12 Nisan 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları: "Belirlenecek Hedefler"

12 Nisan 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 

Düşünmeden hareket etmekten kaçın, Koç, düşünmeden hareket etmenin bir sonucu olarak çevrende yer alan ve sevdiğin insanları üzebilir ve incitebilirsin. En küçük bir hata bile büyük bir sıkıntıya dönüşebilir. Nazik ve kibar olmaya özen göster. Bugün senin gücünü temsil edecek olan renk turuncudur.

12 Nisan 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Doğal haline dönmenin zamanı geldi, Boğa, olmadığın biri gibi davranmak hiçbir zaman doğru seçim olmayacaktır. Son zamanlarda kişiliğini kaybetmiş bir haldeydin ve kendine gelmenin zamanı artık geldi. Bugün yabancılar ile iletişime girmek senin için yeni fırsatlar doğurabilir.


12 Nisan 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu

Çocukların, küçük kardeşlerin veya öğrencilerinin bugün senden öğrenecek çok şeyi var, İkizler, bundan ötürü bilgeliğini kimseden saklama ve bildiklerini onlara da aktar. Bugün çeşitli toplantılar ile birlikte geleceğini şekillendirmen senin için yararlı olacaktır. Gelecek hakkında düşünmek için güzel bir gün.

12 Nisan 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Hayatındaki hayallerin ve isteklerine sahip olsan onlar ile neler yapardın, Yengeç? Bugün kafanda dönüp dolaşması gereken soru bu sorudur. Senin için güzel olabileceğini düşündüğün şeyler aslında oldukça kötü bir felakette olabilir. Bugün gücünü kitaplardan ve şarkılardan yani sanattan almalısın. Bugün dürüst olmak doğru seçim olacaktır.

12 Nisan 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu

Son zamanlarda hayata bakış olumsuz yönde etkilendi ve kendini oldukça dağılmış bir şekilde hissediyorsun, Aslan. Bu duruma nasıl geldiğini iyi analiz etmeli ve doğru kararlar ile adım atmalısın. Hayat sadece hayattan ibaret değil, nice duygu ve düşünceler ile dolu bir enerji bütünü. Bugün kalbinin kapılarını sonuna kadar aç ve doğru kişiyi bekle.

12 Nisan 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu

Kendini bir trajedinin içinde gibi hissediyor olabilirsin, Başak. Kendini motive etmek için sosyal aktivitelere katılmalı ve arkadaşlarınla vakit geçirmelisin. Bugün senin yapmak istemediğin bir şeyi başkalarından yapmasını bekleme, çünkü bu oldukça yanlış bir tutum.

12 Nisan 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Kendin için hedefler belirlemeli ve bu hedefleri başarmak için yeteneklerine güvenmelisin, Terazi. Kariyerinde veya okul hayatında bir üstünüz sizin son zamanlardaki sıkı çalışmanızı ödüllendirecektir.

12 Nisan 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu

Şuan aklını kurcalayan çok fazla düşünce var, Akrep, bundan ötürü kendini zihinsel açıdan korumalısın. Bugün eski hataları yapmamak için çaba sarf etmelisin. Geçmiş ve geleceğiniz arasında bir bağlantı oluşturun ve gelecek adına en doğrusunu planlayın. Kitap okumak veya satın almak bugün seni motive edebilir. Bugünkü uğurlu sayın 3 numaradır.

12 Nisan 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu

Son zamanlarda hayatın çok hareketli ve adeta durulmaz bir dere gibiydi ancak artık yorgunluğun bastırdığını inceden inceye hissediyorsun. Bundan sonra hayatında sakinlik hakim olmalı ve huzuru aramalısın. Kendini dinlendirmen gerekiyor. 

12 Nisan 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Birinin senin düşüncelerini engellemesine izin verme, Oğlak. Zihnini bir kuş özgür bırak. Özgürlüğünü iliklerine kadar hissetmelisin, doğru olan budur. Bugün müzik sana ilham kaynağı olacaktır. Daha önce hiç duymadığınız güzel şarkılar seni motive edecektir. Yemeklerine karabiber katmak, güzel olabilir.

12 Nisan 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu

Son zamanlarda hayatın adeta bir kaos gibiydi ve bu durum yüzünden oldukça yıprandın hatta benliğinden uzaklaştın. O yüzden bugün sosyal aktiviteler ile kendini motive etmeli veya evinde kafanı dinlemelisin.

12 Nisan 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Her fırsat için bir kapıdan geçmen gerektiğini düşünme, Balık, bazen pencereden içeri atlaman gerekir ve son günlerde bu durumlardan birini yaşıyorsun. Bugün geçmişteki pişmanlıkların ile zaman kaybetmek yerine şimdiye odaklanmalı ve geniş düşünmelisin. Günün sonunda mutlu olacaksın, buna emin ol.

Yorumlar