın, Yengeç. Sen onlara nasıl davranıyorsan onlarda sana öyle davranıyor, tıpkı bir ayna gibi. Bugün kıyafetlerinde parlak renkleri tercih etmek seni motive edecektir.

7 Eylül 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sosyal medyadan bir nebze bile olsun, uzaklaşman gerek, Aslan. Çünkü bu aşırı teknoloji bağımlılığı ruhunu ve gözlerini kötü yönde etkiliyor. Dışarı çıkın ve biraz hava alın! Bugün özel birinden gelecek tavsiyelere kulak vermen, senin için yararlı olacaktır.

7 Eylül 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Büyük fikirlerini çevren ile paylaş ve onları gerçekleştirmek için elinden geleni yap, Başak. İşin sonunda çevrende yeni dostluklar ve yeni fırsatlar seni bekliyor olacak. Bugün küçük sıkıntılara karşı mücadele verebilirsin, bu yüzden pratik düşün.

7 Eylül 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Başkalarının sıkıntıları ile ilgilenmekten, kendi sıkıntılarına bakamadın bile, Terazi. Bu yüzden bugünü kendin ile ilgilenmek adına bir fırsat olarak görmeli ve kendini dış dünyadan uzaklaştırmalısın. Bugün bir doktora görünmek, güzel bir fikir olabilir.

7 Eylül 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Güneşli günler pek yakında, Akrep, bu yüzden kendini hazırla! Son zamanlarda yaşadığın sıkıntılar ile geleceğe daha güçlü bir şekilde atılacaksın. Bugün eğitimsel konular hakkında ciddi kararlar almak, güzel bir fikir olacaktır.

7 Eylül 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu

Hayatındaki insan ile sessiz bir ortamda buluşmalı ve geleceğiniz hakkında konuşmalısın, Yay. Bu konuşma sizin daha iyi bir çift olmanızı sağlayacaktır. Bugün yemeklerine yeşil biber katmak, sana güç verecektir.

7 Eylül 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Gerçekçi olmayan beklentiler üzerinde fazla düşünme ve gerçeğe odaklan, Oğlak. Gerçeğe yönelmek senin hayatta daha başarılı olmanı sağlayacaktır. Bu yüzden hayal dünyasından uzaklaş.

7 Eylül 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu

Birçok farklı görüş ve fikir seni çevrelemiş durumda, Kova. Bunların etkisinde kalma ve sonuca odaklanarak, kendi yolunda ilerle. Gerekirse diğer insanları da peşine tak! Bugün geçmişten gelen bir insan, sana yeni bir fırsat sunabilir, onu dikkate al.

7 Eylül 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Gerçekçi hayaller kurarak, gelecek adına güzel planların tohumlarını atabilirsin, Balık. Bugün daha önce hayatında önemli bir yeri olmayan bir insan ile yeni bir aşkın kapısını aralayabilirsin.

Yorumlar