18 Temmuz 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları: "İleri Görüş"

18 Temmuz 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün neyin peşinden sürükleneceğini iyi kestir ve bir yanlış yaptığında kendini suçlama. Bir yanlış yapmamak için her şeyi enine boyuna düşünmelisin. Zor seçimler yaparken ise kendini fazla zorlama ve akılcı bir şekilde düşün. Bugün seni rahatlatacak olan renk yeşildir.


18 Temmuz 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Şu sıralarda kariyerinde çeşitli sıkıntılar yaşayabilirsin, Boğa, bundan ötürü işlerinde hiçbir pürüze ayrıcalık tanımamalısın. Ayrıca bugün kariyerinde yeni fırsatlar seni bekliyor olabilir, buna hazır ol. Aşk hayatında ise beklenmedik şeyler yaşayabilirsin.


18 Temmuz 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün senin için heyecan verici bir gün olabilir, İkizler. En kötü zamanlarda bile mutluluğu bulabilirsin. Fiziksel görünüşünde çeşitli değişiklikler yapmak güzel bir fikir olabilir. Ayrıca hayvanlar ile ilgilenmek ileri ki günler için seni motive edecektir.

18 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Bugün hareketli ve enerjik davranmak seni motive edecektir, Yengeç. Uzun zamandır ertelediğin zor kararları verme zamanı artık gelmiş bulunmakta. O yüzden sana yardım edecek insanlar ile vakit geçirmek doğru seçim olacaktır. Bugün kırmızı renk seni motive edecektir.

18 Temmuz 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugün romantik hareketler yapmak pek iyi bir seçim olmayabilir, Aslan. Sosyal hayatında veya kariyerinde bir adım atmadan önce tüm pürüzleri gidermelisin. Ayrıca bugün uzun zamandır görmediğin bir dostun seni ziyaret edebilir ve gününe renk katabilir.

18 Temmuz 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Barış ve huzur dolu bir gün için hazır ol, Başak, çünkü bugün o günlerden biri. Ağır tempolu bir sabah yürüyüşü seni motive edebilir. Çevrendeki insanlar tamamen stres dolu, bu yüzden onlardan etkilenme ve kendi enerjini koru. Kariyerinde veya okul hayatında uzun zamandır yarım bıraktığın bir işi halletmek için doğru gün bugün olabilir. Bugün yeşil seni motive edecektir.

18 Temmuz 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün geçmişteki başarılarını veya başarısızlıklarını düşünerek geleceğini planlamak doğru seçim olacaktır, Terazi. Geçmişin ve geleceğin arasında bir bağlantı oluştur ve bunun çevresinde hareket et. Bugün arkadaşlarınla vakit geçirmek seni motive edecektir, bunu unutma.

18 Temmuz 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Bugün birçok yönden kendini geliştirmek adına güzel bir gün, Akrep, bu günü iyi değerlendir ve kendini önemse. Senin için doğru olan bir şeyi asla terk etme ve seni üzmek isteyenlere karşı koy. Bugün bir arkadaşın ile birlikte spor aktiviteleri yapmak seni motive edecektir.

18 Temmuz 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Çevren her zaman seni desteklemeyebilir, Yay, o yüzden her zamankinden daha çok kendine güvenmeli ve daha emin adımlarla ilerlemelisin. Doğru bildiğin şeyi yapmaktan vazgeçme. Hayatındaki olumsuzlar ile mücadele etmeye devam et ve seni hayat pistinden dışarı itmek isteyenlere karşı koy.

18 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün çevrende yer alan arkadaşlarından yardım talep etmelisin, Oğlak. Onlardan aldığın destek ile sosyal hayatında veya kariyerinde kendini bir adım öne atmalısın. Eğer sabırlı bir şekilde davranırsan yeni fırsatlarda kapını çalabilir. Aşk hayatında ise yeni olaylar yaşayabilirsin.


18 Temmuz 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün bencil davranmalısın, Kova, çünkü uzun zamandır çevrendeki insanlar seni kullanıyordu ve sende bundan hoşnut değildin. Geçmişte yaşadığın güzel anılarını düşünerek bugün motive olabilirsin. Diğer insanların seni üzmesine izin verme, sağlam ve güçlü ol.

18 Temmuz 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendini romantizm için hazırla ve kalbini aç, Balık. Uzun zamandır hastaneye gitmek istiyordun fakat bunu hep erteliyordun, yarım bıraktığın işleri bugün bitirebilecek enerjiye sahipsin. Arkadaşların ile dışarı çıkmak ve gezmek seni motive edecektir.

Yorumlar