4 Aralık 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

4 Aralık 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Hayata büyük bir merak duygusuyla yaklaşan Koç'a güzel haberler geliyor. İlginç bir fırsata ulaşmak için kararsız olmak yerine cesur olmayı tercih edin. İhtiyacınız olan birine karşı iyi bir dost olun ve güvenlerini kazanın. Kırmızı renkte güç bulacaksın.


4 Aralık 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde kapsamlı değişimler yaşayabilirsin, Boğa. Bugün yemeklerine kekik katman seni motive edecektir. Bugün kişisel ilişkilerin adeta bir mayın tarlası gibi, o yüzden emin adımlar ile ilerlemelisin. Bu konuda büyüklerinden yardım alman senin için doğru seçim olacaktır.


4 Aralık 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Dünya senin üzerine geliyormuşçasına halsiz ve kötü hissedebilirsin, İkizler, bundan ötürü her zamankinden daha fazla hayata tutunmalı ve kendine güvenmelisin. Bugün küçücük pürüzler bile senin için devasa sorunlara dönüşebilir, bunun adına dikkatli ol. Ruh halin adeta bir böcek gibi, bundan ötürü devasa düşmanlarından köşe bucak kaçmalısın. Başka bir gün onlara gününü gösterebilirsin.

4 Aralık 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrendeki insanlar senin hoşuna gitmeyen işler için senden yardım isteyebilir. Bu kötü durumdan kurtulmak için o işi neden istemediğini doğru bir şekilde anlatmalı ve karşındakileri ikna etmelisin. Bugün geçmişe odaklanmak geleceğini kesintiye uğratacaktır. Kendini doğru bir şekilde ifade etmelisin.

4 Aralık 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugünkü rengin tıpkı güneş gibi sapsarı bir renk, bu yüzden sende güneş kadar çevrene enerji yayan bir haldesin. Gittiğin her yerde insanlara karşı sıcakkanlı ol, bunun karşılığı olarakta ilk kez tanışacağın kişiler seni hoş karşılayabilir. Bugün sağlığına dikkat etmeli ve egzersiz programını güncellemelisin.

4 Aralık 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Enerjin hat safhaya ulaşıyor, Başak! Bu enerji patlamasını değerlendirmeli ve uzun zamandır yarım bıraktığın işlere dört elle asılmalısın, hepsini alt edebilecek enerjiye sahipsin. Bugün yemeklerine çeşitli bitkiler ve baharatlar katarak lezzet katabilirsin. Ayrıca bugün bir doktora görünmek iyi bir fikir olabilir. Sağlığın adına her şeyin yolunda olduğuna emin ol.

4 Aralık 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda dört bir yanını sarmış olan stres ve endişeden dolayı kafan çok dağınık, Terazi, çevrendeki insanlarda bunun farkında. Bir dakika bile beklemeden kafanı boşaltabilmenin bir yolunu bulmalı ve gerekirse bir doktora başvurmalısın. Kendine bir mola ver ve huzurun tadına var!

4 Aralık 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Bugün oldukça gevşek ve rahat hissediyorsun, Akrep, ancak bu kariyerin için hiçte iyi olmayabilir, o yüzden dengeyi iyi ayarlamalı ve işinden kopmamalısın. Bir bardak bitki çayı içmek, bugün seni motive edecek şeylerin arasındadır.

4 Aralık 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün tatlı dilin gücünü kullanmalısın, Yay, en aksi insanı bile tatlı dil ile etkileyebilirsin. Kullandığın her kelimenin bir diğer kelimeyi destekleyici ve oldukça sevimli bir kelime olduğundan emin ol. Yakın bir arkadaşınız bu durumu fark edebilir ve sizi bundan ötürü takdir edebilir.

4 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün manevi anlamda kendine güvenmelisin, Oğlak. Halsiz bir şekilde güne başlayabilirsin, bu havayı kırmak tamamen senin elinde, kendi enerjini kendin oluştur. Kariyerinde üstlerinden yardım almak senin yararına olacaktır.

4 Aralık 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün yaşadığın çevrede çeşitli değişiklikler yapmak seni motive edecektir, Kova. Pahalı değişimler yerine ucuz ve akılcı değişimler senin yüzünü güldürecektir. Duvardaki resimlerin yerini değiştirmek ve mobilyaları odadan odaya taşımak, örnek olarak gösterilebilir. Baharatlı şeyler yemek seni motive edecektir.

4 Aralık 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün deneyim ve tecrübelerinden diğer insanlarında yararlanmasına izin ver, Balık, diğer insanlara uzmanlıklarını aktar. Yeşil renk seni motive edecek ve gününe neşe katacaktır. Ayrıca iyi fırsatlar kapında beklemekte, buna hazır ol.

Yorumlar