3 Ekim 2017 Salı Günlük Burç Yorumu

3 Ekim 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün çabucak öfkelenebilirsiniz, Koç. O yüzden oldukça dikkatli olmalısınız çünkü bu öfke sizin rayına koyduğunuz işlerinizi bir anda alt üst edebilir. Ayrıca yakın gelecekte bir seyahate katılabilirsiniz, çantanız hazır olsun.


3 Ekim 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün yaratıcı kimliğiniz hat safhada, Boğa. Bunu değerlendirmek için bir resim çizebilir, şiir yazabilir veya diğer sanatları yapabilirsiniz. Ayrıca bugün kariyerinizde yeni değişiklikler olabilir, bu değişiklikler sizin kariyerinizi olumlu etkileyecektir o yüzden değişimden korkmayınız ve ona doğru dört nala koşunuz.


3 Ekim 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Küçük ve sevimli bir kaza yaşayabilirsiniz bugün, İkizler. Bu pembe kaza gününüzü aydınlatacaktır. Ayrıca bugün beklenmedik fırsatlar kapınızı çalabilir, bu fırsatları anında değerlendirmek sizin yararınıza olacaktır. Bugün size ilham verecek olan renginiz de mavidir.

3 Ekim 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Bugün değişik bir havanız var ve bu hava sizi aşk konusunda başarılı kılacaktır, Yengeç. Doğru kararları vererek bu havanızı oldukça doğru bir şekilde değerlendirebilir ve geleceğinizi yararlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

3 Ekim 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Yeni fikir ve eylemlere yelken açmak için güzel bir gün, Aslan. Yeni ve sizin için yararlı olacak şeyleri benimseyin ve sizin için yararlı olmayan eski şeyleri kırın. Ayrıca sağlığınıza dikkat etmenizde sizin için yararlı olabilir.

3 Ekim 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Bugün alçak gönüllü davranmalısınız çünkü bu davranış çevrenizdeki insanların dikkatini çekebilir ve size yeni fırsatlar verebilir, Başak. Ayrıca bugün birçok soru ile karşı karşıya kalabilirsiniz bu durumda doğru kararları vermek için kalbinizden geleni dinlemeniz sizin için yararlı olacaktır.

3 Ekim 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Çevrenizdeki insanlar ile olan ilişkinizi bir tık ilerletmek için bugün doğru gün olabilir, Terazi. Gerek kariyerinizde olsun gerek sosyal çevrenizde olsun insanlar ile olan bağlarınızı geliştirin, bu size uzun vadede fayda olarak geri dönecektir. Ayrıca bugün evinizi temizlemek içinde güzel bir gün olabilir.

3 Ekim 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Hayatınızda yavaş bir şekilde ilerlemektesiniz, Akrep. Ancak bu cesaretinizi asla kırmasın çünkü bu geleceğinizi yeniden düşünmek ve şekillendirmek bir fırsat olabilir. Kariyerinizde sağlam ilerlemek için ise önünüzde bir dağ gibi duran işleri çözmeniz gerekmektedir, motivasyonunuzu asla düşürmeyin.

3 Ekim 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Sizi bekleyen şeyler var, Yay. O yüzden etrafınızı iyi sezmelisiniz ve gerçekten gitmek istediğiniz kapıyı görmelisiniz. Ayrıca Başak burcundan bir insan sizin düşüncelerinizi suistimal ediyor olabilir, o yüzden her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Ne istediğinizi iyi bilmelisiniz.

3 Ekim 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Hayatın size getirdiği tüm zorlukları kucaklamak biraz korkunç gözükse bile siz bunu başaracak güce sahipsiniz ve hazırsınız. Bu yüzden sabırlı olmalı ve kendinizi sıkmalısınız, bu sabırlı haliniz elbet evren tarafından ödüllendirilecektir.


3 Ekim 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Çevrenizdeki bir insan oldukça duygusal bir dönem geçiriyor ve sizin desteğinize ihtiyaç duyuyor, Kova. Gereken her türlü desteği ve yardımı o insana yapmanız gerekmekte. Ayrıca kariyerinizde sıkı çalışmanız sizi bir adım öne atacaktır.

3 Ekim 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Bugün yaşam biçiminizde değişiklikler yapmak için güzel bir gün, Balık. Yapacağınız değişiklikler verdiğiniz çabaya değecektir. Ayrıca bugün havada aşk ve romantizm kokusu var kendinizi hazırlayın, Balık. Eğer buna hazır değilseniz kendinize dikkat etmelisiniz.

Yorumlar