10 Mayıs 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları: "Galibiyet mi Mağlubiyet mi?"

10 Mayıs 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Elinde bulunan kozları iyi bir şekilde değerlendirmeli ve onları hayat standartlarını yükseltmek için kullanmalısın, Koç. Bu standartları yakalamaya çalışırken, birçok zorluk ile baş başa kalabilirsin, sakın pes etme!

10 Mayıs 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bütçe konusunda dikkatli davranmalısın, Boğa, çünkü oldukça tutarsız davranabiliyorsun. Bugün eskiden değerlendiremediğin bir fırsatı yeniden değerlendirmek için bir şans bulacaksın.


10 Mayıs 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar ile olan mevcut bağlarında şikayetçi davranmamalısın, İkizler. Sen onlara nasıl davranıyorsan onlarda sana öyle davranıyor, tıpkı bir ayna gibi. Bugün kıyafetlerinde parlak renkleri tercih etmek seni motive edecektir.

10 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Tecrübelerini ve sahip olduğun bilgileri çevrene aktarmanın zamanı geldi, Yengeç. Bırak, çevrende bu bilgilere sahip olsun ve kişiliklerini geliştirsin. Bugün yararlı eski alışkanlıklarından birine yeniden başlamak, güzel bir seçim olacaktır.

10 Mayıs 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Büyük fikirlerini çevren ile paylaş ve onları gerçekleştirmek için elinden geleni yap, Aslan. İşin sonunda çevrende yeni dostluklar ve yeni fırsatlar seni bekliyor olacak. Bugün küçük sıkıntılara karşı mücadele verebilirsin, bu yüzden pratik düşün.

10 Mayıs 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Sosyal medyadan bir nebze bile olsun, uzaklaşman gerek, Başak. Çünkü bu aşırı teknoloji bağımlılığı ruhunu ve gözlerini kötü yönde etkiliyor. Dışarı çıkın ve biraz hava alın! Bugün özel birinden gelecek tavsiyelere kulak vermen, senin için yararlı olacaktır.

10 Mayıs 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Güneşli günler pek yakında, Terazi, bu yüzden kendini hazırla! Son zamanlarda yaşadığın sıkıntılar ile geleceğe daha güçlü bir şekilde atılacaksın. Bugün eğitimsel konular hakkında ciddi kararlar almak, güzel bir fikir olacaktır.

10 Mayıs 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Başkalarının sıkıntıları ile ilgilenmekten, kendi sıkıntılarına bakamadın bile, Akrep. Bu yüzden bugünü kendin ile ilgilenmek adına bir fırsat olarak görmeli ve kendini dış dünyadan uzaklaştırmalısın. Bugün bir doktora görünmek, güzel bir fikir olabilir.

10 Mayıs 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Gerçekçi olmayan beklentiler üzerinde fazla düşünme ve gerçeğe odaklan, Yay. Gerçeğe yönelmek senin hayatta daha başarılı olmanı sağlayacaktır. Bu yüzden hayal dünyasından uzaklaş.

10 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Hayatındaki insan ile sessiz bir ortamda buluşmalı ve geleceğiniz hakkında konuşmalısın, Oğlak. Bu konuşma sizin daha iyi bir çift olmanızı sağlayacaktır. Bugün yemeklerine yeşil biber katmak, sana güç verecektir.

10 Mayıs 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Gerçekçi hayaller kurarak, gelecek adına güzel planların tohumlarını atabilirsin, Kova. Bugün daha önce hayatında önemli bir yeri olmayan bir insan ile yeni bir aşkın kapısını aralayabilirsin.

10 Mayıs 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Birçok farklı görüş ve fikir seni çevrelemiş durumda, Balık. Bunların etkisinde kalma ve sonuca odaklanarak, kendi yolunda ilerle. Gerekirse diğer insanları da peşine tak! Bugün geçmişten gelen bir insan, sana yeni bir fırsat sunabilir, onu dikkate al.

Yorumlar