1 Mayıs 2018 Salı Günlük Burç Yorumları: "Enerji Dolu Bir Hayat"

1 Mayıs 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Son zamanlarda yaşanan aksiyonlardan dolayı yorgun kaldın ve haklı olarak dinlenmek istiyorsun. Dinlenmek senin adına cidden yararlı olacaktır ancak gelecek günlerde daha bir çok aksiyon daha seni bekliyor olacak bu yüzden dinlenmeyi tembellik yapmak olarak görmemeli ve gelecek günlere hazır olmalısın. Bugün alışveriş yapmak senin adına yararlı olmayacaktır, çünkü tutarsız davranabilirsin.

1 Mayıs 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde seni rahatsız eden ve huzursuzlaştıran konular hakkında derin bir şekilde düşünerek, karmaşanın içinden sıyrılabilirsin, Boğa. Yeşil çay içmek bugün sana güç verecektir.


1 Mayıs 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Çok çalışmak ve mütevazi davranmak senin adına oldukça yararlı eylemler olacaktır, İkizler. Her zaman olduğu gibi bugünde en iyi politika dürüst davranmak olacaktır, bu konu hakkında dikkatli davranmalısın.

1 Mayıs 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Doğal hayatın unutulduğu şu günlerde sosyal medyadan bir günlüğüne uzaklaşmalı ve kendini doğaya bırakmalısın, Yengeç. Bugün kariyerinde bir çıkar ilişkisi yapmak, gelecek adına güzel bir fikir olabilir.

1 Mayıs 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde yaşanan zorluklardan ötürü hayatının akışı bozulmalara uğradı, Aslan. Bu konudan kurtulmak için sabırlı davranmalı ve gerekirse pratik çözümler üretmelisin. Geçmişten gelen bir ses senin için bilgece önerilerde bulunacaktır.

1 Mayıs 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Hayatında denge ve uyum hakim olmaya başlıyor, Başak. Bugün çevrende yer alan arkadaşların ile birlikte vakit geçirerek onlar ile olan bağını güçlendirmen, güzel bir fikir olabilir. Turuncu renk senin için güç kaynağı olacaktır.

1 Mayıs 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Harekete geçme zamanı geldi çattı, Terazi! Kendini rutinden dışarı at ve maceralara yelken aç. Kariyer adına ise yararlı olacak kurslar alman, doğru seçim olacaktır. Bugün arkadaşlarının sırlarını kimseye açık etmemelisin, çünkü çenen durmuyor.

1 Mayıs 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatında diğer insanlar ile olan iş birliklerine değer ver, Akrep. Çünkü gelecekte onların yardımına ihtiyaç duyacaksın. Bugün yemeklerine karabiber katarak, güçlenebilir ve hastalıklardan korunabilirsin.

1 Mayıs 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Sıkı çalışın ve pratik çözümler ile her zorluğu alt edin, Yay. Bugün aşk hayatında ve sosyal hayatında samimi davranmak, onlar ile arandaki bağlantıyı güçlendirecektir. Bu işe onları takdir ederek başlayabilirsin, nede olsa teşekkür etmek oldukça samimi bir davranıştır.

1 Mayıs 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Sosyal medyayı geniş olarak düşünürsek teknolojiyi kullanırken oldukça dikkatli olmalısın, Oğlak, çünkü yanlış anlaşılmalara oldukça açık, günlerden geçiyorsun. Bugün mavi renkte güç bulacaksın.

1 Mayıs 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde risk alarak çeşitli başarılar elde etmen mümkün, Kova, bu yüzden kendine güven ve cesur ol. Geçmişte yaşanan bir aşk yeniden cereyan edebilir, eğer gerçekten istediğine eminsen, karşındaki insana karşılık vermelisin.

1 Mayıs 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Sen durdurulamaz bir güce sahipsin ve bunu çevrende biliyor, Balık! Bu yüzden kendini kontrol etmek yine sana düşüyor. Bugün yemeklerine veya içeceklerine limon kabuğu koymak gücünüe güç katacaktır.

Yorumlar