30 Aralık 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

30 Aralık 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün yaratıcı fikirler öne sürmek ve onları uygulamak için mükemmel bir gün, Koç. Üretkenliğini değerlendirmek için yeteneklerini iyi tanımalı ve bu üretkenliğinin takdir edileceğini bilerek hareket etmelisin. Kalbinin kapılarını sonuna kadar aç ve gönlünü fethedecek insanı bekle, Koç. Ayrıca bugün organizasyon yeteneklerini kullanarak seni motive edecek çeşitli etkinliklerde düzenleyebilirsin.

30 Aralık 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün bir hikaye yazmak için bir için harika bir gün, Boğa. Kendi yaşanmışların ve deneyimlerin üzerine öğrendiğin önemli şeyleri paylaşmak güzel bir fikir olacaktır. Ayrıca romantizm içinde güzel bir gün, bunu değerlendirin. Kariyerinde veya okul hayatında ise yapacağın düzenlemeler, gelecekte büyük kargaşalar yaşamanı engelleyecektir.


30 Aralık 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Gelecekte kalbinizi kıracak ve sizi üzecek bir ilişkiden kurtulmanız gerekmekte, İkizler. Bugün kendi ihtiyaçlarınız ile ilgilenmek güzel bir fikir olabilir. Ayrıca bugün kullanacağın bazı tutarsız kelimeler bazı insanları incitebilir. Başkaları ile aranı açmak yerine kelimelerin gücünü dostluk için kullanmalısın, bu konuda dikkatli ol.

30 Aralık 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Onun kalbine ulaştığında bazı üzücü gerçekleri öğrenebilirsin, Yengeç. Bunun için kendine kızma. Gelecek yaşantına odaklan ve kendini başka insanlardan ötürü üzme. Arkadaş çevrende ise oldukça samimi olaylar yaşayabilirsin, bu yüzden seni ziyaret edecek birkaç misafire hazır olmalısın.

30 Aralık 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde ortak hedefleri paylaştığın insanlarla kaynaşmalı ve onlara hak ettikleri değeri vermelisin, Aslan. Bugün yaptığın büyük planlar birden bire bozulabilir, Aslan, o yüzden her zamankinden daha temkinli davranmalısın. Ayrıca bugün detaylara dikkat etmek, senin yüzünü güldürecektir.

30 Aralık 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Şu sıralar çok meşguldün, Başak. Çevrendeki insanlarda bunun farkında ve o yüzden sana daha değişik bir biçimde yaklaşıyorlar, olumlu anlamda. Onlara minnettarlığını ifade etmelisin ve bu işe en yakın çevrenden başlamalısın. Bugün mutlu olmak ve sesinin çıktığı kadar bağırmak seni rahatlatacaktır.

30 Aralık 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Eğer yaptığınız meslekte patron veya şef isen ekibini yeniden gözden geçirmek ve güncellemek iyi bir fikir olabilir, Terazi. O yüzden bugüne cesaretini toplamış bir şekilde başlamalı ve öyle devam etmelisin. Ayrıca bugün diğer Terazi insanları senin yaptığın işleri gerçekten takdir edecektir.

30 Aralık 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde atılgan olmalı ve yeni hedefler belirlemesin, Akrep. Yeteneklerini üstlerine kanıtlamak için fırsat aramalı ve bunu doğru bir şekilde değerlendirmelisin. Evinizde ise her şeyi düzenli tutmak iyi bir seçim olacaktır. Hayatında ise taşların oturmasını beklemelisin.

30 Aralık 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Bugün dakik davranmak senin için yararlı olacaktır, Yay. Eski bir arkadaşın ile yeniden görüşmekte güzel bir fikir olabilir. Kültürel anlamda gelişmek adına bugün kitap okumak oldukça verimli olacaktır.

30 Aralık 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün yaşayacağın büyük zorlukların bir süre sonra geçeceğini unutmamalısın, Oğlak. Ayrıca son zamanlarda kendini çok yorgun ve dağınık hissediyordun, bu havadan kurtulmak için yeni şeyler denemek güzel bir fikir olabilir.

30 Aralık 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Tam bir kaos ve kargaşa ortamının içinde kalmış olabilirsin, Kova. Bundan kurtulmak için bir süre seni yoran insanlar ile iletişim kurmamalı ve akışına bırakmalısın. Sana duymak istediğin şeyleri söyleyen insanları dinlemelisin. Ayrıca bugün maddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsin, Kova, buna hazırlıklı ol.

30 Aralık 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde verdiğin kararlarda aceleci davrandığın için çeşitli sıkıntılar yaşıyorsun, Balık. Yaptığın hataları telafi etmek için çaba göstermelisin. Ayrıca bugün seni pişmanlık havasından kurtaracak eski dostlara da ihtiyaç duyuyorsun. Kıyafetlerinde kırmızıyı tercih etmek bugün sana şans getirecektir.

Yorumlar