21 Şubat 2018 Çarşamba Günlük Burç Yorumları: "Yaşamak"

21 Şubat 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Hayatını nasıl kazanıyorsun, Koç? Muhtemelen bu soru gün boyu kafanı kurcalayacaktır. Eğer para kazanmak adına yaptığın meslekten memnun değilsen, bugün yeni fırsatları denemek adına güzel bir gün olabilir. Aynı zamanda sadece para kazanmak değil, senin yeteneklerin ve isteklerin akışında olan meslekler daha bir ön planda olmalıdır, bunu unutma.

21 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatında kendini bir adım ileri taşımak istiyorsan, ihtiyacın olan enerjiye bugün sahipsin, Boğa. Her şey bir akar suyun akması gibi kolay bir şekilde gerçekleşmese bile, bugün diğer günlere göre içinde daha güçlü bir aşk tutkusu barındıracaksın ve bu tutku sana bazı kararlar almak adına büyük bir güç bahşedecektir. Bu fırsatı değerlendir ve utangaçlıktan kurtul.


21 Şubat 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Seni  rahatsız edecek kadar büyük bir duygusallığa sahipsin, İkizler. Bundan ötürü bugün duygusal olarak hareket etmek yerine mantıkların ile hareket etmen, senin adına daha yararlı olacaktır. Ancak biz demiyoruz ki duygusallığını tamamen gözden çıkar, aksine bu senin yararına olacaktır, aşırıya kaçmadığı sürece.

21 Şubat 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Yakın arkadaşların ve sevdiğin insanlar ile vakit geçirmen bugün sana büyük bir güç ve motivasyon verecektir, Yengeç. Aynı şey iş yerindeki arkadaşların içinde geçerli çünkü onlar senin kariyerinde yükselmen için sana yararı dokunacak olan insanlardır.

21 Şubat 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerine odaklanmış bir vaziyettesin ancak aynı zamanda mesleğinden de pek memnun değil gibisin, Aslan. Kariyerinde gelecek adına hangi yolu izleyeceğin konusunda sezgilerine güvenmen, sana faydalı olacaktır. Yani fazla plan yapmayın ve hayatı akışına bırakın.

21 Şubat 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Ufkunu genişletmenin zamanı geldi, Başak. Bir seyahate çıkın veya bir kitap okuyun. Kısacası bugün hayatın sana rehberlik edişine izin ver ve onun yolunu takip et. Dünyayı ayaklarının altına al ve onu bir koşu pistine dönüştür.

21 Şubat 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar ile bağlantılarını kuvvetlendirmenin zamanı geldi, Terazi. Onlara karşı samimi ve içten davranman bu süreci oldukça hızlandıracaktır, bunu unutmamalısın. Bugün özellikle evin hakkında güvenlik önlemleri almalısın çünkü bir hırsızlık olayı ile karşılaşmayı hiç kimse istemez, bizden söylemesi!

21 Şubat 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatında her zamankinden daha atılgan davran ve karşı tarafa duygularını açık bir şekilde ifade et. Ancak yine de seçimin çok fazla duygusal konuşmadan ziyade, eğlenceli vakit geçirmek olmalıdır. Belki bir doğa yürüyüşü sizin ilişkinize yeni bir heyecan katabilir.

21 Şubat 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Eline yüklü bir miktar para geçebilir, Yay. Bu paranın seni bozmasına izin verme ve günlük rutininden uzaklaşma. Aksi takdirde tutarsızlıklar yüzünden kazandığından daha fazlasını kaybedebilirsin. Eğer bu parayı doğru bir şekilde değerlendirmek istersen, kariyerin adına çeşitli projeler başlatmak için kullanmalısın.

21 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Havada aşk kokusu var, bu yüzden doğru zamanda doğru kişi için doğru teklifi yapman gerekmekte, aksi takdirde bir daha bu fırsatı yakalayamayabilirsin. Doğru zamandan kastımız, ne çok fazla geç, ne çok fazla erken. Ayrıca bugün yaratıcılığın hat safhaya ulaşmış durumda bu yüzden kendini yeni bir projeye adamak, güzel bir fikir olabilir.

21 Şubat 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Evin hakkında pek güzel şeyler hissetmiyor olabilirsin, Kova, o halde yeni bir ev bakmalısın. Bugün kendine, kendini rahat hissettiğin yeni bir yaşam alanı satın almak için güzel bir gün olabilir. En önemli kriterin lüksten ziyade senin kendini rahat hissetmendir.

21 Şubat 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Kendi bilgilerini başkaları ile paylaşmak için doğru bir gün olabilir, Balık. Ancak bundan önce kendi yetenek ve becerilerini yani kendi benliğini keşfetmen gerekmekte, aksi takdirde çevrene vereceğin bilgiden hiç bir yarar gelmez, gelemez!

Yorumlar