25 Haziran 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Patika"

25 Haziran 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Güçlü ve emin adımlarla kendi yolunu çizmekte oldukça isteklisin, Koç. Bugün içinde yer alan coşkulu güç, senin bu amacı gerçekleştirmen için gerekli olan her şeyi sağlayacaktır. Ayrıca bugün çevren senin yardımına ihtiyaç duyuyor, bu yüzden onlara gelen istekleri geri çevirme ve onlardan gönülden yardım et.

25 Haziran 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Çevreni saran arkadaşların ile olan bağlarında çelişkiler yaşıyorsun, Boğa. Eğer kendini bu konuda oldukça rahatsız hissedersen, ailenin yanına dönmeli ve onlar ile kaliteli zaman geçirmelisin. Bugün yaşadığın veya doğduğun yerleri gezmek, seni motive edecektir, bunu unutma.

25 Haziran 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Yavaş yavaş hayatın seni yormaya başladığının farkına vardın, İkizler. Bu yüzden kendini gelecek günler adına dinlendirmen gerekmekte. Bugün kariyerinde aceleci davranmak ve çok çalışmak yerine, işlerini zamana yaymalı ve az önce dediğimiz gibi kafanı dinlemelisin.

25 Haziran 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Kendini sanat ile ifade etmelisin, Yengeç. Bu sanat aşkı sende, büyük yararlar oluşturacaktır. Bugün sevdiğin arkadaşların ile vakit geçirmek, sana büyük bir motivasyon sağlayacak ve arkadaşların ile olan bağını yenileyecek hatta güçlendirecektir.

25 Haziran 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Daha önce başladığın bir proje veya üzerinde çalıştığın bir fikir hakkında bugün ilerleme kaydetmek için gerekli olan enerjiye sahipsin, Aslan. Bu konularda ne kadar başarılı olursan, çevrende yer alan insanlarda sana o kadar saygı duyar, bunu unutma. Günlük çalışma saatin dolduğunda, kendine bir ödül vermen, seni mutlu edecektir.

25 Haziran 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Kendini bir yerlere yolculuk ediyorken bulabilirsin, Başak. Muhtemelen çalışmak için veya diğer insanlara bilgilerini aktarmak adına yolculuk ediyorsun. Eğer bugün yolculuk sonunda ulaşacağın yerde ne kadar samimi ve durmak bilmez (çalışmak adına) olursan, yeni tanıştığın insanlar seni bir o kadar seveceklerdir.

25 Haziran 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan arkadaşların ile ilişkilerinde sıkıntılar yaşayabilirsin, Terazi. Bu sıkıntıları iyi bir şekilde analiz etmeli ve olay büyümeden işin içinde pratik bir şekilde çıkmalısın. Bugün yalnız kalıp geleceğin ve şu anın hakkında planlar yapmak, senin bu günlerde en çok ihtiyacın olan şey olacaktır, bunu unutmamalısın.

25 Haziran 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kendi doğaya vermeli ve yeşilin tadına varmalısın, Akrep. Bu doğa sevgisi, senin enerjini yenileyecek ve seni motive edecektir. Bu enerji ve motivasyon ile önündeki günlere çok daha umutla bakman daha kolay olacaktır. Bugün aşk hayatında partnerine karşı dürüst davranmalı ve ondanda dürüst davranmasını istemelisin.

25 Haziran 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kendini sıkıntıların içinde sıkışmış hissediyorsun ve kariyerine oldukça ağır bir şekilde odaklanmış durumdasın, Yay. Bu durumdan kurtulmak için büyük sorunlar yerine küçük sorunları çözmeye çalış. Bu sayede büyük sıkıntılara karşı kendini motive edebilirsin.

25 Haziran 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen bugün sana bahşedilen yaratıcılığın farkına varmış durumdasın, Oğlak. Bu yaratıcılığı değerlendirmek adına yeni bir projeye başla veya kendini sanata ver. Bugün havada senin için aşk kokusu var, bu yüzden kalbinin kapılarını sonuna kadar aç ve her şeye hazırlıklı ol.

25 Haziran 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Sevdiğin insanların ne kadar güvende olduğu hakkında bir fikrin var mı, Kova? Bu konu hakkında enine boyuna düşünmelisin çünkü sevdiğin insanların başına kötü şeyler gelmesini, istemeyiz. Düşünmek adına kendine zaman tanı ve sevdiğin insanların fikrini almayı da asla ihmal etme.

25 Haziran 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatında karşı taraf için idealler belirliyor ve ondan bunları gerçekleştirmesini istiyorsun, Balık. Ancak bu hiç doğru bir davranış değil, bundan vazgeçmeli ve onun fikirlerine de saygı duymalısın. Bugün kendini sanat ile ifade etmek, senin için büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır.

Yorumlar