19 Mart 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Evren'in Enerjisi"

19 Mart 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Günün aydınlanması ile eline geçen büyük bir enerji var ve sende bu enerjinin farkındasın, Koç. Zaman kaybetmeden hayatında yarım kalmış tüm konular hakkında harekete geçmen gerekmekte çünkü gereğinden fazla beklemek senin gücünü emecektir, bunu unutmamalısın. Aynı zamanda bu gücü, kariyerinde yeni bir proje veya aşk hayatında yeni bir ilişki başlatmak adına kullanabilirsin.

19 Mart 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Dünya senin üzerine koşar adım gelse bile, pes etme, Boğa! Sende ona doğru koşar adım git ve onu devirebileceğine inan. Bugün seni üzen insanlar ile olan bağlantını kes ve sakın korkma, dediğimiz gibi dünya senin üzerine koşar adım gelse bile pes etme yani cesur ol. Geçmişte kalan bir aile dostun bugün seninle yeniden bağlantı kurabilir ve sana altın değerinde tavsiyelerde bulunabilir.


19 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Duygularını dinleme zamanın geldi ve çattı, İkizler. Mantığın yerine duyguların ile düşün, bu sayede çevrende yer alan insanlar ile birlikte daha derin ve sağlam bağlar kurabilirsin.  Zor durumda olan dostlarına yardım etmek, eğlenceli espriler ve komik şakalar bunlardan sadece bir kaç tane örnek olabilir. Kısaca samimi davran ve ön yargılarından kurtul, etrafına neşe saç!

19 Mart 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan birçok insanın senin üzerinde hakimiyet kurmaya çalıştığını fark etmişsindir, Yengeç. Onlara karşı koy ve kendi yolunu çizmeye devam et! Bugün kariyerinde veya sosyal hayatında, büyük bir şansa sahipsin. Bu yüzden sezgilerine güvenmekten çekinme. Günün sonunda yüzün gülecektir, buna emin olabilirsin.

19 Mart 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Hayattaki yerini ve neyi amaçladığın konusunda meraklanıyor olabilirsin, Aslan. Hayattaki yerini öğrendiğin anda, geleceğini çizen yolda belli olacaktır, bunu unutma. Eğer kader tarafından çizilen yolu beğenmediysen, bugün harekete geçmek için oldukça doğru bir gün olacaktır. Kendi yolunu kendin çiz ve başkalarının senin adına kararlar almasına izin verme. Eğer kendi yolunu çizersen, gelecekte daha başarılı olacağına emin olabilirsin.

19 Mart 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Yaşantında hakim olan pratik davranışlar, bugün seni yolda bırakabilir, Başak. Çevrende yer alan insanlar senin hakkında şüpheye düşmüş durumdalar çünkü onları sürekli geçiştiriyordun. Bunu yapmamalısın, hepsi ile özel olarak ilgilenmeli ve onlara zaman ayırmalısın. Karşılaştığın her konu hakkında çevrenin fikrini al ve onlara değer verdiğini hissettir.

19 Mart 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen bugün oldukça rahatsın çünkü hayatın sana getirdiği her şeyi doğru bir şekilde yorumlayabiliyor ve hatta uygulayabiliyorsun, Terazi. Bundan ötürü bugünü çevrende yer alan arkadaşların veya ailen ile geçirmen, seni motive edecektir. Ayrıca bugün kişisel sorunların ile de ilgilenmek, güzel bir fikir olabilir.

19 Mart 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Sağlık sorunlarının olup olmadığı ile ilgili, büyük bir ikilemdesin, Akrep. Bu ikilemi kaldırmak adına bir doktora görünmeli ve onun tavsiyelerine uymalısın. Aynı zamanda zihinsel ve ruhsal olarak da sağlığına dikkat etmelisin, bu sayede hayata daha olumlu bir şekilde bakabilir ve başarıyı yakalayabilirsin. Eğer bir aileye sahip isen, ailenin sağlığına da dikkat etmen, güzel bir fikir olabilir. Özellikle çocuklara dikkat etmek.

19 Mart 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün düşünsel yönden oldukça yaratıcı hissedebilirsin, Yay. Bu yaratıcılığı değerlendir ve kendini sanata ver yada kariyerin adına yeni bir projenin temellerini atmak içinde değerlendirebilirsin. Ayrıca bugün sosyal yönden de oldukça başarılı olacağına inanabilirsin. Çevrende yer alan arkadaşların veya ailen ile vakit geçirmek, seni motive edecektir.

19 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Evinin ve ailenin üzerine oldukça düşüyorsun, Oğlak. Bu güzel bir davranış, bu davranışı devam ettirerek, aile içindeki istikrarını güçlendirebilir ve ailene güven verebilirsin. Ancak güvenin sadece maddi bir konu olmadığını bilmeli ve ailene manevi anlamda da güven vermeyi bilmelisin, aksi takdirde aile tarafından yüzün gülmeyebilir, buna dikkat etmelisin.

19 Mart 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün sosyal anlamda oldukça olumlu yönde gelişmeler sağlaman gerekiyor, Kova. Özellikle kendini ifade etmeyi iyi bilmeli ve karşı taraf adına da empati yapmayı öğrenmelisin. Eğer sosyal anlamda gelişmeyi başarabilirsen, hayatın hemen hemen her alanında başarılı olmayı sağlayabilirsin.

19 Mart 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Yaşadığın çevre hakkında pek memnun olmayabilirsin çünkü sana güven vermediğini düşünüyorsun, Balık. Bugün aşk hayatında beklenmedik olaylar yaşayabilirsin, bu yüzden dikkatli olmalı ve duygularına hakim olmaya çalışmalısın. Aksi takdirde karşı tarafı üzebilirsin.

Yorumlar