5 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: "Emin Adımlar"

5 Mayıs 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
İlerlediğin yolda yaşama amacını keşfetmek üzeresin, Koç, bu yüzden emin adımlar ile ilerlemeye devam et ve kendine güven. Bugün zor kararlar vererek, gelecekte kendini rahatlatabilirsin, bu yüzden büyük kararlar vermekten kaçınma. Ancak bunları yaparken kendini yormamalısın.

5 Mayıs 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde oldukça kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyordun, Boğa, bu ilerleyişi sürdürmeye devam et. Bugün aşk hayatında yeni kapıların açılması için çaba sarf et, aksi halde bir yaprak bile kımıldamaz. Açık mavi giyinmek seni motive edecektir.


5 Mayıs 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda olduğu gibi bugünde konuşkan ve sosyalsin, İkizler, bu yüzden bunun başına dert açmasına izin verme. Bugün akılcı bir şekilde düşünmek ve gözlerinle karşındakini süzmek, yararlı eylemler olacaktır.

5 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Hassas bir kişiliğe sahipsin ve bu yüzden yeri geldiğinde kabuğuna çekilmeyi iyi bilmelisin, Yengeç. Aile içi ilişkilerini geliştirmek için bugünü bir fırsat olarak görebilirsin çünkü ailenden yakın hiç bir dostun olamaz.

5 Mayıs 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Cesaretini topla ve kariyerinde yada sosyal hayatında yeni maceralara yelken aç, Aslan. Güçlü bir lidersin ve çevrendeki insanlardan senin otoritenin farkında, bundan ötürü bilinçli davran çünkü çevren seni örnek alıyor.

5 Mayıs 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Fiziksel görünümüne özen göstermenin zamanı geldi, Başak, görünüşünde yapacağın değişiklikler sana büyük bir güç kaynağı olacaktır, bunu unutma. Bugün sakinlik ve huzur içinde adımlar atmak sana iyi gelecektir.

5 Mayıs 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Hayatında denge ve uyum arıyorsun, Terazi, fakat hemen pes etme, başarı yakındır. Kariyerinde hızlı ve pratik kararlar ile meslektaşlarının önünden yol alabilir ve kısa sürede terfi edebilirsin, bunu unutma.

5 Mayıs 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
İnsanlardan intikam almak yerine, onları bağışlamayı denemelisin, Akrep. Keşfetmek adına her türlü fırsatı zorla, sonunda başarıyı yakalayacaksın, bunu unutma. Bugün sarı renkte güç bulacaksın.

5 Mayıs 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
İnsanlara karşı doğal davranmak seni bugün bir adım öne çıkaracaktır, Yay. Eğer çevrende yer alan insanların sana saygı duymasını istiyorsan, sende onlara saygı duymalısın. Soluk yeşil renk bugün seni motive edecektir.

5 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde yeni bir meydan okuma ile karşı karşıya kalabilirsin, Oğlak. Korkma ve cesur ol, kendine güvenmen yeterli olacaktır. Bugün uzun zamandır içinde tuttuğun büyük bir teklifi karşı tarafa ilan etmenin zamanı geldi!

5 Mayıs 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda sıkıntılardan başını bile kaldıramıyordun, Kova. Bunu alt etmenin yolu bakış açını değiştirmenden geçiyor, yeni bir bakış açısına ihtiyacın var. Bugün pişman olacağın kararları vermemelisin.

5 Mayıs 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar yer yer seni incitebiliyorlar, Balık, ancak üzülme ve daha güçlü bir şekilde yeniden karşılarına çık. Gerekirse eski arkadaşların ile olan bağlantını kes ve yeni arkadaşlar edin.

Yorumlar