28 Mart 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları: "Eğitim Konuları"

28 Mart 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Eğer hala eğitim görüyor isen, bugün kendini diğer öğrenci arkadaşların ile birlikte hareket ediyor bulabilirsin, Koç. Bu yüzden her hangi bir çalışma içindeyken boş düşüncelere kapılmamalı ve temiz bir şekilde düşünmelisin, aksi takdirde arkadaşlarında senin bu tavırlarından olumsuz etkilenebilir. Bugün zihinsel anlamda kendini çok fazla yormaman gerekmekte, bunu unutma.

28 Mart 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlardaki tutarsız davranışlardan dolayı, maddi anlamda kaygılanıyor olabilirsin, Boğa. Bu yüzden maddi anlamda bir çizelge oluşturmalı ve önümüzdeki günler için bu konu hakkında planlı davranmalısın. Bu sebepten ötürü lüksünden vazgeçmene gerek yok, sadece biraz dikkatli olman sorunu çözecektir.

28 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Güne formunda başlayacaksın, bu yüzden bu fırsatı değerlendirmen gerekmekte, İkizler. Arkadaşların ile vakit geçir veya kendini fazla yormamak şartıyla kariyerine odaklan.  Bugün ki konuşkan tavrın, insanların seni daha çok sevmesine olanak sağlayacaktır, bunu unutma.

28 Mart 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Diğer insanların sıkıntıları ile ilgilenmek yerine kendi dünyana çekilmeli ve kendi benliğin ile ilgilenmelisin, Yengeç. Hoşuna giden aktiviteler ile kişiliğini besle, örneğin günlük yazmaya başla veya doğada bir yürüyüşe çık. Kendini daha güçlü hissettiğini anladığın zaman dış dünyaya yeniden açılabilirsin.

28 Mart 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bir takımın parçası olarak bir proje üzerinde çalışıyor ve tüm takım arkadaşların ile aynı hedefe odaklanıyor olabilirsin, Aslan. Sonuca daha hızlı ve emin bir şekilde ilerlemek adına arkadaşlarını motive et ve gerektiği anda onlara dostça bir şekilde müdahale et. Bireysel başarılarına odaklanmak yerine toplu bir başarı, senin için daha yararlı olacaktır.

28 Mart 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Kariyerine büyük bir şevk ile odaklanmanın zamanı artık geldi, Başak. Mesleğin adına çeşitli planlar düzenlemek veya daha iyi bir çalışma kalitesi adına düzenlemeler yapmak, doğru seçimler olabilir. Bu değişiklikleri yaparken çevrende yer alan insanların fikirlerini de almak, senin adına yararlı olacaktır.

28 Mart 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Herkes senin ile karşıt fikirde olsa bile, bildiğin gerçeklerden şaşma ve bunları açık bir şekilde dile getir, Terazi. Diğer insanların senin ile olan bağlantılarını kesmesinden korktuğun için suskun davranma. Cesur ol ve kelimelerin ağzından dökülmesine izin ver.

28 Mart 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar ile olan birlikteliğini veya kariyerinde yaptığın bir ortaklığı, bugün gözden geçirmen gerekebilir, Akrep. Her şeyi akışına bırakmak, senin için yararlı olmayacaktır bu yüzden her şeyin kontrolünü eline al ve kendine güven duy. Eğer bugün karşına bir sıkıntı çıkarsa, onu alt etmek için elinden geleni yapman gerekir.

28 Mart 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen aşk hayatında bir kukla gibi yönetildiğini hissetmeye başladın ve bu durum seni hiç hoşnut etmiyor, Yay. Seni rahatsız eden konuları eşin ile konuş ve gerekirse onunla empati yap. Bazı zorlu sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsin ancak kendine güvenmen, bu sorunların alt edilmesini kolaylaştıracaktır.

28 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Meslektaşların ile olan bağlarını güçlendirmen gerekmekte, Oğlak. Onları ile adeta bir arkadaşlık bağı kurmalısın çünkü kariyerinde yükselmen için sana yardımcı olacak olan kişiler onlar olacaktır. Eğer utangaç davranırsan, basit jestler ile başlamalı ve dostluğunu geliştirmelisin.

28 Mart 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen arkadaşların veya ailen ile kaliteli vakit geçirmeyeli çok oldu, Kova. Bu yüzden bugünü bir fırsat olarak gör ve sevdiğin insanlar ile birlikte eğlencenin tadına var. Bugün seni kısıtlayan yüksek ideallerinden bir günlüğüne uzaklaşmalı ve az önce yazdığımız gibi, kendini motive etmek adına eğlenmelisin.

28 Mart 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar sana karşı dürüst olmuyor veya bir şeyler saklıyor olabilirler, Balık. Bundan ötürü gözünü dört aç ve çevreni iyi bir şekilde analiz et. Eğer bu saklanan sırlar ile karşı karşıya kalırsan, duygusal olarak değil mantıksal olarak düşünmeli ve hareket etmelisin. Aksi takdirde üzülen taraf sen olacaksın.

Yorumlar