4 Haziran 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Kaşif"

4 Haziran 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Her Koç, yeni bir şeyler öğrenmek için bugün fırsatlar aramalıdır. Bugün bir keşif günüdür. Bedenen veya ruhen yolculuğa çıkın. Hiçbir gün yeni bir şeyler öğrenmek için kötü bir gün değildir ama bugün özellikle iyi bir gündür.


4 Haziran 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün sessiz ve sakin bir günündesin, Boğa. Çevrendeki kötü enerjiler sizi hedeflerinizden vazgeçirmeye uğraşıyor. Neyi amaçladığınızı iyi bilin. Bugün romantik olmanız söz konusu değildir. Çevik ve pratik olun.


4 Haziran 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Hiçbir şey mükemmel değildir ama İkizler olarak buna hazır olmalısın. Ne istediğini bilmeli ve ona göre hareket etmelisin. Ayrıca bugün seninle aynı hedefleri paylaşan insanlar senin yeni arkadaşların olabilir. Onların tavsiyelerini can kulağından dinlemek her zaman doğru bir seçimdir, çıkarlarınız aynı olduğu sürece.

4 Haziran 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Hayatın normal seyrinde devam etmekte, Yengeç. Geleceğe karşı kendini hazır tutmak için sıkı çalışmalı ve işinize bağlanmayı sürdürmelisin. Bugün yapacağınız küçük hatalardan dolayı kendinizi suçlamayın. Ayrıca bugün önünüze ilginç fırsatlar çıkabilir, hazır olun.

4 Haziran 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugün önceliklerinizi yeniden değerlendirmek için iyi bir zaman, Aslan. Kariyerinde yapacağın dürüst davranışlar seni bir adım öne çıkaracak. İletişim odaklı projelerde ise ağzı laf yapan biri olmalısın. Sözcüklerin gücü bugün önemlidir. Kelimelerini dikkatli seç.

4 Haziran 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Başak, bugün kaos ortamlarından uzaklaşmalı ve kendini yeniden keşfetmelisin. Hayatına ivme kazandırmalı ve tüm sorunlarını pratik bir şekilde çözmelisin. Adeta bembeyaz bir sayfa açmalısın kendine.

4 Haziran 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Şaşırtıcı yerlerde şaşırtıcı kimselerden romantizm duygusunu hissedebilirsin, Akrep. Bu tekliflere gözlerini kapatmamalı ve cesur olmalısın. Ayrıca bugün bir okulda veya bir kursta öğreneceğin şeyler seni kültürel anlamda geliştirebilir. Enerjini çevrene dağıtman güzel olabilir.

4 Haziran 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Bugün oldukça güçlü olacağın bir gün, Akrep. Gücüne odaklan ve etkisini büyütmek için çevrenize de bunu yansıtın. Verimsiz arayışlar üzerinde zaman kaybetmeyin. Gün boyunca sizin bugünkü sayınız olacak "13" sayısını her yerde arayın. Bugünün ileriye dönük bir gün olması gerekir.

4 Haziran 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün sizin için önemli olmayacak ancak gelecekte oldukça önemli birisine dönüşecek bir insanı tanıyabilirsiniz, Yay. Onun kim olduğunu anlamalı ve o gün gelene kadar köprüleri yakmamalısın. Ayrıca bugün içinizdeki sesi dinlemek doğru seçim olacaktır.

4 Haziran 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Bugün bir kabadayı kadar sakin ve kararlı olmalısın, Oğlak. Enerjini aşk hayatınıza yansıtarak güzel sonuçlar elde edebilirsin. Şu sıralarda çeşitli fırsatlardan sizi bulabilir o yüzden bu fırsatlardan doğru şekilde yararlanın.


4 Haziran 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Eski hatalarını düzeltmek ve başkalarının hatalarını bağışlamanın yollarını arayın çünkü bu davranışların gelecekte sana yardımcı olacaktır, Kova. Bugün sizin renginiz olacak maviyi her yerde aramalısınız çünkü o size şans getirecektir.

4 Haziran 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Şüpheli kararlar vermek zorunda kalabilirsin bugün, Balık. Geçmişteki hatalarından ders çıkarmak ve enerjini çevrene dağıtmak bugün doğru seçim olacaktır. Ruhen sağlığınızı koruyun ve bugün teknolojiden uzak durun.

Yorumlar