12 Mayıs 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: "Aşk Yolu"

12 Mayıs 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Aşk hayatında beklenmedik süprizler yaşayabilirsin, Koç. Bugün ki enerjin ile aşk hayatında ani olaylar yaşanabilir, bundan ötürü dikkatli ol ve ne yaptığını iyi bil. Aşk hayatında sadık ve hoşgörülü olman uzun bir ilişkinin anahtarı olacaktır, bunu unutma. Kariyerin adına disiplinli bir şekilde hareket etmek, kariyerinin geleceği için çok önemli olacaktır.

12 Mayıs 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu

Evinde kendini huzurlu ve güvende hissedebilirsin, Boğa. Bu senin için oldukça doğal bir davranış ancak bu demek olmuyor ki kendini dış dünyadan soyutla. Çevren ile olan bağlarını geliştirmen gerekmekte. Sadece çevren değil aynı zamanda ailen ile olan bağlarını da güçlendirmen gerekir. Bugün sağlığına dikkat etmelisin, bizden söylemesi.


12 Mayıs 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Kariyerini sadece bireysel olarak değil aynı zamanda diğer iş arkadaşların ile birlikte bir grup olarak düşünmelisin, İkizler. Meslektaşların ile sırt sırta vererek kariyerinde daha hızlı ve kolay bir biçimde yükselebilirsin. Bugün konuşurken veya fikrini belirtirken utangaç davranmamalı ve kendini en iyi şekilde ifade etmelisin. Hastalıklardan korunmak adına çeşitli bitki çayları içmen, yararlı olabilir.

12 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen kariyerinde yaşadığın birkaç olumsuz olaydan ötürü, geleceğe umutla bakamıyor ve kendine olan güvenini yitirmiş durumdasın, Yengeç. Ancak şuan kendine her zamankinden daha çok güvenmen gerekiyor çünkü kariyerinin en kritik dönemlerinden geçmek üzeresin. Hayal gücünü kariyerin ile bir noktada topladığında oldukça yaratıcı fikirler üreteceğini göreceksin, bizden söylemesi.

12 Mayıs 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Zihinsel olarak yaratıcılığından şüphe ediyordun çünkü muhtemelen son zamanlarda kariyerin adına hiçbir fikir ortaya koyamıyordun, Aslan. Ancak bugün yeniden yaratıcı fikirler üretmeye başlayabildiğini göreceksin. Gün içerisindeki enerjini tamamiyle kariyerine harca, günün sonunda pişman olmayacaksın. Bugün ailen ile olan bağlarını güçlendirmek adına onlara bir hediye almak, güzel bir fikir olabilir.

12 Mayıs 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen hayatın kendisinden uzaklaşmaya başlıyorsun ancak sende bunun farkında değilsin, Başak. Kendini arka plana atma ve yeniden spot ışıklarının altındaki yerini al. Bugün kendini diğer insanlara açık bir şekilde ifade etmelisin çünkü seni yeniden tanımaya oldukça ihtiyaçları var. Ancak gereğinden fazla samimi olmamalı ve arkadaşlık çizgisini korumalısın.

12 Mayıs 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Hayatında her zamankinden daha fazla bir şekilde ön plana çıkıyorsun, Terazi. Kendini iyi bir şekilde izle ve ne zaman geriye çekileceğini iyi kestir aksi takdirde olumsuz olaylar ile karşı karşıya kalabilirsin. Bugün arkadaşların ile kaliteli vakit geçir ve gelecek günler adına kendine büyük bir motivasyon kaynağı oluştur. Sağlığın hakkında şüpheye düşmemek için bir doktora görünmek, iyi bir fikir olabilir.

12 Mayıs 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kariyerine büyük bir hırs ile odaklanmış durumdasın ve önümüzdeki günlerde de böyle devam etmen gereklidir çünkü bunu başarmak için yeterli enerjiye sahipsin. Kısaca bu enerjiyi değerlendir ve kariyerini bir adım değil birkaç adım ileri taşı. Gerekirse kariyerinde daha fazla sorumluluğun altına gir. Bu ağır çalışma temposunda kendine dikkat etmeyi unutmamalısın.

12 Mayıs 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen seyahat etmek veya gezilere katılmak istiyorsun, Yay. Ancak uzak yerleri keşfetmek için yollara çıkman senin için yararlı olmayabilir. Evinden fazla uzaklaşmadan yaşadığın yerleri yeniden keşfedebilirsin çünkü kariyerine veya eğitimine odaklanman gerekiyor. Eğer bir plan zaten yapılmış ise, ertelemeniz gerekmekte. Bugün uykuna ve beslenmene özen göstermelisin, aksi takdirde çeşitli sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsin.

12 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Hayatında maddi ve manevi güvenceye sahip misin? Aklını kurcalaması gereken soru bu olacaktır, Oğlak. Bu soru hakkında enine boyuna düşünmeli ve gereken adımları atmalısın. İlk önce ailen ve daha sonra aranın bozuk olduğu akrabaların ile yeniden bağlarını güçlendirmeli ve kariyerinde daha iyi bir yere gelmek adına daha fazla çaba göstermelisin.

12 Mayıs 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar ile olan yakın ilişkilerini geliştirmelisin, Kova. İyi bir arkadaş çevresi, senin için oldukça yararlı olacaktır. Seni her zaman destekleyen arkadaşların ile birlikte hayatta daha başarılı ve mutlu olabilirsin. Aşk hayatında bazı şeyleri içinde tutmak yerine partnerine karşı dürüst olmak, daha iyi bir fikir olabilir. Bugün bir göz doktoruna görünmek iyi bir fikir olabilir.

12 Mayıs 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Hayatında bir sıkıntı olduğunu hissediyor ancak bunun ne olduğuna dair bir fikir yürütemiyorsun, Balık. Sağlığının, bedeninin ve zihninin yeterince sağlıklı olduğuna emin olmalısın. Bugün eski alışkanlıklarında vazgeçip yeni alışkanlıklar elde etmek için güzel bir gün olabilir.

Yorumlar