20 Şubat 2018 Salı Günlük Burç Yorumları: "Sakin Davranışlar"

20 Şubat 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün ağır başlı davranmalı ve emin adımlarla ilerlemelisiniz, Koç.  Birçok tartışma içinde yer alabilirsiniz, bu durumlarda haklı olanın yanında olmalısınız aksi takdirde kendi enerjinizi tüketmekten başka bir şey yapamazsınız. Ayrıca bugün zor kararlar vermek yerine kolay kararlar vermek sizin için daha iyi olacaktır.


20 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinizde sıkıntılar yaşıyor olabilir ve işler sarpa sarmış olabilir. Bu yüzden her zamankinden daha güçlü bir şekilde işinize tutunmalı ve şansınızı en sonuna kadar zorlamalısınız, Boğa. Bu zorlu süreçte sevdiklerinizin yardımını alacağınızdan emin olabilirsiniz.


20 Şubat 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün sizin için sinir bozucu bir gün olabilir, İkizler. İnsanlar tarafından yıpratılmış olabilirsiniz bu yüzdende kendinizi hiç iyi hissetmiyorsunuz. Bu boğuk ve üzgün havayı kırmak için yapmanız gereken tek şey kendinizle ilgilenmektir.

20 Şubat 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Su her zaman siz Yengeç burçlarını rahatlatır ve motive eder. O yüzden bugün denize veya bir havuza girmek için istekli olabilirsiniz. Su ile bütünleşmeniz sizi önünüzdeki günler için daha sağlam ve mutlu bir şekle bürüyecektir.

20 Şubat 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Romantiklik yapmak için harika bir gün, Aslan. Sizin için çok önemli olan birisi için gelecekteki mutluluğunuzun temelini atmak için özel bir şeyler yapınız. Bugün sizin için havada aşk kokusu var.

20 Şubat 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün iyi huylu bir enerjiye sahipsiniz ve bu enerji geçmişinizde yarım bıraktığınız bütün işleri halletmek için size yeterli olacaktır. Yapacaklarınızdan korkmayın çünkü vereceğiniz tüm kararlar sizi bir adım ileri taşıyacaktır.

20 Şubat 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün sessiz bir şekle bürünmeli ve kendiniz ve geleceğiniz hakkında düşünmeniz gerekmektedir, Terazi. Özellikle sosyal hayatınızda nasıl bir yol izleyeceğinize dair düşünmeniz sizin için oldukça yararlı olacaktır.

20 Şubat 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatınızda sizi sinirlendiren bir takım olaylar olmuş olabilir, Akrep. Bu durumda sizi en çok rahatlatacak şey enerjinizi hayvanlara vermektedir. Hayvanlar sizi motive edecek ve tüm sorunlarınızı unutmanızda yararlı olacaktır.

20 Şubat 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Hayatınızda sizi mutlu edecek veya üzecek olaylar yaşayabilirsiniz, bu tamamen sizin seçimlerinizin bir sonucu olacaktır. Bir eylemi gerçekleştirirken gerçekten sizin için yararlı olduğunu bilerek o eylemi gerçekleştirmelisiniz, aksi durumda üzülebilir ve gülünç duruma düşebilirsiniz.

20 Şubat 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Sizin dikkatinizi çekmek isteyen insanlar var, Oğlak. O yüzden bugün çevrenizdeki insanları iyi bir şekilde gözlemlemelisiniz. Çevrenizdeki insanları daha iyi tanımak size bir artı olarak geri dönecektir.


20 Şubat 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Cömert olmak için güzel bir gün, Kova. Bugün insanlara iyilikler yaparak kendinizi kişilik anlamında ayrıca sosyal anlamda da geliştirebilirsiniz. Ancak cömertlik ile tutarsızlık arasındaki ince çizgiyi sezmelisiniz yoksa sonucunda maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

20 Şubat 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda biraz dağınık hissediyor olabilirsiniz, Balık. Hayat size belirli seçenekler sunabilir ve bu seçenekler sonucu kendinize bir uğraş bulabilirsiniz. Bu sayede hayatınızın dağınıklığını bir köşeye bırakabilirsiniz.

Yorumlar