25 Mayıs 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları: "Rutin Yaşam"

25 Mayıs 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Son zamanlarda kendini hayatın sıradan rutininin içinde sıkışmış hissediyordun, Koç. Bu yüzden arkadaşlarını veya aileni alıp, sana huzur veren mekanlara doğru geziler düzenle ve gelecek günler adına kendini motive et. Şu günlerde değişken hava şartları yüzünden hastalanabilirsin, bu yüzden bir doktora görünmek iyi bir fikir olabilir, bizden söylemesi.

25 Mayıs 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Hayatın güzelliklerinin tadını çıkarmak ve romantik davranmak için oldukça güzel bir gün, Boğa. Sana huzur veren aktiviteler ile uğraşmak veya eğer ufukta yeni biri var ise, onunla tanışmak için doğru gün bugün olacaktır. Bugün kariyerinde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yemek yemeyi sevdiğin için kilo almış olabilirsin, bu yüzden bir diyetisyene görünmek iyi bir fikir olabilir.

25 Mayıs 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Aile içinde bazı kavgalar yaşayabilirsin, İkizler. Bu kavgalarda karşı tarafı da anlamak adına empati yapmak, oldukça doğru bir davranış olacaktır. Aksi takdirde birbirini suçlayıcı tavırlar, aileyi dönüşü olmaz bir yola sokabilir, bizden söylemesi. Herkesin düşüncelerini almalı ve sorunu çözmek adına objektif düşünmek, oldukça yararlı olacaktır. Kim bilir, bekli kavganın sonunda daha güçlü aile bağları ile yolunuza devam edebilirsiniz.

25 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Duygularını değil mantığını dinleme zamanı geldi, Yengeç. Mantığın ile hareket ederek hayat kaliteni arttırmak için çeşitli adımlar atablirsin. Ancak bu demek olmuyor ki duygularından arın. Aksine duyguların oldukça önemlidir ancak mantığını ön plana çekmelisin, aksi takdirde diğer insanlar seni kullanabilir ve bu senin hoşuna gitmez. Bugün bir doktora görünmek, güzel bir fikir olabilir.

25 Mayıs 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yeteneklerini geliştirmek veya yeni beceriler elde edebilmek adına çaba göstermek için oldukça güzel bir gün, Aslan. Yeteneklerini yeniden keşfettiğin anda aynı zamanda kendini de yeniden keşfettiğini anlayacaksın ve bu sayede özgüvenin de yükselecektir. Bugün kariyerinde ertelediğin işleri halletmek adına kendinde bir enerji bulacaksın, bu fırsatı değerlendir.

25 Mayıs 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar ile olan iletişimini bir adım ileri taşımak güzel bir gün, Başak. Arkadaşların ile kaliteli vakit geçir ve onlara karşı doğal davran. Genel olarak açık havada vakit geçirmek, hem arkadaş bağlarınızı güçlendirecek hemde gelecek günler adına sana büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır. Bugün yemek yeme konusunda abartılı davranmazsan, sağlığını koruyabilirsin.

25 Mayıs 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Arkadaşlarına ve ailene onlara değer verdiğini hissettirmelisin, Terazi. Onlar ile vakit geçir ve bağlarını güçlendir. Gelecek günler adına maddi anlamda zorluklar seni bekliyor olabilir, bu yüzden şimdiden kenara para koymalısın. Aksi takdirde yaşam standartların ciddi anlamda düşebilir ve bu senin hayata olan bakış açını olumsuz yönde etkileyebilir.

25 Mayıs 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Senin ile aynı düşüncelere sahip yeni arkadaşlar edinmek için oldukça güzel bir gün, Akrep. Aynı zamanda bunun aksine seni olumsuz etkileyen arkadaşların ile olan bağlantını da kesmelisin, aksi takdirde daha çok zarara uğrayabilirsin. Bugün yediklerine dikkat etmelisin, aksi takdirde gitgide kilo almaya başlayabilirsin ve bu durum senin motivasyonunu yerle bir edebilir.

25 Mayıs 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Hedeflerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşmak için kariyerine odaklanmanın zamanı geldi, Yay. Bu çalışma temposunda arkadaşların veya ailen ile vakit geçiremeyebilirsin ancak onlar seni anlayacaktır, bu yüzden boş bir kafa ile kariyerine odaklan. Bugün kariyerinde yeni fırsatlar seni bekliyor olacak bu yüzden hazır ol.

25 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Sıradan bir gün seni bekliyor, Oğlak. Bu rutin davranışlar, seni hiç mutlu etmiyor ancak daha yüksek yaşam standartları için bu rutine sadık kalman gerekmekte. Eğer gerçekten bu rutini yıkmak istiyorsan, bunu yapma. Rutin hayatına renk katmaya çalış. Küçük molalar ver ve bu molalarda büyük anlamlar yüklediğin aktiviteler ile kendini motive et. Örneğin her sabah işe gitmeden önce, sokak hayvanlarını besleyebilirsin.

25 Mayıs 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Çevren ile olan ilişkilerinde kendini kısıtlanıyormuş gibi hissediyorsun, Kova. Bu yüzden bugün tek tabanca takılmalı ve kişisel aktivitelerde bulunmalısın. Günün sonunda kendine olan güvenin artacak ve kendini motive etmiş olacaksın. Eğer bunu başarmıyor isen çevrendeki insanlara karşı içini dök, merak etme, onlar seni anlayacaklardır. Bugün sağlığına dikkat etmelisin, aksi takdirde uzun süreli bir hastalığa yakalanabilirsin.

25 Mayıs 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
İlişkinden ve partnerinden çok büyük beklentilerin ve bu beklentiler çoğu zaman seni hayal kırıklığına uğratıyor, Balık. Bu tutumunda devam edersen, hayal kırıklığına uğramaya devam edebilirsin. Bu tutum yerine partnerini olduğu gibi kabullenmeli ve onu olduğu halde sevmelisin. Eğer bunu başaramıyor isen ilişkinizi devam ettirmek için hiçbir geçerli sebebiniz yok demektir.

Yorumlar