6 Mart 2018 Salı Günlük Burç Yorumları: "Hayat Dengeleri"

6 Mart 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Çevrende yer alan insanlar ile ortak bir noktada buluşmayı başardın ve bu sayede hayatını dengeye koyabildin, Koç. Bu dengeyi kötüye kullanma ve dikkatli ol. İnsanlara saygı göstermen sana saygı duyulmasını sağlayacaktır, bunu unutma. Dünya klasikleri arasında yer alan bir kitap okumak, genel kültürünü arttırabilir.

6 Mart 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Geri dönme imkanın olmayan pişmanlıklar yaşamamak adına dikkatli davranman gerekmekte, Boğa. Son günlerde kariyerinde sarf ettiğin çabalardan ötürü, fırsatlar kapında beklemekte, onları geri çevirme. Sarı renk bugün sana güç verecektir.


6 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Kişisel sorunlarını görmezden gelme ve onların üstüne yürü, İkizler. Eğer onlar ile mücadele etmezsen, gelecekte tekrar karşına çıkabilirler. Bugün mutlu bir kaza yepyeni fırsatlar ortaya çıkabilir.

6 Mart 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Sabırlı olmalı ve savaş meydanında rakiplerini beklemelisin, Yengeç. Eski arkadaşlarından yardım isteyerek, seni üzen insanlardan uzaklaşmalı ve gerekirse onlarla karşılaşmalısın. Bugün kişisel gelişim kitapları okumak senin adına yararlı olacaktır.

6 Mart 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde ortağına veya meslektaşına, aşk hayatında ise partnerine karşı kendini nasıl açıklayacağını iyi bilmelisin, Aslan. Son zamanlarda kafanda biriken şeyleri serbest bırak ve ağzından dökülmelerine izin ver. Bugün dürüst davranmak, diğer insanların sana karşı olan tutumunu olumlu yönde değiştirecektir.

6 Mart 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Havada aşk kokusu var, Başak, bundan ötürü kalbinin tüm kapılarını sonuna kadar aç. Eğer zaten bir partnerin varsa, ona hayatının en romantik gününü yaşat, çünkü bugün yapılacak olanların etkisi uzun süre unutulmayacaktır. Bugün hoşlanmadığın insanlardan uzak durmak, doğru seçim olacaktır.

6 Mart 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
İnsanlara karşı onların yararına olacak işler yaparken, kendi çıkarlarını da göz etmeyi unutma, Terazi. Bugün arkadaş çevreni genişletmek adına çeşitli sosyal etkinliklere katılmak, güzel bir fikir olacaktır. Her an romantizme hazır olmayı unutma!

6 Mart 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Partnerine ayak uydur ve bunu yaparken de doğal davran, Akrep. Zihinsel olarak hazır olmadığın sürece hiç bir maceraya atılmamalısın, bunu unutma. Bugün geçmişteki hatalarından ders alıp almadığın konusunu iyice gözden geçirmelisin.

6 Mart 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde bir meslektaşına veya ortağına yardım eli uzatman, senin için yararlı olacaktır. Bugün enerjini verimli bir şekilde kullanmalısın, çünkü oldukça büyük bir gücü yakalamış durumdasın.

6 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Gizli yetenek ve becerilerini ortaya çıkarma zamanı geldi, Oğlak. Onlar büyük bir güç kaynağıdır ve sana iyi bir şekilde hizmet ederler. Bugün geçmişten gelen bir ilişkiden ötürü, kafan bayağı karışacaktır, kendini üzme. Sarı renk seni motive edecektir.

6 Mart 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Aşktan yana yüzün gülmedi ise, aşk işine mantıksal olarak bakmalısın artık, Kova. Hoşuna giden seçim yerine, mantıklı olanı seçmen, senin için iyi olacaktır. Bugün beslenmene dikkat etmelisin.

6 Mart 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Aslında olaylar ilk düşündüğünden daha karmaşık ve sende bunu görmek istemiyorsun, Balık. Bu yüzden kendine güven ve doğruyu görmek için odaklan. Bugün geçmişten gelen sıkıntıların üzerine yürümen gerekmekte, bunu unutma.

Yorumlar