5 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları: "Spor"

5 Ağustos 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Fiziksel açıdan sağlığını olumlu etkileyecek aktivitelere başlamak için güzel bir gün, Koç. Sağlıklı yaşam tarzına destek olmak adına çeşitli sebzeler ve meyveler yararlı olabilir. Bugün çevrende yer alan arkadaşlarına çeşitli yardımlarda bulunmak, senin saygınlığını arttıracaktır. Gücünü kırmızı renkten alacaksın.

5 Ağustos 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Geride bıraktığın veya görmezden geldiğin büyük sıkıntılar için çözüm olanakları bulmanın zamanı geldi, Boğa, çünkü gerekli enerjiye sahipsin. Bugün sana verilen ağır yüklerden kaçmamalı ve onları büyük bir cesaret ile sırtlanmalısın.


5 Ağustos 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatın oldukça karmaşık ve sende ateşe körükle gitmekten çekinmiyorsun, İkizler. İlişkinde neyi amaçladığını ve partnerinden ne beklediğini iyi bilmeli ve ona göre adımlar atmalısın. Bugün yeni insanlar ile tanışmak güzel olabilir.

5 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda rüya aleminde dolaşıyordun, Yengeç, ve artık gerçekleri görme zamanı geldi. Dürüst davran ve geçmişteki hataların adına tüm sorumlulukları kabullen. Bugün sana bahşedilen büyük enerji ile tüm bu sıkıntıları alt edebilirsin.

5 Ağustos 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yalnız hareket etmekten vazgeç ve arkadaşların ile olan bağlantını güçlendir, Aslan. Bugün pozitif bir enerjiye sahipsin ve bu senin için oldukça yararlı olacaktır. Renkli kıyafetler giymek seni motive edecektir.

5 Ağustos 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Zihinsel anlamda oldukça güçlü bir enerjiye sahipsin, Başak. Yeni bir kitap okumak veya bir mektup yazmak, güzel bir fikir olabilir. Kısaca aklın ile yapabileceğin her işe cesur bir şekilde fırla.

5 Ağustos 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Günlük sıkıntılar için pratik çözümler bulmak için doğru gün bugün olacaktır, Terazi. Başkalarının sorunları yerine kendi sorunların ile ilgilenmelisin, başkalarının sıkıntıları senin için strese dönüşebilir. Bugün diğer insanlar ile pek içli dışlı olmamak iyi bir fikir olabilir.

5 Ağustos 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde önünü saran sıkıntılar bulutu gitgide dağılıyor, Akrep. Artık önün açık ve nereye gideceğini bilmen gerekiyor. Bugün çevrende yer alan insanlar ile bağlarını güçlendirmek, doğru seçim olacaktır.

5 Ağustos 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Yolunun üstünde beliren tüm sıkıntıları aşmak için yeterli güce sahipsin, Yay, bunun için kendine inanmalısın. Bugün ailenden gelen öneri ve destekleri kabul etmek, senin için yararlı olacaktır. Kendini mutfağa vermen bugün seni motive edecektir.

5 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Hayatın pozitif yönde emin bir şekilde ilerlemekte, Oğlak. Üstelik bugün seni bekleyen yeni fırsatlarda kapında beklemekte. Bugün yakın bir dostundan gelecek tavsiyeleri can kulağı ile dinlemelisin. Gri giyinmek seni motive edecektir.

5 Ağustos 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar, senin onlar için ne ifade ettiğini çok iyi bir şekilde biliyor, Kova, bu yüzden kendini kasma ve doğal davran. Bugün geçmişten gelen şeyler ile ilgilenmek doğru seçim olacaktır.

5 Ağustos 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün sakin bir kafa ile hareket etmeli ve gereksiz konuşmamalısın, Balık. Bugün enerjini değerlendirebileceğin çeşitli aktivitelere katılabilirsin. Enerjine ve gücüne inanmak senin için yararlı olacaktır.

Yorumlar