29 Ocak 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: "Aile Meseleleri ve Şahsiyet"

29 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Hayatında evinden veya ailenden uzaklaşmamalı ve onlar ile de vakit geçirmelisin, Koç. Aile ile yakınlaşmayı, özgürlüğünü kısıtlamak olarak değil bir kişisel gelişim fırsatı olarak görmelisin çünkü ailenden sana hiçbir zarar gelmeyecek hatta senin benliğine yararlı olacaktır. Bugün evinde çeşitli basit değişiklikler yapmak senin adına büyük bir motivasyon kaynağı olacaktır, bizden söylemesi.

29 Ocak 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kendi kişiliğinin içine çekilmiş durumdasın, Boğa. Bunu bir fırsat olarak gör ve kendini ve yeteneklerini yeniden keşfetmeye çalış. Ancak mantığın yerine iç güdülerin ile hareket etmen daha sağlıklı olacaktır, bunu unutma. İç güdülerin, senin kişiliğini temsil edecektir.

29 Ocak 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar ile bağlarını güçlendirmelisin, İkizler. Onlara karşı samimi ol ve onların güvenini kazan. İnsanlar ile yüzeysel ilişkiler kurmak yerine onlar ile daha derin duygusal bağlar kurmaya çalış. Seni destekleyen dostların olmadığı sürece, hayatta kendini geliştirmen daha zor olacaktır.

29 Ocak 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Kendini her zamankinden daha gevşek yani rahat hissediyorsun, Yengeç. Hayatının tam tıkırında gittiğinden eminsen, bu rahat hareketlerine devam edebilirsin. Bugün gün içinde yediğin besinlere dikkat etmelisin çünkü sağlıksız yiyecekler, senin adına yararlı olmayacaktır.

29 Ocak 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Hayatında daha başarılı olmak için bugün en azından bir seferliğine geri çekilmeli ve doğru zamanı beklemelisin, Aslan. Daha başarılı olmak adına başka insanlardan da örnek almak, senin adına güzel olabilir. Bugün, biraz uykucu davranmak senin adına yararlı olabilir. Ancak bu demek olmuyor ki, tembellik yap. Dinlenme zamanlarını iyi planla.

29 Ocak 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bir grubun veya takımın bir parçası olarak emek veriyor olabilirsin, Başak. Eğer diğer takım arkadaşların çalıştığınız proje üzerinde ilgili değil ise, bu tutumları seni hayal kırıklığına uğratabilir. Onlara karşı bir kin besleme ve onların yeniden çalıştığınız projeye odaklanmaları için çabala. Eğer elinde olan bir şey değilse, onlardan etkilenme ve ileriye bak, umutsuzluğa kapılma.

29 Ocak 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde maddi anlamda büyük gelişmeler yaşayabilirsin, Terazi. Buradan gelecek parayı harcamamalı ve ailenin yada kendi geleceğin adına bir kenara koymalı veya banka hesabına yatırmalısın. Bugün hayatına hakim olacak bir hırs yüzünden çevrendeki insanları üzebilirsin, bundan ötürü dikkatli ol ve kendine hakim ol, bizden söylemesi.

29 Ocak 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayattaki yerin ve anlamın bugün senin kafanı kurcalayan bir konu, Akrep. Bu konuyu çözmek adına kendine dürüst olmalı ve dürüst cevapları, cesur bir şekilde göğüslemelisin. Kendine vereceğin dürüst cevaplar ile geleceğe karşı daha güçlü bir şekilde ayakta durabilirsin. Bugün gelecek adına yatırımlarda bulunmak için güzel bir gün olabilir.

29 Ocak 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
İnsanlar ile olan yakın ilişkilerinde yeni ve önemli gelişmeler yaşayabilirsin, Yay. Bu yüzden çevrendeki insanlar ile olan arkadaşlık bağlarını kuvvetlendir ki bu gelişmeler olumsuz gelişmelere dönüşmesin. Bugün kariyerin adına yeni bir şeyler başarmak istiyorsan, sıkı çalışmalı ve yorulmak bilmemelisin. Kahve veya diğer kafein içeren ürünler ile kendine güç kazandırabilirsin.

29 Ocak 2018 Oğlak Burcu Günlük Yorumu
Aşk hayatında partnerin senden, ona karşı hissettiğin tüm duyguları dile getirmeni söyleyebilir, Oğlak. Bu durum seni rahatsız edebilir ancak etmesin! Dürüst davranman gelecek adına daha iyi bir ilişkinin temellerini atacaktır. Kısaca partnerine onun olumlu ve olumsuz tavırlarını söylerken dürüst davran.

29 Ocak 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Hayatın sıradan rutininden uzaklaşmak isteyebilir ve küçük maceralar yaşamak isteyebilirsin, Kova. Ancak bu davranış seni hayattan koparabilir bu yüzden rutin hayata başka bir bakış açısı ile bakmakta senin hayatını olağan dışı bir hale sokabilir. Bugün sağlığın ile bilmek istemediğin şeyleri öğrenmenin zamanı gelmiş olabilir. Cesur davran ve bilmen gerekeni bil.

29 Ocak 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Yaratıcı çalışmalar ile kendini ifade etmek, senin için güzel bir uğraş olabilir, Balık. Bu sayede hayata pozitif bir bakış açısı getirebilir ve neredeyse hayatının tüm dengelerini yeniden düzenleyebilirsin. Bugün aşk hayatında beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, bu yüzden her şeye hazır ol.

Yorumlar