13 Kasım 2017 Pazartesi Günlük Burç Yorumu

13 Kasım 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Son günlerde yaptığın bir hatayı telafi etmenin zamanı geldi, Koç. Bu hata seni bir süre sersemletti ancak hemen harekete geçmeli ve pratik bir şekilde onu alt etmelisin. Bugün bir dostundan gelecek tavsiyelere güvenmen, senin adına yararlı olacaktır.

13 Kasım 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Geçmişte kalanları unutmanın ve geleceğe umutla bakmanın zamanı geldi de geçiyor bile, Boğa. Geçmişi yeniden yaşayamazsın fakat gelecek halen yaşanmayı bekliyor. Bugün turuncu renkte güç bulacaksın.


13 Kasım 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Geçmişte kalbini kırdığın birinden, özür dilemen gerekmekte, İkizler. İlk adım olarak suçlunun sen olduğunu kabul etmelisin. Onların güvenini tekrar kazanmak zaman alacaktır ancak çabalamaya devam edin.

13 Kasım 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Normalden daha büyük bir yük sırtına binebilir, Yengeç. Bu yükü büyük ve şevk ile sırtlan çünkü hayallerini gerçekleştirmek için en ağır sorumlulukların bile altından kolay bir şekilde kalkman gerekiyor. Motivasyonunu kaybettiğin anda, bu çabanın ödüllendirileceğini hatırlamalı ve yoluna devam etmelisin.

13 Kasım 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Her duyduğuna hatta gördüğüne bile hemencecik inanma, Aslan. Çünkü bugün aceleci davranmak senin en büyük düşmanın olacaktır. Bundan ötürü derin bir nefes al ve küçük adımlarla emin bir şekilde ilerle.

13 Kasım 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Günlerini, saatlerini hatta dakikalarını bile en küçük ayrıntısına kadar hesaplamalı ve sağlam bir program oluşturmalısın, Başak! Planlı çalışmak seni hayatın her alanında başarıya ulaştıracaktır, bunu unutma. Bugün bir türk kahvesi içmek sana güç verecektir.

13 Kasım 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Hayatın tam tıkırında işliyor olabilir fakat bu tembellik yapmaya başlamanı gerektirmez, Terazi. Aksine hayata daha sıkı bir şekilde tutunmalı ve standartları maksimuma çıkartman gerekmekte. Bugün kötü alışkanlıklarından kurtulmak adına kendinde bir güç bulacaksın, bunu değerlendir.

13 Kasım 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Son günlerde zihnini olumsuz düşünceler ile zehirlemekte idin, Akrep. Günün enerjisinden yararlan ve kötü düşünlerden arın. Geçmişten gelen bir dostun bugün sana yeni fırsatlar gösterebilir. Onu dikkate al.

13 Kasım 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinde başardığın işlerden dolayı kendinle gurur duyman gerekmekte, Yay. Bugün çevrende yer alan dostlarına, onlara ne kadar değer verdiğini hissettirmelisin. Bu değerin karşılıklı olacağını konusunda eminiz.

13 Kasım 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bazen hayatta kazandığın ödülleri, çevrende yer alan dostların ile paylaşmak, aranızdaki bağı güçlendirecektir, bunu unutma, Oğlak. Bugün gelecekte, kariyerinde veya okul hayatında yaşayacağın sıkıntılar için şimdiden hazırlanmalısın.

13 Kasım 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Sağlığın konusunda dikkatli olmalı ve bir doktora görünmelisin, Kova. Doktorundan gelecek tüm tavsiyeler senin adına hayat kurtarıcı birer püf noktalara dönüşecektir. Bugün yemeklerine baharat katmak sana güç verecektir.

13 Kasım 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
İyi düşünceler, iyi şeylere yol açar, Balık. Kısacası aklından ne geçiyorsa bedeninde onu yapar, bu yüzden bugün tüm kötü duygulardan arınmalı ve insanlara karşı hoşgörülü olmalısın. Adeta olumlu şeyler ile beslen!

Yorumlar