11 Ekim 2017 Çarşamba Günlük Burç Yorumu

4 Ekim 2017 Koç Burcu Günlük Yorumu 
Bugün kendinizle ilgilenmek ve geleceğiniz hakkında düşünmek sizin için yararlı olacaktır, Koç. Enerjinizi kendinize vermek, enerjinizi yanlış yere harcamanızı engelleyecektir, buna emin olabilirsiniz. Ayrıca bugün sizi alıp götürmek isteyen bir Terazi insanı olabilir bu yüzden dikkatli olmalısınız.

4 Ekim 2017 Boğa Burcu Günlük Yorumu
Çevrenizdeki insanlar birçok şey ile mücadele ediyor olabilir o yüzden onlara karşı duyarlı olmanız gerekmekte, Boğa. Onlara sessiz bir şekilde destek vereceğiniz yollar arayınız. Bugün enerjinizi çevrenize dağıtmanız faydalı olacaktır.

4 Ekim 2017 İkizler Burcu Günlük Yorumu
Bugün partneriniz ile olan farklılıklarınızı keşfetmeniz sizin adınıza yararlı olacaktır, İkizler. Bu farklılıklarınız sizin için romantik bir hava yaratabilir. Ayrıca kariyerinizde yeni fırsatları kapmak için girişimci olmanızda yüzünüzü güldürecektir.

4 Ekim 2017 Yengeç Burcu Günlük Yorumu
Size sessiz bir şekilde hayranlık duyan bir insandan beklenmedik bir yardım alabilirsiniz, Yengeç. Eğer sizde bu yardıma açıksanız bazı romantik olaylar yaşayabilirsiniz ancak bu hızlı bir şekilde olmamalı yoksa üzülen taraf siz olursunuz.

4 Ekim 2017 Aslan Burcu Günlük Yorumu
Bir egzersiz veya heyecan verici uğraşlar sizi motive edecek ve rahatlatacaktır, Aslan. Ayrıca bugün yabancı dillerden bir kaç kelime öğrenmek oldukça yararlı olabilir çünkü neyin ne zaman işinize yarayacağını bilemezsiniz, bavulunuz hazır olsun.

4 Ekim 2017 Başak Burcu Günlük Yorumu
İstediğiniz veya arzuladığınız şeyleri elde edememiş olabilirsiniz ancak bundan ötürü kendinizden ödün vererek, düşmanınıza fırsat yaratmayınız. Ayrıca partneriniz bir İkizler burcu insanı ise ilişkinizde yeni bir hava yaratmanız gerekmektedir.

4 Ekim 2017 Terazi Burcu Günlük Yorumu
Bugün kendinizi huysuz hissediyor olabilirsiniz, Terazi. Bu havayı bozmak için üretken işler ile uğraşmalısınız. Ayrıca bugün öfkenize hakim olmalısınız aksi takdirde gelecekte sizin başınızı ağrıtacak olaylar yaşayabilir ve pişman olabilirsiniz.

4 Ekim 2017 Akrep Burcu Günlük Yorumu
Sizi oldukça zorlayacak şeyler ile her an karşı karşıya kalabilirsiniz, Akrep. Geçmişte yaptığınız hatalar sizi tekrar bulabilir bundan ötürü kendinize karşı gaddar olmamalısınız. Kariyerinizde yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir, bunları iyi değerlendirerek geleceğinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

4 Ekim 2017 Yay Burcu Günlük Yorumu
Günümüzde samimiyet oldukça önemli bir faktördür o yüzden insanlara karşı daha sıcakkanlı olmalısınız, Yay. İnsanlar size karşı gerçeği söylediğiniz için gaddar olabilir bundan ötürü tehlikeden uzak durmalısınız. Ancak bir kavga gerekli ise de kavgadan kaçmamalısınız.

4 Ekim 2017 Oğlak Burcu Yorumu
Bugün kendinize güzel bir yemek yapabilirsiniz, Oğlak. Yemek yapmak ve yemek size zevk veriyor, o yüzden bugünü kendinizle ilgilenerek geçirebilirsiniz. Bunun dışında hayatınızda yapacağınız küçük değişiklikler size büyük sonuçlar getirecektir, dikkatli olunuz.

4 Ekim 2017 Kova Burcu Günlük Yorumu
Bugün sakin bir gün geçirmeniz sizin yararlı olacaktır, Kova. Hayatınızda her şey yolunda onun için bugün sessiz bir şekilde oturmanız size bir zarar getirmeyecektir. Bugün dinlenerek kendinizi şarj etmelisiniz ve ileri ki günlere karşı hazır olmalısınız.

4 Ekim 2017 Balık Burcu Günlük Yorumu
Güzel haberlere karşı hazır olun ve nasıl bir tepki vereceğinize dair düşünün, Balık. Güzel haberler kadar vereceğiniz tepkide en az onun kadar önemlidir çünkü. Ayrıca bugün maddi anlamda tutarsız davranabilirsiniz o yüzden dikkatli olmalısınız.

Yorumlar