15 Kasım 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

15 Kasım 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Yeni başlangıçlara yelken açmak güzel bir fikir olabilir, Koç, fakat geçmişin her zaman peşinde olduğunu unutma. Bir takım fedakarlıklarda bulun ve gelecek için daha sağlam adımlar atın, örneğin sosyal hayatında kemerleri sıkmak en doğru seçim olacaktır. Bugün gücünü sarı renkten alacaksın.


15 Kasım 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Hayatı ciddiye alın ve geleceğe doğru emin adımlar atın, Boğa. Emin ve doğru adımlar ile birlikte gelecekte yüzün gülebilir. Kısa vadeli planlar yerine uzun vadeli planlar senin için doğru seçim olacaktır. Bugün hayatında önemli bir yere sahip olan bir insandan oldukça değerli öneriler alabilirsin, bu önerileri iyi değerlendir.


15 Kasım 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Ciddi bir şekilde düşünmeli ve hayatında yer alan insanların senin için ne ifade ettiğini anlamalısın, İkizler. Bugün beklenmedik bir telefon görüşmesi seni bambaşka yerlere sevk edebilir, bu bir fırsat olabilir. Duygusal anlamda oldukça hassassın bugün kendine dikkat etmelisin.

15 Kasım 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Uyanmak bilmiyorsun, Yengeç, ve bu uyuşukluk seni hayattan geri bırakıyor. Uyku düzenini yeniden gözden geçirmeli ve gerekirse gün içinde uyku molaları vererek, gece uykusundan taviz vermelisin. Bugün zihnini dolduran öfkeden uzak durmalısın, çünkü bu senin için hiç iyi olmayacaktır. Aşk hayatında beklenmedik şeyler yaşayabilirsin.

15 Kasım 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Şu sıralar kariyerinde tek başına yol almak hiç iyi bir fikir olmayabilir, Aslan. Şimdilik bulunduğun konumda kalmalı ve gelecek adına enine boyuna düşünmelisin. Bugün uzun zamandır görmediğin eski mekanlara gitmen sana yeni fırsatlar gösterebilir. Ayrıca geçmişini temizlemek için doğru gün bugündür.

15 Kasım 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Büyük kararlar vermek için henüz yeterli bilgiye sahip değilsin, Başak. Konu hakkında yeterince bilgili olmadan hiçbir sonuca varmamalısın. Bugün her yerde yeni fırsatlar aramak iyi bir fikir olabilir. Tüm planları uzun vadeli olarak planlamak yine doğru seçim olacaktır.

15 Kasım 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Akıllı bir şekilde düşünmenin ve uzun vadeli doğru kararlar vermenin zamanı geldi artık, Terazi. Gelecek adına senin yardımcın olacak insanlar ile ilişkilerini geliştirmen senin adına yararlı olacaktır. Bugün aşk hayatında yeni gelişmeler yaşayabilirsin, o yüzden kendini buna hazırla.

15 Kasım 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Yaşayacağın sıkıntılar az sayıda olabilir fakat bu sıkıntılar seni gerçekten de yorabilir, bu yüzden kendine dikkat etmeli ve zihnini dinlendirmelisin. Bugün dokuz numara senin için motive edici olacaktır. Arkadaşların ile birlikte gezilere ve seyahatlere katılmak seni motive edecektir.

15 Kasım 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Uzun zamandır gününü evinde veya başka bir yerde geçirip duruyordun. Kalkıp hareket etmenin zamanı artık geldi. Çeşitli egzersizler yap ve kendini doğaya at. Bugün kıyafetlerinde kırmızı renk seni motive edecektir.

15 Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Sözcüklerin gücüne inanman senin için yararlı olacaktır, Oğlak. Aşk hayatında geçmişte hata yapmış insanlara ikinci bir şans vermekte güzel bir fikir olabilir. Bugün mavi giyinmek seni motive edecektir.

15 Kasım 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Kendi fırsatlarını yaratmanın zamanı geldi, Kova, gücüne inan ve cesur ol. Bugün çevrende yer alan arkadaşların kendi aralarında anlaşmazlıklar yaşıyor olabilir, bu yüzden ara buluculuk yeteneklerini kullanman gerekmekte. Bugün kimseye karşı ön yargılı davranmamalısın.

15 Kasım 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Çevrendeki insanlar sana karşı olumsuz duygular hissediyor olabilir, Balık. Onların senin motivasyonunu engellemesine izin verme. Kariyerinde sabırlı davranmak gelecekteki fırsatlar için doğru seçim olacaktır. Bugün kişisel ihtiyaçların ile ilgilenmelisin.

Yorumlar