15 Mart 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları: "Sanat"

15 Mart 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Çeşitli sanat çalışmaları üzerinde çalışmak seni motive edecektir, Koç. İleri ki günlerde sevdiğin biri senden yardım isteyebilir. Ona yardım etmek adına elinde gelenin en iyisini yap, elbet ödüllendirileceksin.

15 Mart 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatında beklenmedik olaylar yaşanabilir, Boğa, bu olaylara hazır ol. Sessiz ve sakin bir yerlerde hayatındaki parçaları bir araya getirerek, geleceğini sağlamlaştırabilirsin. Bugün çocuklar ile ilgilenmek seni motive edecektir.


15 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır kendi iç sesin ile çatışma halindeydin, İkizler. Bu durumdan kurtulmanın zamanı geldi. Çeşitli seyahat ve gezilere katılmak sana en iyi gelecek aktiviteler olacaktır, bunu unutma. Bugün elektronik cihazlara ayak uydurmak için doğru gün olabilir.

15 Mart 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Güne yenilenmiş ve taptaze bir enerji ile başlayacaksın, Yengeç. Bugün kendini beklenmedik yerlerde beklenmedik fırsatlar peşinde bulabilirsin, doğru yolda olduğunu unutma. Kıyafetinde sarı renkler denemek seni motive edecektir.

15 Mart 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Eski bir arkadaşından gelen yardım talebi üzerine kendini beklenmedik yerlerde bulabilirsin, Aslan. Arkadaşın için empati yapıp, bu şekilde hareket etmek, en doğru seçim olacaktır. Bugün küçük ayrıntılara dikkat etmek bile oldukça önemlidir.

15 Mart 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda kendini halsiz hissediyordun, Başak, bu durum hala devam etmekte. Kendine iyi bak ve bu hastalığı çevrene bulaştırmamaya dikkat et. Tavuk çorbası veya ada çayı içmek sana iyi gelecektir.

15 Mart 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Kariyerin adına yeni hedefler ve planlar belirlemek adına doğru zaman geldi, Terazi. Bu süreçte oldukça detaylı bir şekilde düşünmeli ve hataya yer vermemelisin. Para konularında tutarcı davranman senin adına yararlı olacaktır.

15 Mart 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda kendini halsiz hissediyordun, Akrep, bu durum hala devam etmekte. Kendine iyi bak ve bu hastalığı çevrene bulaştırmamaya dikkat et. Tavuk çorbası veya ada çayı içmek sana iyi gelecektir.

15 Mart 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Gelecek adına daha emin bir şekilde ilerlemek için kişiliğine sahip çıkmalı ve benliğinden uzaklaşmamalısın. Bugün müzik dinlemek veya söylemek senin adına büyük bir güç kaynağı olacaktır.

15 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Harekete geçmenin zamanı geldi, Oğlak, uzun zamandır sabırla beklediğin şeyler hakkında bir adım at ve kendine güven. Bugün mavi renk kıyafetleri tercih etmek seni motive edecektir.

15 Mart 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Parasal konular hakkında düşünmek için doğru bugün olacaktır, Kova. Para harcamak yerine bir köşeye koymak veya bankaya yatırmak, doğru seçim olacaktır. Bugün çevrende yapacağın temizlikler, seni motive edecektir.

15 Mart 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Okuduğun veya duyduğun her şeye inanman gerekmediğini öğrenmen gerek, Balık. Bugün atacağın her bir adım için enine boyuna düşünmek güzel bir fikir olabilir. Zayıf noktalarından kurtulmak içinde doğru gün bugün olabilir.

Yorumlar