20 Ekim 2017 Cuma Günlük Burç Yorumu

20 Ekim 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Aileniz ve eviniz hakkında pek iç açıcı düşünceler içinde olmayabilirsiniz bugün, Koç. Çevrenizde yer alan insanların sıkıntıları ile ilgilenmek sizi motive edebilir. Özellikle komşularınız ile ilgilenerek bağlantılarınızı güçlendirebilirsiniz.


20 Ekim 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Bugün ruhsal yönden bir tık öne çıkmalısınız, Boğa. Kişisel gelişiminiz ile ilgilenmek ve güvenilir kişilerden dürüst eleştiriler almak sizin ileri ki günler için daha sağlam olmanızı sağlayacaktır.


20 Ekim 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Yeni sorumlulukların altına girmek ve yeni beceriler öğrenmek için şanslar aramak sizin için oldukça yararlı olacaktır, İkizler. Ayrıca önünüzdeki günlerde büyük değişiklikler yaşayabilirsiniz, buna hazır olmanız gerekmekte.

20 Ekim 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Bugün sağlığınıza dikkat etmelisiniz, Yengeç. Doğru beslenmelisiniz. Gelecekteki sağlığınızı da korumak için bir hastaneye uğramak güzel bir fikir olabilir. Ayrıca sağlık sorunları yüzünden zor durumda olan birisine yardım etmekte, sizi ruhsal anlamda geliştirecektir. Pozitif enerjinizi kendinize ve çevrenize eşit bir miktarda dağıtmalısınız.

20 Ekim 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Aile içinde yaşanan meseleler ve aile geleceğiniz hakkında düşünmeniz doğru bir seçim olabilir, Aslan. Ailede önemli bir karar vermeden önce partnerinizi veya bir aile büyüğünü dinlemek size rehber olacaktır.

20 Ekim 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
Sizin için hayal olarak gözüken bir işe bile heves duymanız sizin hayalinizi gerçekleştirebilir, Başak. Yeni fikirleri yeşertin ve eski fikirlerinizi yıkınız. Bunu yapmak sizin hayata daha sıkı tutunmanızı ve kişisel anlamda gelişmenizi sağlayacaktır.

20 Ekim 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün yapacağınız şeyler zamanlamaya bağlı olmalı, Terazi. Her şeyden emin olarak konuşmalı ve adım atmalısınız. Gerekirse fikirlerinizi kendinize saklayın ve asla birisine vermeyiniz. Şu sıralarda eski bir arkadaşınızdan gelen bir tavsiye sizin için yararlı olabilir.

20 Ekim 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Bugün kısa seyahat ve geziler ile motive olabilir ve kendinizi şarj edebilirsiniz, Akrep. Genelde kalbinizden geleni yapmak size yardımcı olacaktır. Bugün sezginizden ve yaratıcılığından şüphe etmeyiniz ve kendinize güveniniz.

20 Ekim 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Geçmişte yaptığınız hatalar hakkında enine boyuna düşünerek, geleceğinize zarar vermesini engellemeniz gerekmekte, Yay. Ayrıca maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz o yüzden tutumsuz davranmamalısınız.

20 Ekim 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün pozitif olarak düşünmeli ve hareket etmelisiniz, Oğlak. Birçok insan ile birlikte mücadele ediyor olabilirsiniz ancak bu sizi olumsuzluğa itmemeli. Her şey hakkında doğru bir şekilde düşünmeli ve öyle hareket etmelisiniz.


20 Ekim 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün bilinmedik ve beklenmeyen şeyler yaşayabilirsiniz, Kova. Bu bilinmedik şeylerden korkmayın ve onların üstüne yürüyünüz. Pozitif davranarak her şeyin üstüne yürümeniz günün sonunda sizi mutlu edecektir.

20 Ekim 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Profesyonel veya kişisel hayatınızda dağınık davranıyor olabilirsiniz, Balık. O yüzden size yol gösterecek bilgili insanlara muhtaçsınız. Bundan ötürü başka birisinden gelen yardım tekliflerini asla ret etmeyin.

Yorumlar