19 Ağustos 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları: "Aşkın Gülleri"

19 Ağustos 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Havada aşk kokusu var, Koç! Bugün kalbindekilerini sevdiğin insana söylemek adına kendinde büyük bir güç bulacaksın, bizden sana bir tavsiye: artık daha fazla zaman kaybetme! Eğer olumlu bir cevap alırsan, önümüzdeki günler senin adına büyük mutluluklara gebe olacaktır. Yapman gereken tek şey kalbinden gelen duyguların kelimelere dönüşmesine izin vermen. Ha, birde görünüşüne dikkat et.

19 Ağustos 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Sana kötü bir haberimiz var, Boğa! Aklın oldukça karışık bir durumda hatta bir nebze delilik bile denilebilir. Bundan ötürü bugün senin için çalkantılı geçebilir. Bu durumun daha kötü olan yanı ise çevrendeki insanlar tarafından önemli kararlar vermeye zorlanabilirsin. Bundan ötürü kendine fazlaca dikkat etmelisin. Erken uyu, beslenmene dikkat et ve kendini fazla yorma.


19 Ağustos 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Hayatının önemli dönemlerinden birini yaşıyorsun ve hayat standartlarını bir tık üste taşımak adına bile oldukça uğraş veriyorsun, İkizler. Ancak daha iyi bir hayat için kaldıramayacağın sorumlulukların altına girmemelisin. Aksi takdirde her şey ters tepebilir. Her şeyden önce kendine eziyet etmemeli, bir insan olduğunu unutmamalı ve çeşitli sosyal aktivitelere katılmalısın.

19 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrendeki insanlar her zaman anlayışlı olamayabiliyorlar o yüzden dikkatli olmalısın, Yengeç. Onların hoşuna gitmeyecek en küçük bir davranış bile büyük bir kavganın fitilini ateşleyebilir. Arkadaşlarını kaybetmeyi istemezsin değil mi? Bu yüzden ağzından çıkacak kelimelere ve yaptığın hareketlere oldukça dikkat etmelisin.

19 Ağustos 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yeni bir insan hayatına büyük heyecanla girmek için hazırlanıyor, Aslan. Senin adına yeni bir soluk olacak ve hemen arkadaş olacaksınız, bizden demesi. Ama bir arkadaşın için diğer arkadaşlarını hatta arkadaşların için aileni üzmeyi aklından bile geçirme. İnsanlar ile olan ilişkilerinde dikkatli ol, hepsi ile ilgilen ve onlara değer verdiğini hissettir.

19 Ağustos 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Sana bir itirafta bulunmak istiyoruz, Başak! Diğer insanları etkilemek adına kendini kasıyor ve doğal davranmıyorsun. Bu alışkanlığını acilen bırakman gerek, bizden bir tavsiye. Belki çevrende hep istediğin gibi insanlar olamayacak ama en azından kendin olacaksın. Doğal davranmak sana büyük bir refahlık yaşatacaktır, bundan emin ol.

19 Ağustos 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Geçmişinden çıkan bir insan yeniden hayatına girmek adına hazırlıklar yapıyor, Terazi. O insan senin adına büyük bir nostalji kaynağı ve gerçek bir arkadaş olabilir, o yüzden ona karşı mesafeli olma. Sanki aradan geçen yıllar boyunca berabermişcesine samimi olun, aranızdan su sızmasın. Ayrıca sana bir öneride daha bulunalım ama bu sefer biz değil büyük bir sevgi duyduğumuz Atatürk'ten bir söz ile: "Geçmişini bilmeyen geleceğine yön veremez.".

19 Ağustos 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar senin adına büyük bir gerilim kaynağı, Akrep. Hayatındaki önemli kararlara karışmaya çalışıyorlar veya vereceğin kararları ani bir şekilde vermen için seni zorluyorlar. Bizde diyoruz ki: senin hayatın ve geleceğin ile ilgili olan kararları, diğer insanlar değil, sen vermelisin. Sonu ister iyi olsun ister kötü olsun, bu hayatı sen yaşayacaksın. Bu yüzden herhangi bir karar verirken insanların sadece düşüncelerini al, daha fazla ileri gitmelerine izin verme.

19 Ağustos 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kişisel hayatın ve iş hayatın veya eğitim hayatın birbiri ile kaynaşıyor, Yay. Hayatın sadece işinden veya okulundan ibaret değil, özel bir hayatın olduğunu unutma. Hayatına büyük bir denge getirmen gerekiyor aksi takdirde işinden kovulman veya tayinin çıkması gibi nedenler seni yıkabilir, aynı şekilde okulun bitmesi de senin hayatını büyük bir boşluğa sokabilir.

19 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde çevrende yaşanan olaylardan ötürü hayata odaklanmak oldukça zordu, Oğlak. Ama artık hayatına dönmenin zamanı geldi, aksi takdirde bir girdaba sürüklenebilir ve bir daha çıkmayı başaramayabilirsin, bizden size hayati değere sahip bir öneri.

19 Ağustos 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bilgiye aç bir yapıya sahipsin, Kova. Bu yeteneğini değerlendir ve genel kültürünü geliştirmek adına büyük bir çabaya giriş. Unutma, genel kültürü yüksek insanlar her zaman diğer insanların dikkatini üstlerine çekebilirler, bizden küçük bir tavsiye. Ha, birde kariyerinin en önemli dönemlerini geçiriyorsun, bu yüzden işini yaparken özenli olmalısın.

19 Ağustos 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Finansal konularda zorluklar çekiyorsun, Balık. Bu durumu bir daha yaşamamak adına yaptığın işe dört elle sarılmalı, eğer bir öğrenci isen okuldan sonra gideceğin bir iş bulmalısın. İşini yaparken kendini fazla yormamalısın, aksi takdirde yaşadığın hayattan nefret eder bir hale gelebilirsin. İsyankar bir kişiliğe bürünmek senin adına yararlı olmaz.

Yorumlar