30 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Zalim"

30 Temmuz 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bir şeyleri yok etme eğiliminde olabilirsin, Koç. Bir hamle yaparken, senin için yararlı olup olmadığını iyice öğrenmeli ve ona göre hareket etmelisin. Bugün geçmişten gelen bir düşmanının sana meydan okuyabilir, bu meydan okuma üstü kapalı veya açık olabilir, gözlerin açık olsun.

30 Temmuz 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda oldukça çalıştın ve artık dinlenmenin zamanı geldi, Boğa. Hayatta hiçbir günün tamamen pürüzsüz olması imkan kapsamında değildir, o yüzden en kötü gün için bile gülümse ve tadını çıkar.


30 Temmuz 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda hayatında mükemmel bir denge ve çevren ile de harika bir uyum yakalamış durumdaydın. Bu anların tadını çıkar ve bu noktaya geliş sürecini analiz et. Bugün diğer insanlara karşı öfkeli davranmak bu uyumu baltalayacaktır, buna dikkat et.

30 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Sadece kariyerinde değil hayatının her yerinde dikkatini dağıtıcı unsurlar yer almakta ve bunlara karşı koyman pek kolay değil. Bu işten en az hasar ile sıyrılabilmek için bugün kendi dünyana çekilmek güzel bir fikir olabilir. Sessizliğin keyfi bugün seni sarmalı.

30 Temmuz 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yeni bir hobi veya aktiviteye katılman senin için oldukça yararlı olacaktır, Aslan. Bu sayede enerjini olumlu bir şekilde kullanabilir ve kişisel olarak gelişebilirsin. Bugün romantik davranmak için doğru gün olabilir.

30 Temmuz 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Seyahat ve gezilere katılmak için bugünden daha iyi bir gün olamazdı, Başak. Son zamanlarda kendini oldukça boş hissediyordun, bu yüzden bu seyahat fikrini ciddiye almalısın. Bugün yaşça büyüklerin ile ilgilenmek seni motive edecektir.

30 Temmuz 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Geçmişten gelen sıkıntılarını çözmek için doğru zaman geldi, Terazi. Bu sıkıntıların üstüne yürü ve onları büyük bir özgüven ile alt et. Bugün sizi dolandırmaya çalışan insanlar olabilir, onlara karşı dikkatli ol.

30 Temmuz 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır karşı cins ile olan ilişkin için oldukça çabalıyordun ancak sakın pes etme çünkü zafer oldukça yakındır. Yorgun ve bitkin hissettiğin zamanlarda açık havada tempolu bir yürüyüş senin enerjini yenileyecektir.

30 Temmuz 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde veya okul hayatında yaşadığın olaylara yeni bir bakış açısı getirmek sana yeni fırsatlar gösterecektir, Yay. Bugün müzik sana kılavuz olacaktır. Kırmızı giyinmek seni motive edecektir.

30 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Son zamanlarda oldukça şanssızdın, Oğlak, bu yüzden son şanslara inanmalı ve son zamana kadar mücadele etmelisin. Bugün beklenmedik şeyler beklenmedik şekillerde karşına çıkabilir bu yüzden gözlerini dört aç.

30 Temmuz 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Rengarenk kıyafetler giymek, rengarenk şeyler çizmek ve her türlü renk cümbüşü! Bugün seni motive edecek olan şey her çeşitten renklerdir. Aşk hayatında karşındaki insan için fedakar olmak seni bir adım öne çıkaracaktır.

30 Temmuz 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda aşk hayatında beklenmedik olaylar yaşadın, Balık, bundan ötürü her duruma karşı hazırlıklı ol. Son zamanlarda oldukça istekli olduğun bir mesele aslında senin için hiç yararlı olmayabilir, o yüzden dikkatli davranmak doğru seçim olacaktır.

Yorumlar