20 Haziran 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları: "Benlik"

20 Haziran 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Duygusal anlamda çok yorgunsun, Koç, bu yüzden bir terapiste gitmen veya duygularını yakın bir dostuna açık etmen sana iyi gelecektir. Bugün kariyerinde yaşanmış olumsuz olayları çözmen gerekmekte.

20 Haziran 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kibrin, yüzünden hayatındaki bir çok güzel şeyi, kaybetmiş bulunmaktasın, Boğa. Bundan sonra mütevazi davranman, gidenleri geri getirmeyebilir ancak en azından geleceğini sağlamlaştıracaktır.


20 Haziran 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Enerjini kullanmayı öğren ve gün içinde hareketli davran, İkizler. Bugün yoğunluklar yaşamaktan korkma çünkü gerekli enerjiye sahipsin, hepsini alt edebilirsin. Sarı kıyafetleri tercih etmek seni motive edecektir.

20 Haziran 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Düşünceler deryasında kaybolmak yerine aklına gelenler ile kendini ifade etmeyi bil, Yengeç. Bugün küçük bir hastalık bile büyük bir hastalığa dönüşebilir, bu yüzden dikkatli ol. Sağlığına dikkat et.

20 Haziran 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yakın bir büyüğünden gelen tavsiyelere kulak vermeli ve uygulamalısın, Aslan. Bugün bir aile toplantısı yapmak, gelecek adına umut verici olacaktır. Kariyerinde yaratıcı bir proje ile ileri atılmak, sonunda yüzünü güldürecektir.

20 Haziran 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Emek gerektiren bir proje için aceleci davranmamalı ve planlı bir şekilde çalışmalısın, Başak. Tüm pürüzleri gidermeli ve en küçük ayrıntıya bile emek harcamalısın. Bugün havada aşk kokusu var, bizden söylemesi!

20 Haziran 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Eğer bir ilişkin varsa, karşı tarafı anlamak adına empati yapmalısın, Terazi. Bu sayede gelecek adına daha sağlam bir ilişkin olacaktır. Bugün hayatın akışında huzur ve sakinlik bulacaksın, sende bu ortama uyum sağla.

20 Haziran 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Sevdiğin bir sanatçıdan ilham almak, senin yaratıcılığına yaratıcılık katacaktır, Akrep! Bugün yemeklere ve içeceklere zencefil katmak sana güç verecektir, bunu unutma ve sağlığına dikkat et.

20 Haziran 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Geçmişten gelen sönmüş bir aşk kıvılcımı yeniden alevlenebilir, Yay. Bu konuda dikkatli olmalı ve senin için yararlı olup olmayacağını enine boyuna düşünmelisin. Bugün yemeklerine ve içeceklerine nane katarak güç kazanabilirsin.

20 Haziran 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Kariyerinde veya sosyal hayatında yarım kalan işleri halletmenin zamanı geldi, Oğlak. Bu sayede gelecek günler adına, kendi isteklerini yapmak için boş zaman kalacaktır. Bu boş zaman büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır.

20 Haziran 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Fiziksel sağlığını dengeye sokacak olan her türlü rutine "evet" demelisin, Kova. Eğer hava izin veriyorsa tempolu bir yürüyüş, güzel bir fikir olabilir. Bugün yeşil renk sana güç verecektir.

20 Haziran 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Hayal kurmak, insanı asla koca bir çocuk yapmaz, Balık. Kaldı ki çocuk olmakta hiç kötü bir şey değildir. Hayal kurmak insanı umutlandırır ve motive eder. Seninde ihtiyacın olan şey hayal kurmaktır. Hayal kurarak motive olabilir ve gerçeğe karşı daha güçlü bir şekilde karşı koyabilirsin.

Yorumlar