13 Nisan 2018 Cuma Günlük Burç Yorumları: "Geçmişin Işığında Gelecek"

13 Nisan 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 

Geçmişte kalanları unutmanın ve geleceğe umutla bakmanın zamanı geldi de geçiyor bile, Koç. Geçmişi yeniden yaşayamazsın fakat gelecek halen yaşanmayı bekliyor. Bugün turuncu renkte güç bulacaksın.

13 Nisan 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Geçmişte kalbini kırdığın birinden, özür dilemen gerekmekte, Boğa. İlk adım olarak suçlunun sen olduğunu kabul etmelisin. Onların güvenini tekrar kazanmak zaman alacaktır ancak çabalamaya devam edin.


13 Nisan 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Normalden daha büyük bir yük sırtına binebilir, İkizler. Bu yükü büyük ve şevk ile sırtlan çünkü hayallerini gerçekleştirmek için en ağır sorumlulukların bile altından kolay bir şekilde kalkman gerekiyor. Motivasyonunu kaybettiğin anda, bu çabanın ödüllendirileceğini hatırlamalı ve yoluna devam etmelisin.

13 Nisan 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde yaptığın bir hatayı telafi etmenin zamanı geldi, Yengeç. Bu hata seni bir süre sersemletti ancak hemen harekete geçmeli ve pratik bir şekilde onu alt etmelisin. Bugün bir dostundan gelecek tavsiyelere güvenmen, senin adına yararlı olacaktır.

13 Nisan 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Günlerini, saatlerini hatta dakikalarını bile en küçük ayrıntısına kadar hesaplamalı ve sağlam bir program oluşturmalısın, Aslan! Planlı çalışmak seni hayatın her alanında başarıya ulaştıracaktır, bunu unutma. Bugün bir türk kahvesi içmek sana güç verecektir.

13 Nisan 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Her duyduğuna hatta gördüğüne bile hemencecik inanma, Başak. Çünkü bugün aceleci davranmak senin en büyük düşmanın olacaktır. Bundan ötürü derin bir nefes al ve küçük adımlarla emin bir şekilde ilerle.

13 Nisan 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu

Son günlerde zihnini olumsuz düşünceler ile zehirlemekte idin, Terazi. Günün enerjisinden yararlan ve kötü düşünlerden arın. Geçmişten gelen bir dostun bugün sana yeni fırsatlar gösterebilir. Onu dikkate al.

13 Nisan 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatın tam tıkırında işliyor olabilir fakat bu tembellik yapmaya başlamanı gerektirmez, Akrep. Aksine hayata daha sıkı bir şekilde tutunmalı ve standartları maksimuma çıkartman gerekmekte. Bugün kötü alışkanlıklarından kurtulmak adına kendinde bir güç bulacaksın, bunu değerlendir.

13 Nisan 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu

Bazen hayatta kazandığın ödülleri, çevrende yer alan dostların ile paylaşmak, aranızdaki bağı güçlendirecektir, bunu unutma, Yay. Bugün gelecekte, kariyerinde veya okul hayatında yaşayacağın sıkıntılar için şimdiden hazırlanmalısın.

13 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Kariyerinde başardığın işlerden dolayı kendinle gurur duyman gerekmekte, Oğlak. Bugün çevrende yer alan dostlarına, onlara ne kadar değer verdiğini hissettirmelisin. Bu değerin karşılıklı olacağını konusunda eminiz.

13 Nisan 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu

İyi düşünceler, iyi şeylere yol açar, Kova. Kısacası aklından ne geçiyorsa bedeninde onu yapar, bu yüzden bugün tüm kötü duygulardan arınmalı ve insanlara karşı hoşgörülü olmalısın. Adeta olumlu şeyler ile beslen!

13 Nisan 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Sağlığın konusunda dikkatli olmalı ve bir doktora görünmelisin, Balık. Doktorundan gelecek tüm tavsiyeler senin adına hayat kurtarıcı birer püf noktalara dönüşecektir. Bugün yemeklerine baharat katmak sana güç verecektir.

Yorumlar