29 Eylül 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: "Önem"

29 Eylül 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Daha önce yaşanan yanlış anlaşılmaları artık geride bırak ve geleceğe umutla bak, Koç. Sağlam temeller üzerinde geleceğe doğru ilerle. Bugün kariyerinde atacağın istekli adımlar ile yöneticilerinin dikkatini çekebilirsin.

29 Eylül 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır üzerinde düşündüğün konular hakkında artık harekete geçmenin zamanı geldi, Boğa. Kendine güvenmen senin başarını kesinleştirecektir, bunu unutma. Bugün kariyerin adına çok çalışmak seni yoracaktır, bundan ötürü kendine dikkat etmelisin. Birine yeni bir bakış açısı ile bakmak, yeni bir aşkı doğurabilir.


29 Eylül 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Geçmişin ile mücadele etmek seni oldukça yoracak ve yıpratacaktır, bundan ötürü kendine dikkat etmen gerekmekte, İkizler. Bir karar alırken enine boyuna düşünerek adım atmak, doğru seçim olacaktır. Bugün arkadaşlarınla vakit geçirip, biraz eğlenmek motive edici olacaktır.

29 Eylül 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Hayatını tiyatrodan yani yapmacık davranışlardan arındırmalısın, Yengeç. Herkese karşı gülümseyin ve onlara karşı samimi olun. Bugün kıyafetlerinde sarı rengi tercih etmek seni motive edecektir.

29 Eylül 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Vücudunu doğru şekilde kullanmanın zamanı geldi, Aslan. Günlük hayatta neler yediğini, neler yaptığını veya yapmadığını öğrenmeli ve en doğru yoldan ilerlemelisin. Bugün mavi kıyafetler tercih etmek seni motive edecektir.

29 Eylül 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda seni oldukça yıpratacağını düşündüğün şeyler kapının önünde beklemekte, Başak. Bu sebeplerden ötürü asla ürkmeyin ve cesur davranın. Unutmayın, hiç kimse veya hiçbir şey sizi yenemez.

29 Eylül 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Yeteneklerini öğrenmeyi ve onları doğru bir şekilde kullanmayı öğrenmenin zamanı geldi, Terazi, o yüzden hemen işe başla. Kendini eleştirmeyi başarmakta bir yetenektir ve senin en çok ihtiyaç duyduğun yetenekte bu olacaktır. Bugün çevrende yer alan insanlar ile birlikte vakit geçirmek motive edici olacaktır.

29 Eylül 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kendini daha iyi hissetmek için doğru gün bugün olabilir, Akrep. Son birkaç gündür kendini yorup duruyordun ve bu durumdan kurtulman gerekmekte. Bugün romantik anlamda olumlu gelişmeler yaşayabilirsin.

29 Eylül 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kendinle veya çevren ile konuşurken, fark etmez! Dürüstlük bir insanın en güçlü silahıdır, Yay. Olmadığın biri gibi davranmak seni asla mutlu etmeyecektir, bu yüzden dürüst davran ve kendin ol.

29 Eylül 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Fiziksel aktivitelere katılmak adına oldukça güzel bir gün, Oğlak. Bugün metrelerin sizi ayırmasına izin verme ve uzaktaki dostların yada akrabaların ile buluş. Yemeklere baharat katmak sana güç verecektir.

29 Eylül 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Paranın önemi artık git gide hayatını sarmaya başlıyor, Kova, bundan ötürü tutarcı davranmalısın. Gelecekte yer alan acil durumlar için kenarda veya bankada para biriktirmek, doğru seçim olacaktır.

29 Eylül 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Alçak gönüllü davranmaktan asla çekinme çünkü bu duygu diğer insanların sana karşı olan saygısını arttıracaktır, Balık. Bugün sağlığın ile ilgilenmek ve sağlıklı bir şekilde beslenmek seni motive edecektir.

Yorumlar