5 Şubat 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Umutlar"

5 Şubat 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Yaratıcı ve eğlenceli hissetmeye ihtiyacın var, Koç. Arkadaşların, ailen veya ilişkini bir adım öne taşımak adına partnerin ile zaman geçirmek, güzel bir fikir olacaktır. Bugün kariyerinde yaratıcı fikirler ile üstlerinin dikkatini çekmelisin, bu sayede kariyerinde daha hızlı bir şekilde ilerleyebilirsin çünkü bugün bunu başaracak enerjiye sahipsin. Son zamanlarda yaşadığın sağlık sorunlarını hafife almamalı ve bir doktora görünmelisin.

5 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Yaratıcı bir enerjiye sahipsin ve bu enerjiyi değerlendirmek adına evine odaklanmak, güzel bir fikir olabilir, Boğa. Evinde estetik anlamda küçük veya büyük değişiklikler yap. Aynı zamanda büyük anlamlar yüklediğin eşyaları da evinde bir köşeye yerleştirmek, gün içerisinde senin adına büyük bir motivasyon kaynağı olabilir. Bugün maddi anlamda sorunları önlemek adına çeşitli israflardan kaçınmak, iyi bir fikir olacaktır.

5 Şubat 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Hayatında veya kariyerinde şuan için değil gelecek adına oyna, İkizler! Şu anı feda ederek gelecek adına daha güçlü bir şekilde oynayabilirsin, aksi takdirde günü kurtarmaktan başka bir şey yapamazsın. Bugün aranızın bozuk olduğu insanlar ile yeniden iletişime geçerek, aradaki buzları eritmek, güzel bir uğraş olabilir.

5 Şubat 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Kendini doğru bir şekilde ifade etmeyi bil, aksi takdirde gün içerisinde çeşitli yanlış anlaşılmalar yüzünden muzdarip olabilirsin. Bugün kariyerinde sezgilerin ile hareket etmek, iyi bir fikir olabilir çünkü doğal davranmaya ihtiyacın var. Geçmişten gelen korkuların ile yüzleşmek için doğru gün bugün olabilir, Yengeç. Onlara karşı koy ve onları yok et!

5 Şubat 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Gün içerisindeki dinçliğin ve yaratıcılığından ötürü çevrendeki insanlara ilham vermen gerekiyor, Aslan. Onlara ilham vererek, onların sana duyduğu saygıyı büyütebilirsin. Bu sayede hayatında daha mutlu olabilirsin. Ayrıca yaratıcılığını değerlendirmek adına, kariyerin içinde çeşitli fikirler ortaya koyabilirsin. Göz sorunları yaşıyor olabilirsin, bundan ötürü bugün bir göz doktoruna görünmek, iyi bir fikir olabilir.

5 Şubat 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Kendini arka planda unutulmuş gibi hissedebilirsin, Başak. Ancak böyle düşünmek oldukça yanlış bir davranış çünkü sen çevrendeki insanların hayatında oldukça büyük bir öneme sahipsin. Öyle ki sen onların hayatında olmazsan, onların hayatında her zaman bir şeyler eksik olacaktır. Bu yüzden hayatın boyunca insanlara yardım etmekten vazgeçmemelisin ancak önceliğin kendin olduğunu da unutmamalısın.

5 Şubat 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Hayatında hiçbir pürüze yer vermeden, emin adımlar ile birlikte geleceğe umutla bak, Terazi. Geleceğin adına maddi ve manevi güvenliğini sağla. İlişkinde mutlu sona ulaşmaya çalış ve kariyerinde her zaman bir fazlasını hedefle. Bugün eski alışkanlıklarını bırakıp yeni alışkanlıklar elde etmek için, güzel bir gün olabilir.

5 Şubat 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde veya hayatında en küçük bir adımı bile atarken, çevrenin fikirlerini de almalısın. Bu onlara değer verdiğini göstermenin, başka bir yoludur, Akrep. Eğer kariyerinde kendini bir adım öteye taşımak istiyorsan, bugün kendi kariyerine odaklamalı ve yoğun bir şekilde çalışmalısın. Bu yoğun çalışma temposunda sağlığına dikkat etmeyi unutma.

5 Şubat 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Evinden uzakta veya yakında her yerde yeni deneyimler kazanmalı ve bu sayede hayattaki ufkunu genişletmelisin, Yay. Bugün kariyerinde çalışma temposuna uyum sağlamalı ve pratik olmalısın. Aksi takdirde üstlerinden olumsuz eleştiriler alabilirsin. Eğer kariyerinde sıkıntılar yaşarsan, maddi anlamda da sıkıntılar yaşayabilirsin, bunu unutma.

5 Şubat 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
İleri ki günlerde vereceğin büyük bir karar için kendini hazırlamaya çalışıyorsun, Oğlak. Bu kararın, sende büyük bir stres oluşturmasına izin verme ancak yine de ufak bir telaş yararlı olabilir. Bugün bankaya veya diğer insanlara olan borcunu kapatmak için kendinde bir özgüven bulacaksın, bu yüzden borç ödemekten kaçma.

5 Şubat 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde hayatında büyük olumsuzluklar yaşanmış olabilir, Kova. Ancak bu olumsuzluklardan dolayı kendi enerjini tüketme. Bu sorunlara yol açan sebepleri iyi bir şekilde analiz et ve gelecek adına daha güçlü bir şekilde yola çık. Ancak bunu yaparken diğer insanlar ile küs düşmemelisin.

5 Şubat 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Diğer insanların hayatı için kendini feda etmemeli ve kendin ile de ilgilenmesin, Balık. Ancak bu demek olmuyor ki diğer insanları tamamen unut. Aksine onlar ile ilgilenmeye devam etmelisin ancak kendini de önemsemelisin. Tabi, aşırı bencillikte güzel bir davranış olmayabilir, aradaki çizgiye dikkat edilmelidir.

Yorumlar