26 Kasım 2017 Pazar Günlük Burç Yorumu

26 Kasım 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Aşk hayatında beklenmedik olaylar yaşanabilir, Koç, bu olaylara hazır ol. Sessiz ve sakin bir yerlerde hayatındaki parçaları bir araya getirerek, geleceğini sağlamlaştırabilirsin. Bugün çocuklar ile ilgilenmek seni motive edecektir.

26 Kasım 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Çeşitli sanat çalışmaları üzerinde çalışmak seni motive edecektir, Boğa. İleri ki günlerde sevdiğin biri senden yardım isteyebilir. Ona yardım etmek adına elinde gelenin en iyisini yap, elbet ödüllendirileceksin.


26 Kasım 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Güne yenilenmiş ve taptaze bir enerji ile başlayacaksın, İkizler. Bugün kendini beklenmedik yerlerde beklenmedik fırsatlar peşinde bulabilirsin, doğru yolda olduğunu unutma. Kıyafetinde sarı renkler denemek seni motive edecektir.

26 Kasım 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır kendi iç sesin ile çatışma halindeydin, Yengeç. Bu durumdan kurtulmanın zamanı geldi. Çeşitli seyahat ve gezilere katılmak sana en iyi gelecek aktiviteler olacaktır, bunu unutma. Bugün elektronik cihazlara ayak uydurmak için doğru gün olabilir.

26 Kasım 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Eski bir arkadaşından gelen yardım talebi üzerine kendini beklenmedik yerlerde bulabilirsin, Aslan. Arkadaşın için empati yapıp, bu şekilde hareket etmek, en doğru seçim olacaktır. Bugün küçük ayrıntılara dikkat etmek bile oldukça önemlidir.

26 Kasım 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda kendini halsiz hissediyordun, Başak, bu durum hala devam etmekte. Kendine iyi bak ve bu hastalığı çevrene bulaştırmamaya dikkat et. Tavuk çorbası veya ada çayı içmek sana iyi gelecektir.

26 Kasım 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Çevrende adeta bir kaos havası esiyordu, Terazi. Kendine dikkat et ve bu kaos havasından bağımsız bir şekilde hedefine odaklanmaya çalış. Bugün bir gazetede veya bir internet sitesinde okuyacağın şeyler senin adına yeni fırsatlar doğurabilir.

26 Kasım 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Kariyerin adına yeni hedefler ve planlar belirlemek adına doğru zaman geldi, Akrep. Bu süreçte oldukça detaylı bir şekilde düşünmeli ve hataya yer vermemelisin. Para konularında tutarcı davranman senin adına yararlı olacaktır.

26 Kasım 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Harekete geçmenin zamanı geldi, Yay, uzun zamandır sabırla beklediğin şeyler hakkında bir adım at ve kendine güven. Bugün mavi renk kıyafetleri tercih etmek seni motive edecektir.

26 Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Gelecek adına daha emin bir şekilde ilerlemek için kişiliğine sahip çıkmalı ve benliğinden uzaklaşmamalısın. Bugün müzik dinlemek veya söylemek senin adına büyük bir güç kaynağı olacaktır.

26 Kasım 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Okuduğun veya duyduğun her şeye inanman gerekmediğini öğrenmen gerek, Kova. Bugün atacağın her bir adım için enine boyuna düşünmek güzel bir fikir olabilir. Zayıf noktalarından kurtulmak içinde doğru gün bugün olabilir.

26 Kasım 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Parasal konular hakkında düşünmek için doğru bugün olacaktır, Balık. Para harcamak yerine bir köşeye koymak veya bankaya yatırmak, doğru seçim olacaktır. Bugün çevrende yapacağın temizlikler, seni motive edecektir.

Yorumlar