9 Nisan 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Gerçekleri Saklamak"

9 Nisan 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 

Gerçeği bilmenize rağmen bunu herkes ile paylaşmak doğru olmayabilir, Koç. Her şeyin bir zamanı var ve sabrederseniz, sabrınız elbet ödüllendirilecektir. Bugün kendin ve yaşadığın çevre ile ilgilenmek güzel bir fikir olabilir. Ayrıca bugün romantizm olarak tavan yapmış durumdasın.

9 Nisan 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda çok büyük bir bencilliğe kapılmış durumdasın ve bu halin senin mutluluğunu baltalıyor, Boğa. İnsanlar ile ilgilen ve onlarla yeniden kaynaş, gerekirse kendinden taviz ver. Cesur olman ve güzel giyinmen bugün senin için önemli olacaktır.


9 Nisan 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Seni diğer insanlardan ayıran ve doğuştan gelen özelliklerin var, İkizler, bu özelliklerini insanlara göstermen, insanlar ile arandaki bağı güçlendirecektir. Bugün küçük başarılar ile büyük başarıları elde edebilirsin.

9 Nisan 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Asla gücünü küçümseme, Yengeç. Son zamanlarda çevrende yer alan insanlara gerçek bir dost olduğunu kanıtladın. Bundan ötürü yepyeni fırsatlar seni bekliyor olacak. Bu fırsatları değerlendirirken iç güdün ile hareket etmen doğru seçim olacaktır.

9 Nisan 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Elinde olanlar tehlikede olabilir, Aslan, o yüzden akıllıca davranmalı ve elindekileri kaybetmeden karmaşık işlerden sıyrılmalısın. Bugün doğada bir yürüyüşe çıkmak veya bir kamp planlamak senin için mükemmel olabilir. Ayrıca bugün aşk hayatında büyük değişiklikler olabilir.

9 Nisan 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Yeni başlangıçlar ile gününe renk katabilirsin, Başak. Bugün sosyal hayatında veya kariyerinde büyük bir kargaşa içinde olabilirsin ancak kargaşadan sıyrılarak önüne bakmak en iyi seçim olacaktır. Bu baskı ortamından etkilenmemeli ve aklını düzgün kullanmalısın.
9 Nisan 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Her an çıkabileceğin bir seyahat için bavulunu hazırla, Terazi, çünkü bir güç seni yanına çekiyor. Bu yolculuk gizemli fırsatlar ile dolu, bunları değerlendirmeyi iyi bilmelisin. Bugün maddi olarak yıpranabilirsin o yüzden harcamalarına dikkat etmelisin.

9 Nisan 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
İçgüdülerine güven ve doğru şeyler için çabala ve uğraş ver, Akrep. Bugün diğer insanlar senin dertlerin ile ilgilenmekte ve sana yardımcı olmayı arzulamaktadır. O yüzden kimseyi yardım konusunda geri çevirme.

9 Nisan 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinde veya sosyal hayatında yeni ortaklıklar veya birliktelikler yaşayabilirsin, Yay, bundan ötürü bugün her yerde çeşitli fırsatları aramalısın. Bu ortaklık ve birliktelikte kendi çıkarlarını gözetlemeyi unutma. Fırsatları en iyi şekilde değerlendir. 

9 Nisan 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Büyük ve önemli kararlar vermek için doğru gün, Oğlak. Küçük kararlar ile vakit harcama ve doğrudan sonuca oyna. Bugün planlı davranmak sizi bir adım öne çıkaracak ve kargaşaları ortadan kaldıracaktır. Bugünkü şanslı sayın 6'dır.


9 Nisan 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu

Artık cömert olma zamanı geldi, Kova, dostun olarak gördüğün herkes için bir hediye güzel bir fikir olabilir. Bugün sır tutmak seni yıpratıyor o yüzden güvendiğin dostlarına karşı sırlarını açık etmelisin. Bugün kırmızı giyinmek seni motive edecektir.

9 Nisan 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Etrafında yer alan insanlara karşı güven duymalısın ki onlarda sana güven duysun, Balık. Bu yüzden bugün güçlü ve sadık davranmalısın. Onlara ne kadar değer verdiğini bilsinler, ancak bu sayede emin olabilirsin. Özellikle zor zamanlarda insanlara yardım etmek sana olan saygılarına arttıracaktır.

Yorumlar