9 Haziran 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: "İlham"

9 Haziran 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Çevrende sessiz bir şekilde yaşamını sürdürmeye çalışan insanlara bak ve onlardan ilham al, Koç. Gerekirse onlardan yardım al hatta sen onlara yardım et. Bugün başkalarının acılarını hafifletmek seni motive edecektir.


9 Haziran 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün başkalarına yardım etmek için çeşitli yollar denemelisin, Boğa. Çevrendeki insanlara veya yeni tanıştığın insanlara karşı nazik davranman onların sana olan saygısını büyütecektir. Pek fazla vakit geçmeden her türlü yeteneğini kullanmayı öğrenmek senin için yararına olacaktır.


9 Haziran 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Beklenmedik biri ile beklenmedik bir şekilde iletişime geçebilirsin, İkizler. Onu geri çevirme ve onunla ilgilen hatta ona karşı mütevazi iyilikler yapmakta iyi bir fikir olabilir. Bugün yaşadığın çevreyi değiştirmek seni motive edecektir.

9 Haziran 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Kesin bir zafer elde etmeden, düşmanlarının peşini asla bırakma, Yengeç, hataya yer yok! Seni baltalamak isteyen insanlardan daha güçlü olduğunu bil ve buna göre hareket et. Bugün yeşil renk senin için güç kaynağı olacaktır.

9 Haziran 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Sinsi insanlardan uzak durmak senin yararına olacaktır, Aslan. Bugün hayatında yaşayacağın değişiklikler için pek hazır değilsin ama bu doğru değil. Yeterince güce sahipsin.

9 Haziran 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda çok fazla mücadele verdin ve çevrendeki insanlarda bunun farkında, Başak. Çevrendeki insanlardan gelen yardımları asla geri çevirme. Bugün bir geziye veya seyahate katılarak kendini motive edebilirsin.

9 Haziran 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bir yabancıya yaklaşarak onun bilgi ve birikimlerinden yararlanmalısın, Terazi. Bugün arkadaşların ile vakit geçirmek için harika bir gün, kim bilir belki arkadaşların sana çok sıkıntıya düştüğün olaylar için yardım edebilir.

9 Haziran 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Birlikte yaşayan deneyimli bir çiftten aşk hayatın adına öneriler almak senin için yararlı olacaktır, Akrep. Onların tecrübelerinden yararlanarak aşk hayatındaki şansını arttırabilirsin. Gelecekte seni bekleyen karmaşık olaylar var, Akrep, buna hazır ol.

9 Haziran 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
İhtiyacın olduğunda diğer insanlardan yardım istemekten çekinme, Yay, çünkü onlar sana yardım etmek için oldukça istekli ve hazır. Bugün yeteneklerini kullanarak diğer insanları etkilemek güzel bir fikir olabilir.

9 Haziran 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Kişisel gelişimin üzerine odaklanmak güzel bir fikir olabilir, Oğlak. Bugün önemli bir kitap okumak ve o kitabın aktardıklarını iyi bir şekilde öğrenmek senin için yararlı olacaktır.

9 Haziran 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bazı zamanlar yaralarını sarıp yoluna dimdik bir şekilde devam etmek en doğru seçim olabilir, Kova. Bugün kişisel gelişim adına bazı çalışmalarda bulunmak doğru bir seçim olacaktır. Mavi renk sana güç verecektir, bunu unutma.

9 Haziran 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Hayatında beklenmedik sorularla karşılabilirsin ve bu sorular adeta keskin virajlar gibidir. Bu soruları enine boyuna düşünmeli ve emin adımlarla ilerlemelisin. Bugün gelecek adına uzun vadeli planlar yapmak için güzel bir gün.

Yorumlar