25 Ocak 2018 Perşembe Günlük Burç Yorumları

25 Ocak 2018 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Doğal haline dönmenin zamanı geldi, Koç, olmadığın biri gibi davranmak hiçbir zaman doğru seçim olmayacaktır. Son zamanlarda kişiliğini kaybetmiş bir haldeydin ve kendine gelmenin zamanı artık geldi. Bugün yabancılar ile iletişime girmek senin için yeni fırsatlar doğurabilir.


25 Ocak 2018 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Düşünmeden hareket etmekten kaçın, Boğa, düşünmeden hareket etmenin bir sonucu olarak çevrende yer alan ve sevdiğin insanları üzebilir ve incitebilirsin. En küçük bir hata bile büyük bir sıkıntıya dönüşebilir. Nazik ve kibar olmaya özen göster. Bugün senin gücünü temsil edecek olan renk turuncudur.


25 Ocak 2018 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Hayatındaki hayallerin ve isteklerine sahip olsan onlar ile neler yapardın, İkizler? Bugün kafanda dönüp dolaşması gereken soru bu sorudur. Senin için güzel olabileceğini düşündüğün şeyler aslında oldukça kötü bir felakette olabilir. Bugün gücünü kitaplardan ve şarkılardan yani sanattan almalısın. Bugün dürüst olmak doğru seçim olacaktır.

25 Ocak 2018 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çocukların, küçük kardeşlerin veya öğrencilerinin bugün senden öğrenecek çok şeyi var, Yengeç, bundan ötürü bilgeliğini kimseden saklama ve bildiklerini onlara da aktar. Bugün çeşitli toplantılar ile birlikte geleceğini şekillendirmen senin için yararlı olacaktır. Gelecek hakkında düşünmek için güzel bir gün.

25 Ocak 2018 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Şuan aklını kurcalayan çok fazla düşünce var, Aslan, bundan ötürü kendini zihinsel açıdan korumalısın. Bugün eski hataları yapmamak için çaba sarf etmelisin. Geçmiş ve geleceğiniz arasında bir bağlantı oluşturun ve gelecek adına en doğrusunu planlayın. Kitap okumak veya satın almak bugün seni motive edebilir. Bugünkü uğurlu sayın 3 numaradır.

25 Ocak 2018 Başak Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda hayata bakış olumsuz yönde etkilendi ve kendini oldukça dağılmış bir şekilde hissediyorsun, Başak. Bu duruma nasıl geldiğini iyi analiz etmeli ve doğru kararlar ile adım atmalısın. Hayat sadece hayattan ibaret değil, nice duygu ve düşünceler ile dolu bir enerji bütünü. Bugün kalbinin kapılarını sonuna kadar aç ve doğru kişiyi bekle.

25 Ocak 2018 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Kendini bir trajedinin içinde gibi hissediyor olabilirsin, Terazi. Kendini motive etmek için sosyal aktivitelere katılmalı ve arkadaşlarınla vakit geçirmelisin. Bugün senin yapmak istemediğin bir şeyi başkalarından yapmasını bekleme, çünkü bu oldukça yanlış bir tutum.

25 Ocak 2018 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kendin için hedefler belirlemeli ve bu hedefleri başarmak için yeteneklerine güvenmelisin, Akrep. Kariyerinde veya okul hayatında bir üstünüz sizin son zamanlardaki sıkı çalışmanızı ödüllendirecektir.

25 Ocak 2018 Yay Burcu Günlük Yorumu
Birinin senin düşüncelerini engellemesine izin verme, Yay. Zihnini bir kuş özgür bırak. Özgürlüğünü iliklerine kadar hissetmelisin, doğru olan budur. Bugün müzik sana ilham kaynağı olacaktır. Daha önce hiç duymadığınız güzel şarkılar seni motive edecektir. Yemeklerine karabiber katmak, güzel olabilir.

25 Ocak 2018 Oğlak Burcu Yorumu
Son zamanlarda hayatın çok hareketli ve adeta durulmaz bir dere gibiydi ancak artık yorgunluğun bastırdığını inceden inceye hissediyorsun. Bundan sonra hayatında sakinlik hakim olmalı ve huzuru aramalısın. Kendini dinlendirmen gerekiyor.

25 Ocak 2018 Kova Burcu Günlük Yorumu
Her fırsat için bir kapıdan geçmen gerektiğini düşünme, Kova, bazen pencereden içeri atlaman gerekir ve son günlerde bu durumlardan birini yaşıyorsun. Bugün geçmişteki pişmanlıkların ile zaman kaybetmek yerine şimdiye odaklanmalı ve geniş düşünmelisin. Günün sonunda mutlu olacaksın, buna emin ol.

25 Ocak 2018 Balık Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda hayatın adeta bir kaos gibiydi ve bu durum yüzünden oldukça yıprandın hatta benliğinden uzaklaştın. O yüzden bugün sosyal aktiviteler ile kendini motive etmeli veya evinde kafanı dinlemelisin.

Yorumlar