3 Ağustos 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları: "Hızlı Gelişmeler"

3 Ağustos 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Kariyerinde veya sosyal hayatında planladığın planlar bir bir gerçekleşmeye başlayacak, Koç, bundan ötürü her zaman olduğundan daha sıkı bir şekilde hayata tutunmalı ve umudunu asla kaybetmemelisin. Bu arada sana bir tüyo verelim: yapılması gereken işleri sürekli ertelemek senin hayatını bir girdaba sokacaktır ve önüne gelen fırsatları değerlendirememene sebep olacaktır. Yani çalışkan ol.

3 Ağustos 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
İkizler burcundan olan insanlar ile her zaman iyi geçinemeyebiliyorsun, Boğa, ama bugün kendinde onlar ile olan ilişkilerini geliştirmek adına bir özgüven bulacaksın. Bu fırsatı değerlendir ve onlara karşı samimi davran. Ayrıca bugün koyu mavi renk seni olağanüstü bir şekilde motive edecektir, bu yüzden gözünü bu renkten sakınma.


3 Ağustos 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde büyük bir başarı yakalamış durumda olabilirsin, İkizler. Bu durumu değerlendir ve işine daha sıkı bir şekilde bağlan. Bu sayede kendin veya ailen için güzel bir geleceğin temellerini atabilir ve mutlu bir yaşam sürebilirsin. Kısaca emeklerinin karşılığını güzel bir şekilde alacaksın.

3 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Ailen ile zaman geçirmeye ihtiyacın var, Yengeç. Bir süre için kendi dünyandan uzaklaş ve aileni düşün, onlar ile birlikte vakit geçir. Geçireceğin her dakika senin için büyük bir neşe kaynağı olacaktır, bundan emin olabilirsin. Ha, birde bugün gri renkli kıyafetler giyinmek senin üzerinde oldukça olumlu bir etki yaratacaktır, bizden demesi.

3 Ağustos 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Gergin bir gün seni bekliyor, Aslan, çünkü bazı insanlar senin üstüne yürümeye çalışıyor. Senden bir şeyler koparmak isteyen insanlardan uzak dur ve onlar ile olan bağlantını kes, bizden söylemesi. Seni iyi hissettiren insanlar ile birlikte vakit geçir yada gerekirse ailenin yanında istirahate çekil.

3 Ağustos 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Hayatını sorguluyor ve yeni fırsatlar kolluyorsun, Başak. Bu yolda çevrendeki insanlarında desteğini isteyebilirsin, sana seve seve yardım edeceklerdir, buna emin olabilirsin. Bu arada sana bir sır verelim, İkizler burcundan bir insan senin kalbini fethetmek için çabalıyor, ona karşı dikkatli ol.

3 Ağustos 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Çevrendeki bazı insanlar senin düşündüğünden daha kötü insanlar olabiliyorlar, Terazi, bu yüzden etrafındaki insanları iyi bir şekilde tanı, gerekirse onlar ile olan bağlarını kopar. Bugün çeşitli mekanları ziyaret etmek senin adına büyük bir motivasyon kaynağı olabilir, bu yüzden gezinmekten çekinme hatta sevdiğin arkadaşların ile birlikte gezmek güzel bir fikir olabilir.

3 Ağustos 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Biraz rahatlamaya ihtiyacın var bu yüzden doğaya çıkmalı ve doğa ile bütünleşmelisin, Akrep. Doğanın yeşili ve temiz havası seni motive edecektir. Hala oturuyor musun? Çantanı kap, mümkünse 1-2 arkadaşını yanına al ve doğaya koşar adım git.

3 Ağustos 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Hayatının en önemli dönemlerinden birini yaşamak üzeresin ve bu dönemde bir başarı yakalayabilirsen, devamının büyük bir hızla geleceğini sende biliyorsun. Bu önemli zamanlarda en büyük yardımcıların kimler olacak biliyor musun, Yay? Tabii ki ailen! Onların arkanda olduğunu bilerek kendine olan güvenini yenileyebilirsin.

3 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Diğer insanlar senin iyi huyluluğunu kendileri yararına kullanmak istiyor olabilirler. Onların seni kötü amaçları uğruna kullanmadıklarına emin olmalısın, Oğlak. Bugün etrafında yer alan insanları iyi bir şekilde süzmeli ve ona göre hareket etmelisin, yoksa... Gerisini sen biliyorsun zaten.

3 Ağustos 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Maddi konularda zorluklar çekiyor olabilirsin, Kova. Ama meraklanma eğer kariyerine dört elle tutunup, karınca gibi çalışmaya başlarsan, bu zorlukları da kolay bir şekilde aşabilirsin. Bu arada bugün içinde sanatsal anlamda bir merak uyandığını göreceksin, bu yüzden bu fırsatı değerlendir ve yeni bir enstrüman çalmayı öğren.

3 Ağustos 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Evinde bir sıcaklık ve samimiyet hissedeceksin, Balık. Ailenden uzaklaşmamalı ve aile fertleri ile olan bağlantılarını korumalısın. Bugün çivit rengi kıyafetler giymek senin için büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır, bizden söylemesi.

Yorumlar