31 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları: "İletişim"

31 Ağustos 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Son zamanlarda aile içi sıkıntılar yaşıyorsun, Koç. Bu sıkıntıları aşmak ve geleceğe ümitle bakmak için bir aile toplantısı yapmak güzel bir fikir olabilir. Bu toplantıda dürüst olmalı, açık davranmalı ve olaya sevgi dolu bir bakış açısı ile bakmalısın. Herkes senin söyleyeceklerini merakla bekliyor olacak, merak etme.


31 Ağustos 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün çok güçlü bir enerjiye sahipsin, Boğa. Sosyal hayatında veya kariyerinde net ve dürüst davranmak senin işine yarayacaktır. Ayrıca bugün sana ilham verecek olan sarı rengi her yerde ara ve gözünü ondan sakınma.


31 Ağustos 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Sana güvenen ve geleceğini seninle birlikte planlayan insanlar var, İkizler, onları sakın hayal kırıklığına uğratma. Eğer elinde bir imkan varsa onların hayatına renk kat çünkü bu davranışın sana olumlu sonuçlar getirecektir. Ayrıca bugün dakik davranmak iyi bir fikir olabilir.

31 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda diğer insanların sorunları ve dertleri ile çok ilgilendin ve bu durumdan dolayı çok yorgun düştün, Yengeç. Bugün kendi hayatına odaklanmak ve biraz dinlemek doğru karar olacaktır.

31 Ağustos 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde ve sosyal hayatında tüm planlar senin üzerine kurulmuş durumda, Aslan. Bu görevini doğru bir şekilde yerine getirmek, çevren tarafından sana duyulan saygıyı büyütecektir. Bugün sana ilham verecek olan yeşil rengi her yerde ara ve bulduğunda onunla dertleş.

31 Ağustos 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde tüm işler karmakarışık ve içinden çıkılamaz bir halde gözüküyor olabilir, Başak. Doğru kararları vererek işlerin içinden ustaca sıyrılabilirsin, bunu unutma. Bugün kendine olan güveninden hiçbir şey kaybetmemelisin.

31 Ağustos 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Yanlış yoldasın, Terazi, her şey güzel gözükse bile emin olmadan adım atmak seni üzecektir ve geleceğini zedeleyecektir. Bugün iyimser ve pozitif davranmak çevreni ve seni motive edecektir, bunu unutma.

31 Ağustos 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatında önemli bir hata yapmış olabilirsin, Akrep, bundan ötürü kendini asla suçlama çünkü her insan gibi sende ikinci bir şansı fazlasıyla hak ediyorsun. Bugün özgüvenli ve sakin bir şekilde davranmalısın.

31 Ağustos 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Herkes senin iyi niyetini anlayamayabilir ve seni suçlayabilir, Yay. Bugün kendi sırlarını başka insanlara vermek doğru bir fikir olmayabilir, fikirlerini kendine saklamalısın. Diğer insanlar seni yıkmaya çalışabilir bundan ötürü güçlü olmalısın.

31 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Bugün ilginç bir insan ile tanışabilir ve ona karşı ilgi duyabilirsin, Oğlak. O yüzden yeni bir ilişkiye hazır olup olmadığını iyi bir şekilde kestirmeli ve ona göre hareket etmelisin. Eğer zaten bir ilişkiniz varsa partnerinizin sizi yönetmesine izin vermeyin çünkü bu sizi psikolojik açıdan yaralayacaktır.


31 Ağustos 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Güne zinde başlayacaksın, Kova, çünkü bugün çok enerjiksin. Bu enerjini değerlendirmeli ve günü fiziksel aktiviteler ile geçirmelisin. Bugün güveneceğiniz insanlar ile birlikte olmak sizin açınızdan doğru seçim olacaktır.

31 Ağustos 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün hayatına yeni bir bakış açısı getirmelisin, Balık, çünkü yeni fırsatlar ve insanlar kapında senin için beklemekte. Bugün fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmeli ve insanlar ile aranda sıcakkanlı bir bağ oluşturmalısın.

Yorumlar