16 Ağustos 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları: "Senin Hayatın"

16 Ağustos 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Diğer insanların sıkıntıları ile öyle ilgileniyorsun ki, kendini ve aileni göz ardı ediyorsun, Koç. Bugün kişisel olarak kendin ile ilgilenmeli ve ailen ile kaliteli vakit geçirmelisin. Günün sonunda daha sağlam bir kişilik ve daha güçlü aile bağları ile yastığa başını koyacaksın.

16 Ağustos 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda kendi kişiliğin ile oldukça ilgiliydin, Boğa. Bu durum hiçte kötü bir durum değil ancak sırf bu yüzden çevreni ihmal etmen hiç güzel bir davranış değil. Arkadaşların ve ailen ile birlikte kaliteli zaman geçirmen gerekmekte.


16 Ağustos 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Arkadaşların arasında veya ailen içinde, senin görüşlerine karşıt insanlar ortaya çıkabilir, İkizler. İhtiyacın olan tek şey onlar ile empati yapmak ve bir tartışmaya fırsat vermemek. Bundan ötürü bugün oldukça dikkatli davranmalı ve gerçekçi olmalısın.

16 Ağustos 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde veya okul hayatında tam başarıya ulaşmanın eşiğinde iken etrafında büyük bir karmaşa havası hissedebilirsin, Yengeç. Bu karmaşadan kurtulmak için çevrende yer alan insanlara karşı kendini başarılı bir şekilde ifade etmelisin.

16 Ağustos 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kendini bir boşlukta gibi hissedebilirsin, Aslan, bunun tek sebebi çevrende yer alan insanları kendinden daha çok önemsemenden kaynaklı. Bu boşluktan kurtulmak için hayattaki yerin ve amacın üzerine kafa yormalı ve kişiliğini yeniden keşfetmelisin. Dış otoriteye uymak yerine kendi yolunu çizmelisin.

16 Ağustos 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Kendini dağınık hissediyor olabilirsin, Başak. Bunun sebebi gün içinde birden fazla iş ile uğraşmandan kaynaklı. Çoğu zaman rutin davranmak, sıkıcı bir aktivite olabilir fakat ileri ki günlerde kesinlikle en çok ihtiyacın olacak şey: rutin davranmaktır.

16 Ağustos 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar ile uzlaşmak yerine, kendi otoriteni kurma çabası içinde olabilirsin, Terazi. Bu davranış oldukça yanlış bir davranıştır, bu yüzden kendine hakim ol ve tartışmaya fırsat verme. Tabi bu demek olmuyor ki sus pus otur ve diğer insanları dinle. Kendini ifade etmeyi bil.

16 Ağustos 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Yaratıcılığın tavan yapmış durumda, Akrep. Bu durumu değerlendir ve yaratıcılığın ile hayal gücünü birleştir! Bu birleşimin sonunda şaşırtıcı eserler ortaya çıkabilir, bunu unutma. Bugün geçmişten gelen rutinlere karşı koyarak, hayatın içine dalmak, seni motive edecektir.

16 Ağustos 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Uzun süredir yaşadığın rutin hayattan uzaklaş ve ailen ile birlikte kaliteli zaman geçirmeye çalış, Yay. Bugün kariyerinde yaratıcı fikirler üretebilirsin ancak bu fikirler için harekete geçmek yerine, kendine vakit vermeli ve bu fikirleri olgunlaştırman gerekmekte. Aksi takdirde yüzün gülmeyebilir, bizden demesi.

16 Ağustos 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Son zamanlarda yaşadığın sıkıntılardan sonra rahatlama vaktin geldi, Oğlak. Dış dünya ile olan bağını kısa bir süreliğine kopar ve kendini dinlendir. Bu dinlenme sonrasında hayata karşı daha dik bir şekilde duracaksın, bundan emin ol.

16 Ağustos 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Güne kariyerinde veya okul hayatında yaşadığın küçük sıkıntıları pratik bir şekilde alt etmek ile başlayabilirsin, Kova. Bu davranış, günün ileri ki zamanlarında kafanı dinlemek için gerekli olan zamanı sana sunacaktır. Bugün yemeklerine baharat katmak sana güç verecektir.

16 Ağustos 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bir Koç burcu insanı tarafından kalbin her an fethedilebilir, Balık. Bundan ötürü kalbinin tüm kapılarını sonuna kadar aç ve sabırla onu bekle. Bugün etrafta yer alan küçük sıkıntılar, gelecekte başını ağrıtacak büyük sıkıntılara dönüşebilir. Bundan ötürü dikkatli ol.

Yorumlar