17 Şubat 2018 Cumartesi Günlük Burç Yorumları: "Aile"

17 Şubat 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Aile içi olaylar yüzünden, ailen ile tartışmaya girebilir ve bu tartışma sırasında kendini başarılı bir şekilde ifade edemeyebilirsin, Koç. Tartışmaya girmek yerine karşındaki insan veya insanlar adına empati yapmalısın. Tartışmaya girmeden kendini açıkça ifade edebildiğini sende göreceksin. Bu yüzden bugün sakin ve ağır başlı davranmak için güzel bir gün olabilir.

17 Şubat 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Senin için doğru olanı ifade etmek istiyorsun ve doğruda yapıyorsun, Boğa. Ancak kendini ifade ederken, kendi fikrini kabul ettirmek için karşındaki insanı zorlamamalısın, aksi takdirde arkadaşların ile olan bağların zarar görebilir. Bugün, iç güdülerine güvenmek seni üzmeyecektir, bizden söylemesi.

17 Şubat 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen hayallerin ve işinin ne kadar uyumlu olduğu konusunda ikilemdesin, İkizler. Hayatı mutlu bir şekilde yaşamak, çoğu zaman tonlarca paradan bile daha değerlidir. Bu yüzden hayallerinin peşinden gitmekten korkma ve bu yolda kendine güvenerek ilerle.

17 Şubat 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda duygusal anlamda hassaslaşmaya başlıyorsun, Yengeç. Kendini duyguların ile ifade etmelisin. Eğer duyguların yüzünden, seni eleştiren insanlar olursa, onlar ile olan bağını koparmalısın. Aksi takdirde asla gerçek dostlar edinemez ve mutlu olamazsın.

17 Şubat 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Muhtemelen hayatının her yönünde aktif bir role sahipsin ancak bugün arkaplana çekilmelisin. Hayatındaki küçük ayrıntıları gözden geçirmeli ve zamanı geldiğinde yeniden spot ışıklarının altında kendini sergilemelisin.

17 Şubat 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde kendini diğer insanlara ifade etmeye çalışırken zorluklar yaşıyordun ve bu durum hala devam etmekte, Başak. Bunun sebebi duygularını ifade etmekten çekindiğinden ötürüdür. Çekingen davranma ve diğer insanlarında seninle eşit olduğunu unutma yani kendine güven.

17 Şubat 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Eğer kariyerinde yükselmek istiyorsan, başkalarına yardım etmeden önce kendi önceliklerini düşünmeli ve halletmelisin. Aksi takdirde hiçbir zaman yüksek bir gelire sahip olamaz ve diğer insanlar tarafından adeta bir basamak gibi kullanılmış olursun. Gerektiği yerlerde de dürüst davranmak, doğru bir seçim olabilir.

17 Şubat 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Meraklı olduğun konular adına düşünmek ve araştırmalarda bulunmak, bugün senin enerjini doğru bir şekilde kullanmanı sağlayacaktır. Meçhul bilgileri aydınlığa çıkarmak senin için büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır. Çözülmesi gereken gizemlerin peşinden gitmelisin.

17 Şubat 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatına büyük bir istekle odaklanmış durumdasın ancak partnerin bu durumdan yani fazla ilgiden hiç hoşnut olmayabilir. Bu yüzden ilişkinizde birbirinizi fazla sıkmamalı ve yakınlık çizgisini gözetmelisiniz. Bu çizgiyi koruduğunuz sürece ilişkiniz güvende olacaktır.

17 Şubat 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
İlişkinde beklenmedik olumsuz gelişmeler yaşayabilirsin, Oğlak. Bu seni bir nebze bile olsun üzebilir ancak pes etmemeli ve yoluna devam etmelisin. Bir kapının kapandığı anda yeni bir kapı açılabilir, bu yüzden karamsarlığa bürünme ve yeni bir ilişkiye atılmak için zaman kaybetme.

17 Şubat 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Duyduğun her şeye inanmamalısın, Kova. Çünkü insanlar çoğu zaman sana karşı dürüst davranmıyor. Bu yüzden kendi yolunda, kendi bilgilerin ile ilerlemeye çalış ve kendine güven. Diğer insanlara bağlı kalmamalı ve özgür olmalısın.

17 Şubat 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar senin samimi tavırlarından dolayı sana oldukça büyük bir sevgi besliyor. Seninde onların sevgisine karşılık vermen gerekli, aksi takdirde arkadaşlık bağlarınız zayıflayacak hatta kopacaktır. Doğal davranmaya devam etmelisin.

Yorumlar