26 Mart 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Hayatın Duygusu"

26 Mart 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün çok duygusal olacaksınız, Koç. Eski arkadaşlarınızla yeniden vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu istek hayatınızı bir nebze bile olsa değiştirebilir ancak endişe duymayın ve eski arkadaşlarınızı aramak ve onlarla birlikte yeniden vakit geçirmek sizi motive edecektir.


26 Mart 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kişisel sağlığınızın iyi bir durumda olduğunu ve kendinizi tüm sağlık sıkıntılarına karşı bilgili hissedebilirsiniz. Eğer bir öğrenci iseniz bu sizi tıp okumaya yönlendirebilir. Yada sizi insanların sağlıkları ile ilgilenen bir mesleğe yönlendirebilir, örneğin yoga eğitmeni. Her iki durumda da insanlara çok büyük şeyler katabilirsiniz.


26 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Yaratıcılığınızın arttığını hissedebilirsiniz, İkizler. Bu kafanızın içinde bir sürü fikrin dolaşmasına imkan sağlayacak ancak sakin olmalısınız. Her fikir doğru fikir demek değildir. Ani bir davranış ile her fikrin akımına kapılmayınız. Doğru bir fikir ile yola çıkarsanız o fikir uzun vadede sizi mutlu edecektir.

26 Mart 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Bugün sizin için değerli olan insanlar birdenbire sizin için hiçbir şey ifade etmemeye başlayabilir. Dikkatli olun, dışarıdan kimse sizin fikirlerinizi değiştiremez veya etki edemez o yüzden doğru kararı vermeniz gerekmekte çünkü size sizden başka yardım edecek kimse yok.

26 Mart 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugün yaptığınız veya başardığınız şeylerden ötürü kendinizle çok gurur duyuyorsunuz ve bunu diğer insanlarla da paylaşmak istiyorsunuz. Haklısınız da kendinizle gurur duymamak için hiçbir neden yok. Bu başarınızı paylaşırken alçak gönüllü olmayı ihmal etmeyiniz.

26 Mart 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar sizin gibi düşünüyor olmayabilir ancak siz her şeyi çok derinden düşünüyor ve hissediyorsunuz. Genelde düşüncelerinizi ve duygularınızı diğer insanlarla paylaşmayı sevmiyorsunuz çünkü sizi yanlış anlayacaklarını veya anlamayacaklarını düşünüyorsunuz. Telaşlanma, bugün tüm duygu ve düşüncelerini herkese anlatmak için mükemmel bir gün.

26 Mart 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendinize dönük bir yapıdasınız ve buda geleceğe dönük planlar yapmak için mükemmel bir ortam yaratıyor. Eğer gerekli ise kendiniz ve yaşadığınız çevre ile ilgilide düzenleme yapmak iyi bir fikir olabilir.

26 Mart 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Duygularınız çok derinden geliyor ve yakınınızda yer alan insanlarda bu durumunun farkında, Akrep. Ancak malum bir konunun bahsi geçtiğinde çok fazla tepki verebiliyorsunuz. Aksine sakin ve farklı bir bakış açısı ile konuya bakmak sizi rahatlatacaktır.

26 Mart 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün duygularınızı ifade etmek için muhteşem bir gün. Yürüttüğünüz ilişkiyi bir üst seviyeye taşımak için içinizde alev alev yanan soruyu partnerinize sormak için doğru gün bugün olabilir. Kelimelerin ağzınızdan döküleceğini göreceksiniz.

26 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumu
İş yerinizde gerçekleşen olaylar sizin arzuladığınız hızdan daha hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve sizin görüşünüze göre temelleri sağlamlaştırmadan ilerlemektedir. O halde bu işi yavaşlatmak için elinizden geleni yapmanız gerekmektedir, işlerinizi pürüzsüz bir hale getirmelisiniz.


26 Mart 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün aklınızı doğru bir şekilde kullandığınızı hissedeceksiniz. Okulda veya iş yerinizde size sorulan soruları çok doğru cevaplarınız var. Bilgili görünmekten çekinmeyiniz bu sizi dahada ilgi çeken birisi haline getirir.

26 Mart 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün geçmişte yaptığınız şeyler yüzünden büyük pişmanlıklar duymaktasınız, Balık. Ancak her insan gibi sizde zorlukları öğrenerek daha güçlü bir şekilde ayağa kalkacak ve bu pişmanlığı elbet unutacaksınız.

Yorumlar