13 Mart 2018 Salı Günlük Burç Yorumları: "Güneşin Doğması"

13 Mart 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Güne zinde başlayabilirsin çünkü bugün yeni başlangıçlar için oldukça harika bir gün, Koç. İçindeki enerji ile birlikte yeni düşüncelere yelken açabilirsin. Aklında her ne varsa gerçekleştirmek için çok doğru bir zaman, tereddüt etme.


13 Mart 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
İnsanlarla iletişime geçmek ve kaynaşmak için mükemmel bir gün! Her kim ile karşıt görüşte olursan ol, ortak bir noktada buluşabilirsiniz. Tek yapman gereken insanlar ile uzlaşmak. Merak etme! İkinizde istediklerinizi alacaksınız.


13 Mart 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bir sağlık sorunu ile yüzleşebilirsin, İkizler. Hastalıklarını kesinlikle görmezden gelmemelisin, yoksa daha kötü bir duruma dönüşebilir ve iş içinden çıkmaz bir hal alabilir. Bunların dışında seni güzel bir gün bekliyor.

13 Mart 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Bugün yaratıcılığın artacak ve yeni fikirler üreteceksin, Yengeç. Sana gelen bu ilhamı diğer insanlara anlatmaktan çekinme çünkü onlar senin fikirlerini hoş karşılayacaklardır. Ayrıca konuşmaktan çekinme ve bildiklerini başkaları ile paylaş.

13 Mart 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugün umursadığın insanlar ile birlikte vakit geçirecek ve kendinizi şarj edeceksin, Aslan. Yaşadığın hayattan memnunsun ve yanında olan insanlar olmasaydı bunu başarman güç idi. Onlara değer verdiğini bildiklerinden emin ol ve bunu gerekirse hatırlat çünkü değerli oldukları bilmeye ihtiyaçları var.

13 Mart 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün kalbinden geçenleri söylemek için muhteşem bir gün, Başak. Değer verdiğin insanlar kalbinin yumuşaklığını hissettirmen gerekmektedir. Duygusal oluşunu bir dezavantaj olarak görme.

13 Mart 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün değerli eşyaların ve paran için endişe duyuyorsun, Terazi. Onca verdiğin emeğin uçup gideceğini düşünebilirsin. Ancak telaşlanma, kaybettiklerin doğru zamanda sana geri dönecektir. Bunu hayatın akışı şeklinde yorumlamalısın.

13 Mart 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kendinle ilgili oldukça takıntıların var ve bu senin enerjini tüketiyor. Takıntılarını bir kenara bırakıp enerjini dışarı doğru vermelisin. Bu seni rahatlatacak bir ara olacaktır. Daha sonra tekrar takıntıların ile mücadeleye etmeye geri dönebilirsin.

13 Mart 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Çok dürüst bir kişiliksin fakat bugün dürüst olmak senin yararına çalışmayacaktır, Yay. Aklına gelen her şeyi söylemek birçok kişi ile ilişkine zarar verebilir. Ayrıca asla kimsenin dedikodusunu yapma çünkü elinde patlayabilir. Bugün dikkatli olman gerekmektedir.

13 Mart 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Kendini arkadaşlarına odaklanmış bir şekilde bulabilirsin, Oğlak. Seni gerçekten anlayan sağlam dostlar ile vakit geçirmen gerekmektedir o yüzden. Çevrende seni destekleyen insanlar olabilir, onlara teşekkür etmeyi ihmal etme, sakın.


13 Mart 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün işine odaklanacak ve bazı planlar yapman gerekli, Kova. Unutma, bugün plan yapmak için mükemmel bir gün. Ayrıca yapacağın planların boşa gitmemesi için gelecek adına hazırlanman büyük bir öngörü olabilir.

13 Mart 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün yeni düşünce ve fikirlere yelken açacaksın, Balık. Rutin hayatından ayrılıp yeni şeyler denemen gerekmekte. Yeni şeyler denemekten korkma, çünkü hayatına renk katacaktır.

Yorumlar