19 Ekim 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumu

19 Ekim 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün dikkatli davranmalısınız, Koç. Dikkatiniz son zamanlarda oldukça dağınık bu yüzden odaklanmanız gereken yeri kestiremiyorsunuz. Bugün size ilham verecek olan renk mavidir, mavi rengi gördüğünüzden gözünüzü ondan sakınmayınız.


19 Ekim 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Son zamanlarda çok çalıştınız ve haklı olarakta biraz yoruldunuz ama yolunuza devam etmelisiniz çünkü uzun zamandır beklediğiniz fırsat ayağınızın ucunda olabilir. Fırsatları iyi gözlemlemeli ve girişimci olmalısınız, Boğa.


19 Ekim 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün sizin için sinir bozucu bir gün olabilir, İkizler. İnsanlar tarafından yıpratılmış olabilirsiniz bu yüzdende kendinizi hiç iyi hissetmiyorsunuz. Bu boğuk ve üzgün havayı kırmak için yapmanız gereken tek şey kendinizle ilgilenmektir.

19 Ekim 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Sizi üzen bir şeyler var, Yengeç. Sizi üzen düşünce veya eylemlerin neler olduğunu araştırmalı ve anlamalısınız, bu çok önemli. Bu yolda size Koç burcundan bir insan yardım edebilir ve yeni bir dostluğun kapısını aralayabilirsiniz.

19 Ekim 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Kariyerinizde emek vermeyi istemediğiniz görevler üstlenebilirsiniz, Aslan. Bu görevleri her ne kadar tamamlamak istemeseniz de bu görevleri tamamlamak gelecekte meslektaşlarınız ile aranızda yaşanacak rekabetlerde sizi bir adım öne atacaktır.

19 Ekim 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün sizin için oldukça yararlı olan bir enerjiye sahipsiniz, Başak. Bu enerji ile birlikte kendinize odaklanmalı ve üzerinizdeki boğuk havayı kırmanız gerekmektedir. Kendinize karşı fazla gaddar olmadan yapacağınız eleştiriler sizi kişilik olarak geliştirecektir.

19 Ekim 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendinizi biraz dağınık ve yoğun hissedebilirsiniz. Bu ruh haliniz alt etmek için bugün enerjinizi tamamen kendinize adamalısınız. Ayrıca eğer bir partneriniz yok ise bir Oğlak sizin gönlünüzü fethedebilir.

19 Ekim 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Derin bir nefes alıp kendinize bir mola verebilirsiniz çünkü son zamanlarda oldukça doluydunuz ve çeşitli sıkıntılar ile çevreliydiniz. Bugün hayatınızı biraz sıradanlaştırmalı ve doğaya çıkmalısınız. Daha sonra eski sorunlarınıza daha güçlü bir şekilde dönebilirsiniz.

19 Ekim 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Uzun süredir taşıdığınız bir yükten ötürü çok güçlendiniz ve tek ihtiyacınız olan akıllı bir şekilde davranıp kendinize güvenmenizdir. Bu güç patlamasının yanı sıra bittiğini düşündüğünüz eski bir ilişkiniz tekrar söz konusu olabilir, bu duruma mesafeli yaklaşmanız doğru seçim olabilir.

19 Ekim 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün bir Başak burcundan beklenmedik bir yardım alabilirsiniz, belki o sessiz davranabilir veya gözden uzak olabilir ama onun sizi desteklediğini bilmelisiniz ve minnettar olmalısınız.


19 Ekim 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendinizi amansız bir yarışın içinde hissedebilir ve kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Ancak çevrenizde yer alan insanlarda sizin bu durumunuzun farkında o yüzden hiç kimseye karşı öfkeli olmamalısınız. Gülümsemeye çalışmalısınız.

19 Ekim 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Başak burcu insanından beklenmedik bir yardım alabilirsiniz, Balık. Ona minnettarlığınızı ifade etmek için ikramlarda bulunmak en iyi seçim olabilir. Eğer gerçekten yardımının karşılığını verirseniz evren sizi ödüllendirecektir.

Yorumlar