8 Nisan 2018 Pazar Günlük Burç Yorumları: "Ruhsal ve Fiziksel Sağlık"

8 Nisan 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 

Kibrin, yüzünden hayatındaki bir çok güzel şeyi, kaybetmiş bulunmaktasın, Koç. Bundan sonra mütevazi davranman, gidenleri geri getirmeyebilir ancak en azından geleceğini sağlamlaştıracaktır.

8 Nisan 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Duygusal anlamda çok yorgunsun, Boğa, bu yüzden bir terapiste gitmen veya duygularını yakın bir dostuna açık etmen sana iyi gelecektir. Bugün kariyerinde yaşanmış olumsuz olayları çözmen gerekmekte.


8 Nisan 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Düşünceler deryasında kaybolmak yerine aklına gelenler ile kendini ifade etmeyi bil, İkizler. Bugün küçük bir hastalık bile büyük bir hastalığa dönüşebilir, bu yüzden dikkatli ol. Sağlığına dikkat et.

8 Nisan 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Enerjini kullanmayı öğren ve gün içinde hareketli davran, Yengeç. Bugün yoğunluklar yaşamaktan korkma çünkü gerekli enerjiye sahipsin, hepsini alt edebilirsin. Sarı kıyafetleri tercih etmek seni motive edecektir.

8 Nisan 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Emek gerektiren bir proje için aceleci davranmamalı ve planlı bir şekilde çalışmalısın, Aslan. Tüm pürüzleri gidermeli ve en küçük ayrıntıya bile emek harcamalısın. Bugün havada aşk kokusu var, bizden söylemesi!

8 Nisan 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Yakın bir büyüğünden gelen tavsiyelere kulak vermeli ve uygulamalısın, Başak. Bugün bir aile toplantısı yapmak, gelecek adına umut verici olacaktır. Kariyerinde yaratıcı bir proje ile ileri atılmak, sonunda yüzünü güldürecektir.

8 Nisan 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sevdiğin bir sanatçıdan ilham almak, senin yaratıcılığına yaratıcılık katacaktır, Terazi! Bugün yemeklere ve içeceklere zencefil katmak sana güç verecektir, bunu unutma ve sağlığına dikkat et.

8 Nisan 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Eğer bir ilişkin varsa, karşı tarafı anlamak adına empati yapmalısın, Akrep. Bu sayede gelecek adına daha sağlam bir ilişkin olacaktır. Bugün hayatın akışında huzur ve sakinlik bulacaksın, sende bu ortama uyum sağla.

8 Nisan 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinde veya sosyal hayatında yarım kalan işleri halletmenin zamanı geldi, Yay. Bu sayede gelecek günler adına, kendi isteklerini yapmak için boş zaman kalacaktır. Bu boş zaman büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır.

8 Nisan 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Geçmişten gelen sönmüş bir aşk kıvılcımı yeniden alevlenebilir, Oğlak. Bu konuda dikkatli olmalı ve senin için yararlı olup olmayacağını enine boyuna düşünmelisin. Bugün yemeklerine ve içeceklerine nane katarak güç kazanabilirsin.

8 Nisan 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu

Hayal kurmak, insanı asla koca bir çocuk yapmaz, Kova. Kaldı ki çocuk olmakta hiç kötü bir şey değildir. Hayal kurmak insanı umutlandırır ve motive eder. Seninde ihtiyacın olan şey hayal kurmaktır. Hayal kurarak motive olabilir ve gerçeğe karşı daha güçlü bir şekilde karşı koyabilirsin.

8 Nisan 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Fiziksel sağlığını dengeye sokacak olan her türlü rutine "evet" demelisin, Balık. Eğer hava izin veriyorsa tempolu bir yürüyüş, güzel bir fikir olabilir. Bugün yeşil renk sana güç verecektir.

Yorumlar