18 Kasım 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumu

18 Kasım 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Sıcağı sıcağına aniden gelişen olaylar için yıldırım kararları almak senin için hiç iyi sonuçlar doğurmayacaktır, Koç, bu yüzden her olayı enine boyuna düşünmeli ve ağır başlı davranmalısın. Şuan yaşadığın durumlardan uzaklaşma ve olayların takipçisi ol. Bugün fiziksel görünümünde değişiklikler yapmak senin için motive edici olacaktır.


18 Kasım 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır içinde sakladığın duygu ve düşünceler artık senin için çok ağır gelmeye başlıyor, Boğa, bu yüzden duygularını en yakın ve güvenilir arkadaşına açık etmelisin. Bugün insanlar ile olan ilişkilerinde yapıcı olmalısın. Kırmızı renk bugün seni motive edecektir.


18 Kasım 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda seni aydınlatan bilgileri hayatında kullanmanın zamanı geldi, İkizler. Genellikle sakin bir hayat senin için tercih sebebidir ancak sahip olduğun bilgi ile her türlü zorluğa karşı gelebilirsin. Bugün özel bir güce sahipsin, bunu değerlendir.

18 Kasım 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Çevrende yer alan insanlar, onların hayatına renk kattığın için senin adına çok güzel düşünceler besliyorlar. Onların teşekkürleri açık olmasa bile bunu onların davranışlarından anlayabilirsin. Bugün gelecek adına planlar yapmak için doğru gün olabilir.

18 Kasım 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bugün çok büyük bir güce sahipsin, Aslan, bu gücü kendi çıkarların adına kullanabilirsen senin için oldukça yararlı olacaktır. Tüm hareketlerini enine boyuna düşünerek yapmanda yine yararına olacaktır.

18 Kasım 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bazı grup ve topluluklara katılmak senin bilgine bilgi katabilir, Başak, onların uzmanlıklarından yararlan. Bugün son zamanlardaki tembellik döneminden çıkıp yeni projelere yelken açmak için doğru gün olacaktır. Yeşil giyinmek seni motive edecektir.

18 Kasım 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün çevrende yer alan insanların senin için doğru arkadaşlar olup olmadığını doğru bir şekilde analiz etmelisin, aksi takdirde sana zarar verebilirler, Terazi. Aşk hayatında ağır başlı bir şekilde davranmak senin için doğru seçim olacaktır. Karşı tarafın hislerini anlamaya çalışmalısın.

18 Kasım 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde oldukça enerjiktin ve artık dinlenmenin zamanı geldi, Akrep. Bugün gelecek için planlar yapmak iyi bir fikir olabilir. Özellikle aşk hayatında yeni gelişmeler varsa, bu konu hakkında enine boyuna düşünmen çok önemli, yoksa hataya düşebilirsin.

18 Kasım 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Ağzından dökülen kelimelere çok dikkat etmelisin, Yay, yoksa çevrendeki insanları incitebilirsin ve bu senin için hiç iyi olmaz. Konuşurken düşünerek konuşmalı ve içgüdün yerine aklın ile cevap vermelisin. Bugün konuşmaktan çok diğer insanları dinlemek daha önemli olacaktır.

18 Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Hayat daha yeni başlıyor, Oğlak. Geçmişteki hataların ile kendini ve aklını doldurup duruyordun ancak artık zaman değişti. Geçmişi bir hata olarak değil bir tecrübe olarak düşünün ve adeta yeni bir hayata yelken açın.

18 Kasım 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün aceleci davranmak pek iyi bir seçim olmayabilir, Kova, çünkü düşünmeden atacağın adımlar, geri dönülemez sonuçlar doğurabilir. Bugün arkadaşların ile birlikte buluşmak ve çeşitli aktivitelere katılmak seni motive edecektir.

18 Kasım 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Senin için korku kaynağı olan insanları, tanıdıkça sevebilirsin, Balık, bu yüzden ön yargılı davranma ve içgüdülerin ile hareket et. Bugün çevrendeki insanlar senin için sinir bozucu olabilirler fakat bu asla bir kavga nedeni değildir, kavga etmek yerine onlardan uzaklaşmayı denemelisin.

Yorumlar