31 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları: "Şahıs"

31 Mayıs 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Hayatında kendini ifade edemeyen bir arkadaşın için sözcü olmak, çevrende senin saygını arttıracaktır, Koç. Bugün yemeklerine kişniş katmak sana güç verecektir. Aşk hayatın ise biraz monoton ancak her an heyecana hazır olmalısın.

31 Mayıs 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda hangi tarafta yer alacağın hakkında oldukça şaşkındın, Boğa, bu yüzden bilgili birisinden yardım talep etmelisin. Bugün iletişim senin en güçlü silahın olacaktır, bu yüzden kelimelerin ağzından dökülmesine izin ver ve gerisini düşünme. Aşk hayatında partnerin yerine senin bir adım ileri atılman doğru olacaktır.


31 Mayıs 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde iş ortağın veya meslektaşından alacağın öneriler için düşünmek ve onları uygulamak, senin yararına olabilir. Bugün biraz acele bir şekilde halledilmesi gereken işlerden ötürü fazladan para harcayabilirsin, bu yüzden işlerini erkenden bitirmeye gayret et.

31 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Duyduğun her şeye inanmaman gerekiyor, Yengeç. Sana yakın olan biri, yaşanan olayları tamamen farklı yorumluyor ve senin aklını karıştırıyor olabilir. Bu yüzden kendi yolunu çizmeli ve o yol üzerinden ilerlemelisin.

31 Mayıs 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Aklına ve hafızana gereğinden fazla güvenmen bugün seni yanıltabilir, Aslan. Bu yüzden tüm şüphelerden arınmadan bir söz söyleme veya bir adım atma. Bugün geleceğin hakkında düşünmek, güzel bir seçim olacaktır.

31 Mayıs 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Hayatın yolunda ve oldukça güzel bir şekilde de sürmeye devam ediyor, Başak. Ancak son günlerde hayatında küçük pürüzler baş gösterdi. Bunlar genel işleyişi etkileyecek kadar büyük pürüzler olmasa da gelecek adına kaygı verici bir hal alabilirler.

31 Mayıs 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Risklere girmeden emin adımlarla ilerlemek senin için en doğru seçim olacaktır, Terazi. Para konusunda önümüzdeki hafta büyük sıkıntılar seni bekliyor olacak, bu yüzden şimdiden kemerleri sıkı sıkıya sıkmalısın. Eskilerden kalma bir şarkı bugün sana güç verecektir.

31 Mayıs 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan dostların senin tavsiyelerine ihtiyaç duyuyor, bu yüzden onlara yardım etmekten asla çekinme, Akrep. Bugün aile konuları hakkında yapıcı davranmak, gelecek adına doğru seçim olacaktır.

31 Mayıs 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kendi kişiliğin ile ilgilenmek senin adına yararlı olacaktır, Yay, çünkü son zamanlarda oldukça dağınık bir kafa ile hareket ediyordun. Gelecekte yapacağın kariyer değişikliklerin adına şimdiden plan yapmak, güzel bir fikir olabilir.

31 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Karşına çıkan yabancı bir kişi, senin için oldukça yakın bir dost olabilir. Bugün geçmişte yaptığın hatalar adına düşünmek ve gerekirse çözüm önerileri getirmek, gelecek adına daha sağlam ilerlemeni sağlayacaktır.

31 Mayıs 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Yapmacıktan uzak durmalı ve çevrendeki insanlara karşı samimi olman gerekmekte, Kova, çünkü etrafın zaten yeterince ciddi. Geleceğin adına kişisel bir proje başlatmak için kolları sıvamak, güzel bir fikir olabilir.

31 Mayıs 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Maddi anlamda tutarsızlıklar yaşıyorsun, Balık. Bundan ötürü tüm açıkları tespit etmeli ve tutarcı davranmalısın. Muhtemelen çevrende senin görüşünü kısıtlamaya çalışan insanlar, bu yüzden dikkatli ol. Mavi renk bugün sana güç verecektir.

Yorumlar