19 Temmuz 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları: "Yorgunluk"

19 Temmuz 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Son günlerde insanlar seni anlamakta güçlük çekiyor, Koç, o yüzden çevren ile bağlarını koparmaman için daha açık ve net davranman gerekmekte. Daha açık ve net davranman çevreni hoşnut edecek ve sana olan ilgiyi arttıracaktır, bunu unutma. Ancak yine de başkalarının ne düşündüğü değil, senin ne düşündüğün her zamanki gibi daha önemli.


19 Temmuz 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün sabırlı davranmalısın, Boğa, çünkü etrafındaki insanlar bazen gerçekten sinir bozucu olabiliyor. Sabırlı davranıp onlar ile tartışmaya girmemek doğru seçim olacaktır. Ancak bu kendinden taviz vermek anlamına da gelmiyor.


19 Temmuz 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Çevrendeki insanların sana değer vermediği hissine kapılabilirsin ancak bu tamamen yanlış, İkizler. Bu yüzden her zamankinden daha sıkı bir şekilde çevren ile kenetlenmeli ve onlarla kaynaşmalısın. Bu tür konularda içgüdünü dinlemek doğru seçim olacaktır.

19 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Küçük başarılar yerine büyük başarıları hayal etmek ve gerçekleştirmek en iyisidir, Yengeç. Büyük düşün ve büyük işler yap. Kendini asla küçümseme ve küçümsetme. Gerekirse bu gücünü çevrene kanıtla.

19 Temmuz 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugün kariyerinde ve sosyal hayatında yarım bıraktığın işleri tamamlamalısın, Aslan, çünkü bugün gerekli güce sahipsin. Aile içi meselelerinde özel şeyler yaşayabilirsin, buna hazır ol. Gerekirse yakın bir dostundan yardım al.

19 Temmuz 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün çeşitli süprizler yaşayabilirsin, Başak, ancak bu süprizler kadar onlara nasıl tepki vereceğinde bir o kadar önemli. Çünkü senin vereceğin tepkiler çevren için oldukça önemli. Bugün büyük kararlar verirken yakın dostlarına danışman güzel bir fikir olacaktır.

19 Temmuz 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün hasta olabilir veya kendini halsiz hissedebilirsin, Terazi, bundan ötürü sosyal hayattan uzak kalmak, sana dinlenmek adına bir fırsat sunacaktır. Sessiz ve sakin mekanlarda kendini dinlendirebilirsin. Bugün seni motive edecek renk turuncudur.

19 Temmuz 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatında partnerinden beklenmedik bir hamle görebilirsin, Akrep, bundan ötürü bu hamleye düzgün bir şekilde karşılık vermen ilişkinizi bir üst seviyeye taşıyacak ve aranızdaki bağı güçlendirecektir.

19 Temmuz 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün güzel ve kötü haberler ile karşılaşabilirsin, bunlara hazır ol ve bu haberler ile karşılaştığında pozitif olana odaklanmak doğru seçim olacaktır. Doğada bir yürüyüş bugün seni motive edecektir. Aşk hayatında ise beklenmedik biri kalbini fethedebilir.

19 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Bugün çevrendeki insanlar oldukça enerjik, Oğlak, o yüzden onların enerjilerini kendi çevrende birleştirerek insanları bir araya getirebilir ve onların enerjilerinden yararlanarak motive olabilirsin.


19 Temmuz 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendin ile ilgilenmek doğru seçim olacaktır, Kova. Saçını kestirmek veya yeni kıyafetler almak seni motive edecektir, bunu unutma. Seni motive edecek renk kahverengidir.

19 Temmuz 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün yaratıcılık yönün gelişmiş bir durumda, Balık, bunu değerlendirmek gününü güzelleştirebilir. Beklenmedik birinde beklenmedik bir yardım alabilirsin, buna hazır ol. Evinde vakit geçirmek seni motive edecektir.

Yorumlar