16 Temmuz 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Nefes"

16 Temmuz 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün dikkatli davranmalısın, Koç. Dikkatin son zamanlarda oldukça dağınık bu yüzden odaklanman gereken yeri kestiremiyorsun. Bugün sana ilham verecek olan renk mavidir, mavi rengi gördüğünde gözünü ondan sakınma.


16 Temmuz 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda çok çalıştın ve haklı olarakta biraz yoruldun ama yoluna devam etmelisin çünkü uzun zamandır beklediğin fırsat ayağının ucunda olabilir. Fırsatları iyi gözlemlemeli ve girişimci olmalısın, Boğa.


16 Temmuz 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün senin için sinir bozucu bir gün olabilir, İkizler. İnsanlar tarafından yıpratılmış olabilirsin, bu yüzdende kendini hiç iyi hissetmiyorsun. Bu boğuk ve üzgün havayı kırmak için yapman gereken tek şey kendinle ilgilenmek.

16 Temmuz 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Seni üzen bir şeyler var, Yengeç. Seni üzen düşünce veya eylemlerin neler olduğunu araştırmalı ve anlamalısın, bu çok önemli. Bu yolda sana Koç burcundan bir insan yardım edebilir ve yeni bir dostluğun kapısını aralayabilirsiniz.

16 Temmuz 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde emek vermeyi istemediğin görevler üstlenebilirsin, Aslan. Bu görevleri her ne kadar tamamlamak istemesen de bu görevleri tamamlamak, gelecekte meslektaşların ile aranızda yaşanacak rekabetlerde seni bir adım öne atacaktır.

16 Temmuz 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün senin için oldukça yararlı olan bir enerjiye sahipsin, Başak. Bu enerji ile birlikte kendine odaklanmalı ve üzerindeki boğuk havayı kırman gerekmektedir. Kendine karşı fazla gaddar olmadan yapacağın eleştiriler seni kişilik olarak geliştirecektir.

16 Temmuz 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendini biraz dağınık ve yoğun hissedebilirsin, Terazi. Bu ruh halini alt etmek için bugün enerjini tamamen kendine adamalısın. Ayrıca eğer bir partnerin yok ise bugün bir Oğlak senin gönlünü çelebilir.

16 Temmuz 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Derin bir nefes alıp kendine bir mola verebilirsin çünkü son zamanlarda oldukça doluydun ve çeşitli sıkıntılar ile çevreliydin, Akrep. Bugün hayatını biraz sıradanlaştırmalı ve doğaya çıkmalısın. Daha sonra eski sorunlarına daha güçlü bir şekilde dönebilirsin.

16 Temmuz 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Uzun süredir taşıdığın bir yükten ötürü çok güçlendin ve tek ihtiyacın olan akıllı bir şekilde davranıp kendine güvenmendir. Bu güç patlamasının yanı sıra bittiğini düşündüğün eski bir ilişkin tekrar söz konusu olabilir, bu duruma mesafeli yaklaşman doğru seçim olabilir.

16 Temmuz 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün bir Başak burcundan beklenmedik bir yardım alabilirsin, belki o sessiz davranabilir veya gözden uzak olabilir ama onun seni desteklediğini bilmelisin ve minnettar olmalısınız. Dahası onu en kısa sürede tanımalısın.


16 Temmuz 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendini amansız bir yarışın içinde hissedebilir ve yine kendini yalnız hissedebilirsin. Çevrende yer alan insanlarda senin bu durumunun farkında o yüzden hiç kimseye karşı öfkeli olmamalısın. Gülümsemeye çalışmalısın.

16 Temmuz 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Başak burcu insanından beklenmedik bir yardım alabilirsin, Balık. Ona minnettarlığını ifade etmek için ikramlarda bulunmak en iyi seçim olabilir. Eğer gerçekten yardımının karşılığını verirsen evren seni ödüllendirecektir.

Yorumlar