8 Haziran 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları: "İnsan İlişkileri"

8 Haziran 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Sevdiğin insanlara, değer verdiğini göstermelisin, Koç. Duygularını saklamak için hayat oldukça kısa, bu yüzden kendini kısıtlama ve açık davran. Bugün kırmızı renkten güç alacaksın.

8 Haziran 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Teknoloji mağazalarında bir tur at ve teknolojiye ayak uydur, Boğa. Ancak bu demek olmuyor ki, zaten sende olan ve güzel bir şekilde çalışan cihazdan bir tane daha almak. Tutarsız harcamalardan kaçın.


8 Haziran 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Alçak gönüllü davranmalı ve durumu senden daha kötü insanlar adına empati yapmalısın, İkizler. Kariyerinde veya sosyal hayatında birisi senin adına kötü planlar planlıyor olabilir, ancak telaşlanma, sonunda kazanan sen olacaksın. Bugün yemeklerine kekik katman sana güç verecektir.

8 Haziran 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan birkaç insan, senin ayağını kaydırmaya çalışıyor olabilir, Yengeç. Bu yüzden gözünü dört aç ve emin adımlarla ilerle. Sana zarar vermelerine izin verme. Bugün geçmişten gelen önemli bir mesaj olabilir!

8 Haziran 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
En küçük bir hatada bile en başa dönerek işe tekrar başlamak, oldukça yanlış bir politika, Aslan. Her projeni sonuna kadar götürmeye çalışmalısın. Bugün bildiğin doğrular ile hareket etmek, senin için iyi bir seçim olacaktır. Mor renk bugün seni motive edecektir.

8 Haziran 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Hayatında yaşanan olayları basit bir şekilde düşün ve doğrudan sonuca odaklan, Başak. Bugün seni sevmeyen insanlar tarafından, yapmak istemediğin şeyler yapma zorlanabilirsin. Pes etme, direnç göster! Bir şeyler öğrenirken aceleci davranmamak senin adına yararlı olacaktır.

8 Haziran 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Elinden gelenin en iyisini yap ve kendine güven, Terazi. Bugün dışarıdan seni izleyen bir büyüğün, sana yeni fırsatlar sunabilir. Çevrende yer alan arkadaşların ile kaliteli vakit geçirmek, senin için motive edici olacaktır.

8 Haziran 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Yeni kitaplar satın alın ve onları okuyun, Akrep. Bugün eski bir dostundan gelecek olan bir öneri, senin için yararlı olacaktır. Yine de bilgilerinden emin olmadan hareket etme. Sıcak bir ada çayı sana güç verecektir bugün.

8 Haziran 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde hayatında aksiyon ve macera hakimdi, bundan ötürü dinlenmenin zamanı geldi, Yay. Ancak ilk önce aksiyon ve maceranın sonucu olarak evine hakim olan kaos ortamından kurtulmak için etrafı toplaman, doğru olacaktır.

8 Haziran 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Verdiğin kararlar üzerinde inatçı davranmanın zamanı geldi, Oğlak. Bu kararların gerçekleşmesi, gereğinden fazla uzun sürebilir ancak pes etme ve inatçı tavrını koru. Önümüzdeki günlerde de bu tavırdan vazgeçmemen, çok önemli.

8 Haziran 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Güzel bir duş alıp, temizlenmek için oldukça güzel bir gün, Kova. Son günlerde yaşadığın yıpratıcı olaylardan dolayı, sakinleşmeye ihtiyacın var. Dürüst eleştiriler ile birlikte kendini geleceğe karşı daha güçlü kılabilirsin.

8 Haziran 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Günümüz kötü şartlarında, kendine güvenmeli ve doğru yoldan ayrılmamalısın, Balık. Yakın geçmişte tanıştığın insanlardan biri, sana karşı boş hissetmiyor, bu yüzden onu keşfetmelisin. Bugün sanatsal etkinliklere katılmak, genel kültürünü yükseltecektir.

Yorumlar