20 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

20 Kasım 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Son zamanlarda çok değişik uğraşlar ile ilgileniyordun, Koç. Eski uğraşlarını tamamen gözden çıkarma, ani değişimler pek iyi olmayabilir. Bugün hayatında pek önem taşımayan insanların bile aslında ne kadar önemli kişiler olduğunu öğrenebilirsin.

20 Kasım 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Esnek davranmanın zamanı geldi artık, Boğa, son zamanlarda oldukça gergindin çünkü. Bugün çevrende yer alan insanlardan yeni şeyler öğrenmek senin için yararlı olacaktır. Koyu yeşil giyinmek seni motive edecektir.


20 Kasım 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Hayallerini gerçekleştirmek amacı ile uzun zamandır beklediğin zaman geldi, İkizler. Günler, haftalar, aylar hatta yıllarca düşündün ve plan yaptın, artık zamanı geldi. Tüm hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımı emin bir şekilde atmalısın. Bugün çevrenden destek alman senin için yararlı olacaktır.

20 Kasım 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Pratik ol ve en kötü durumdan bile en az zarar ile çıkmayı hedefle, Yengeç. Hayal kurmak güzeldir fakat gerçeklerin önüne geçmediği sürece, bunu asla unutmamalısın. Bugün aşk hayatında olumlu gelişmeler yaşayabilirsin, buna hazır ol.

20 Kasım 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Her günü tecrübe edinmek adına bir fırsat olarak görmeli ve ona göre hareket etmelisin, Aslan. Bugün çevrenden gelecek her türlü yardımı karşılamalı ve asla geri çevirmemelisin. Sağlığını korumak adına bir egzersiz rutini başlatmak güzel olabilir.

20 Kasım 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır çevrende yer alan insanlar ile çatışma halindeydin ve bu durum seni oldukça yıprattı. Bundan ötürü artık aranın kötü olduğu insanlar ile barışmanın zamanı geldi. Bugün kendin ile ilgilenmen seni motive edecektir.

20 Kasım 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Yaşadığın çevrede yapacağın küçük değişiklikler ile kendini motive edebilirsin bugün, Terazi. Bugün kariyerinde veya okul hayatında yarım kalmış işlerini bitirmek için gerekli olan güce sahipsin, bu fırsatı değerlendir. Yemeklerine baharat katmak bugün sana güç verecektir.

20 Kasım 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Sinir bozucu sıkıntılar ile savaş halinde olabilirsin, Akrep. Bu yüzden derin bir nefes almalı ve akılcı bir şekilde düşünmelisin, gerekirse arkadaşlarından yardım almalısın. Bugün arkadaşlarından gelecek hiçbir yardımı ret etmemelisin.

20 Kasım 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Rüya aleminden ayrılmanın vakti geldi, Yay, artık gerçekleri görmeli ve buna göre hareket etmelisin. Hayal kurma zamanı elbet tekrar gelecektir ancak şuan için gerçeklere odaklanmalısın çünkü etrafın acı gerçekler ile sarılı.

20 Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Yeni bir başlangıç yapmak için harika bir gün, Oğlak. Yeni başlangıçlar ile keşfedeceğin yeni duygulardan korkma ve cesur davran. Bugün çok uzun süredir ihmal ettiğin bir şeyi hatırlaman gerekmekte, buna dikkat et.

20 Kasım 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda hak ettiklerini asla alamadın, Kova, bundan ötürü daha arzulu ve istekli olmalısın. Seni yıpratacak duygular yakında kapını çalacak, o yüzden kendini hazırlamalı ve işin içinden en az hasar ile sıyrılmalısın. Bugün koyu renkler seni motive edecektir.

20 Kasım 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Başarmaya istekli olmalı ve başaracağına inanmalısın, Balık. Bu sayede duygusal ve zihinsel olarak gelişebilirsin. Bugün eski bir dostuna veya uzun zamandır görüşmediğin bir aile dostuna, güvenmekten korkma çünkü sana yararı dokunacaktır. Beyaz giysiler giymek seni motive edecektir.

Yorumlar